Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The worst of evil

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...
 La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...
 Tencuiala exterioara casa caramid...

Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 

BRONZ si SOARE

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
anomis_sim

anomis_sim

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.02.2007
Hello all!  O mica intrebare :naughty:  Stie cnv DACA S-A DESCHIS strandul Moghioros? Ca o iubitoare de caldura si soare ce sunt as merge in acest weekend  MUltumesc:)

#2
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007
Duminica trecuta nu era deschis.

#3
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007

View Postanomis_sim, on May 16 2008, 01:14, said:

Hello all!  O mica intrebare :naughty:  Stie cnv DACA S-A DESCHIS strandul Moghioros? Ca o iubitoare de caldura si soare ce sunt as merge in acest weekend  MUltumesc:)

De ce vreme am avut parte in ultimele saptamini,de strand iti arde? :P Cred ca o sa-i dea drumul de saptamina viitoare ca vad ca deja a inceput sa se mai indrepte vremea.Bafta la soare :rolleyes:

#4
anomis_sim

anomis_sim

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.02.2007
Mda...a trecut o prietena azi pe acolo...Il fac Aqua Park cica! in 20 de metri patrati ei fac parc acvatic :angry:  Din ce am auzit, anul asta posibil sa nu se mai deschida, cel putin pana in august NU! va trb sa ma reprofilez spre o alta locatie...stie cnv un altul cat de cat mai ok?? si eventual in Bucuresti...

#5
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007
Pe ala din Titan l-ai incercat?

#6
anomis_sim

anomis_sim

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.02.2007
Am auzit de cel din Titan dar e ffff departe de mine...si nu prea-mi vine sa merg pan acolo, eu stand in 13 Septembrie :console:

#7
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007
Am o idee:umple-ti cada cu apa,monteaza niste becuri ceva mai puternice,pui pe fundu' cazii niste nisip,scoici,gata si zici ca esti la mare  :peacefingers: :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate