Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...
 Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari

Recomandare telefon preț 300...
 La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...
 Curatare tigaie

Alegere SPC sau parchet laminat -...

Sfat achizitie masina SH

Foloseste cineva radar?
 

strand

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
oana_sotir

oana_sotir

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.06.2008
imi spune si mie cineva un strand care s tine deschis pana mai tarziu pls..

#2
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
crangasi

#3
christig

christig

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,861
  • Înscris: 31.10.2002
ala e cloaca pentru manelisti :)

#4
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View Postagain, on Jun 28 2008, 17:55, said:

crangasi

View Postchristig, on Jun 29 2008, 19:55, said:

ala e cloaca pentru manelisti :)
In plus de asta, bazinele mari sint in renovare -in plin sezon, ca deh... asa-i la noi- (adica au niste placaje de jur imprejur si cam aia e) fiind in functiune doar cel de 1.30 m si cel de 0.8 m unde azi era o densitate uluitoare de colorati (nu bronzati). Deci in cel mai bun caz stateai pe patura mai departe de harmalaie si te bagai din cind in cind sub dus sa zici ca te-ai udat.
Oricum se stie: strand in Bucale/romania = tigani + jeg.

#5
karman2

karman2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 12.06.2008
recomand Lacul Morii

#6
@lyg@t0r

@lyg@t0r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 23.08.2007
Nu inteleg ce va place voua sa mergeti la strand. Ce e frate asa de misto,cool,super sa inoti in aceeasi apa in care au mai fost 100 de persoane nespalate(jegosi),care din cand in cand nu se pot abtine si isi mai fac si nevoile in ea,plus ca sunt full strandurile din cate am vazut. In Romania strandurile sunt foarte prost intretinute si riscul de a lua boli de piele este foarte mare. Varul meu a fost saptamana trecuta la strand si i-au aparut pe picioare niste bube nasoale rau de tot.

#7
newtask

newtask

    proud porsche driver b-)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,183
  • Înscris: 26.06.2008
Nu știu de ce mi se pare mai practic, mai igienic și mai ieftin să faci un duș. -_- Eventual și în grup. :rolleyes:

#8
karman2

karman2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 12.06.2008

View Post@lyg@t0r, on Jun 30 2008, 18:55, said:

Nu inteleg ce va place voua sa mergeti la strand. Ce e frate asa de misto,cool,super sa inoti in aceeasi apa in care au mai fost 100 de persoane nespalate(jegosi),care din cand in cand nu se pot abtine si isi mai fac si nevoile in ea,plus ca sunt full strandurile din cate am vazut. In Romania strandurile sunt foarte prost intretinute si riscul de a lua boli de piele este foarte mare. Varul meu a fost saptamana trecuta la strand si i-au aparut pe picioare niste bube nasoale rau de tot.
cine dracu' l-a pus sa faca baie in strandul lui Adi de la Valcea???

#9
@lyg@t0r

@lyg@t0r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 23.08.2007

View Postkarman2, on Jun 30 2008, 23:06, said:

cine dracu' l-a pus sa faca baie in strandul lui Adi de la Valcea???
Adi de la Valcea si-a cumparat strand? Aaaa daaaa asa,dar nu conteaza strandul. In Romania 90% din stranduri si piscini sunt la fel. Si eu sunt de aceeasi parere cu newtask ;) .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate