Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curațare disc vinil

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 

Logan Break

- - - - -
  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#19
Alios

Alios

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 22.02.2003
are stopurile mai mari ca, cauciucurile .. nu am mai vazut asa ceva la vreo masina   :puke:

#20
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
eu cred ca loganul e o octavia romaneasca de fapt e la fel de mult loc inauntru si dotari

#21
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
aici CHIAR exagerezi... dupa parerea mea NU ai cum sa compari asa ceva...

#22
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002
logan rulez :-)

Attached Files



#23
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004
Logan Break mi se pare chiar mai dragutza decat Sedan. Vb despre prima imagine postata aici,cea alaturi de varianta Pick-up este FAKE 100%.
Logan este o masina uratzica, n-as spune urata. Exista si masini mult mai urate (Clio Symbol, Chevrolet Kalos) si faruri fatza de-a dreptul hidoase (Opel Vectra de ex are cele mai urate faruri din istoria automobilului,dupa parerea mea).
Dacia Logan a fost proiectata avand in vedere doar marketing-ul,vanzarile, asta e clar. Altfel, dupa atatia ani de asteptare am fi meritat si noi o masina de clasa, puternica, agresiva, cu design aerodinamic.
Detest oamenii care-si cumpara masini din considerente de consum/100km, de eficienta. Pt mine frumusetea masinii este #1. Daca nici masina nu ne mai reprezinta ,atunci...

#24
dan2

dan2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 05.11.2003
damn, tu esti si mai urat ca Logan daca compari la design Kalos cu Logan

#25
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004

dan2, on Oct 30 2004, 20:54, said:

damn, tu esti si mai urat ca Logan daca compari la design Kalos cu Logan

<{POST_SNAPBACK}>


Kalos este o rusine pt Chevrolet, eu nu mi-as cumpara niciodata asa ceva.
Prefer Logan decat patetismul ala de masina.
Dan2, mai vb dupa ce dai bacul.

#26
dan2

dan2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 05.11.2003
vorbesti din auzite. eu cel putin le-am condus pe amandoua si cat de cat stiu ce vorbesc.

#27
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004

dan2, on Nov 3 2004, 00:46, said:

vorbesti din auzite. eu cel putin le-am condus pe amandoua si cat de cat stiu ce vorbesc.

<{POST_SNAPBACK}>


Aaa, inteleg, tre sa le conduci ca sa poti spune cat sunt de frumoase sau de urate respectivele masini... inteleg. :confuzzled:
Adanc...
Eu sunt fan al masinilor americane, insa Kalos nu are nimic cu stilul USA si nici nu intentionez sa conduc asa ceva. Daca tie iti place, cumpara-ti una si have fun.

#28
dan2

dan2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 05.11.2003
pai nu are de-aface. e ceva koreean cu ambalaj american :) nici eu nu intentionez sa mai conduc asa ceva iar , nici Golan nici Kalos. :) sa cumpar nici atat , tin la banii mei :)

#29
Americann

Americann

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 29.12.2003
Nu sunt adeptul break-urilor, dar parerea mea este ca arata mai bine decat sedanul. Intr-adevar esapamentul e urat de tot si nu imi place nici sigla Dacia in spate, in rest pare ok... :rolleyes:

#30
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
kalos arata mai bine ca Logan dar loganul e mai bun la dotari si se merita ambition.Albea e cea mai urata masina dintre toate din clasa ei

#31
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
daca Logan vi se pare masina urata ce mai ziceti de Fiat multipla?
si sunt alte multe masini mai urate decat logan (care cred ca e cea mai frumoasa din clasa ei).

Attached Files



#32
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
Macar  multipla e un pic mai..excentrica ;)

#33
DaRiuX

DaRiuX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 25.10.2004
Mie imi plac TOATE Loganurile si vreau sa spun ca eu un salt URIAS pentru industria de automobile romaneasca.

#34
///Mircea

///Mircea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 412
  • Înscris: 13.11.2004
O masina mai urata decat Clio S, nu va iesi vreodata.  Doar Fabia poate sa concureze cu  el.  

   Loganu' e uratzel,  dar si spatele de la solenza era oribil asa ca ..... obisnuiti-va

#35
ironickSQUAD

ironickSQUAD

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.06.2004
Ma bag si eu cu o versiune ...

Attached Files



#36
cstroie

cstroie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 13.01.2004

yeu, on Nov 5 2004, 13:11, said:

kalos arata mai bine ca Logan

<{POST_SNAPBACK}>


kalos arata mai bine ca logan... in opinia ta!!! E una din cele mai urate masini pe care le-am vazut (in opinia mea  :D ). E chiar mai urata decat Symbol. Vorbesc acum doar de aspect, nu stiu ce dotari sau pret are... Loganul consider ca e super pentru romani. Nu stiu cati dintre posesorii de Dacii (berline, DSN-uri sau Solenze) si le-au cumparat pentru aspect... dar parerea mea este ca au avut alte considerente (cum ar fi pretul initial, pretul intretinerii, etc.)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate