Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat de cumparare pentru un Jagua...

La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...
 windows 10 drivere startup degrad...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...

Tencuiala exterioara casa caramid...

Restituire RCA Allianz
 Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Quantum computing / Calculatoare ...

Care din urmatoarele optiuni este...
 Cum se calculeaza MTBF la un swit...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...
 

E Sigur Sa Cumpar De Pe Site-ul Eurogsm?

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Vreau sa iau un telefon si am vazut k pe eurogsm sunt destul de ieftine. Ati mai cumparat? Sa cumpar si eu? Daca nu de ce nu? E sigur magazinul?

#2
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
eu iti recomand sa dai o fuga pana la ei la magazin... vorba aia e la Unirea... langa KFC... cel mai bine e sa le dai mail inainte si sa te asiguri ca au modelul dorit de tine... eu asa am facut... si chiar mi-au rezevat un telefon...  :D

#3
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Par oameni seriosi...acum depinde de noroc.

#4
suri

suri

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,084
  • Înscris: 10.05.2004
eu am cumparat de la ei. un ericson r520. iar faptul ca l-am (pre)comandat pe site a facut sa-l iau mai ieftin cu vreo 10% (la momentul respectiv, acum aproape un an de zile). a fost si o mica neintelegere, in sensul ca atunci cand am ajuns la magazin, la termenul stabilit cu tipul care ma sunase pentru confirmarea comenzii (am optat pentru ridicarea comenzii de la un magazin eurogsm), vanzatorul mi-a spus ca nu mai au decat sh, desi eu comandasem unul nou (ei vand si noi si sh) si ca nu stie cand mai primesc noi. un telefon la cluj a rezolvat problema, in sensul ca tipul cu care facusem confirmarea mi-a spus ca nu a verificat la momentul confirmarii stocurile din bucuresti, dar ca mai sunt doua bucati noi la suceava, si ca le muta el pe alea in bucuresti, in maxim doua zile. peste doua zile m-am dus la magazin, l-am luat, l-am platit si ... gata.
a, sa nu uit: in cutie (care evident nu era cea originala), am gasit si o tastatura pentru sms, pe care nu o comandasem, si care pe site era 5$. am intrebat, mi s-a spus ca ei nu stiu nimic, asa a venit coletul, deci am considerat-o un bonus.

eu zic ca nu ai nimic de pierdut sa faci comanda, o confirmi telefonic, optezi pentru ridicatul de la un magazin si platesti tot acolo daca iti place produsul. daca nu ... descoperi ca ti-ai uitat portofelul in masina, sau ceva de genul asta, dar eu nu cred ca o sa fie cazul.

#5
val252

val252

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 14.12.2003
si eu am luat de la ei acum vreo 2-3 luni un siemens me45(care era sh) si ei il dadeau drept nou! asa ca mare atentie la telefonul pe care il iei

#6
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Vreau sa stiu daca e sigur sa cumpar de pe net. Nu am posibilitatea sa ma deplasez asa des la Bucuresti si ma gandeam sa il comand prin posta sauprin curier. Ce ziceti?

#7
mars0212

mars0212

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,109
  • Înscris: 04.05.2004
Tipii au magazine in toata tara. Tu unde stai?

#8
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Alexandria/Teleorman

#9
mars0212

mars0212

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,109
  • Înscris: 04.05.2004
Nu stiu geografie ce sa fac. Vezi si tu care magazin este mai aproape,

http://www.magazineu...ro/magazine.php

#10
Sima2k

Sima2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,780
  • Înscris: 08.08.2004
telefoanele care le au sunt noi, sigilate ?

ma bate gandu` sa cumpar un motorola v80 de la ei, dar nu stiu daca sa am incredere sau nu....

#11
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003

max003, on Oct 8 2004, 13:03, said:

Vreau sa stiu daca e sigur sa cumpar de pe net. Nu am posibilitatea sa ma deplasez asa des la Bucuresti si ma gandeam sa il comand prin posta sauprin curier. Ce ziceti?

<{POST_SNAPBACK}>

Am luat k700 de la ei. Sunt seriosi la vanzare cel putin cei din Unirii. Nu cred ca o sa ai probleme. Telefoanele sunt noi, sigilate si cu garantie.

Edited by Valentine, 17 May 2005 - 20:32.


#12
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
mersi, dar ai intarziat cu raspunsul... am luat de mult, nu de la ei

#13
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003
Ooops :) Scuze, eu ma uitasem la data ultimul reply numai :)

#14
ProzacAddict

ProzacAddict

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 12.03.2008
Eu am luat acum 10 luni un p990i nu era sigilat deoarece a fost luat din vitrina nu stiu ce sa spun acum ai in service la ei de 2 saptamani pentru o tasta care nu mai merge.Ma gandesc sa cumpar peste o luna un nokia e90 care e tot expus in vitrina ce spune-ti ar trebui sa il comand sau sa il iau ala de acolo poate e second daca nu ai sigilat in cutie?!Care ati luat noi au fost la toti sigilate?sau?!ms apropo mail le-am scris ca sa aflu ce versiune ai cam de 3 ori, da la rapuns nu se prea grabeste nimeni....

Edited by ProzacAddict, 08 June 2008 - 06:08.


#15
ProzacAddict

ProzacAddict

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 12.03.2008
total neseriosi euro gsm deja au trecut cele doua saptamani de service si nimic telefonul nu este gata....preturile le au mai mari ca si alte firme care vand online asa ca aveti grija..

#16
eniach

eniach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 16.04.2007

 maxy, on Oct 8 2004, 14:03, said:

Vreau sa stiu daca e sigur sa cumpar de pe net. Nu am posibilitatea sa ma deplasez asa des la Bucuresti si ma gandeam sa il comand prin posta sauprin curier. Ce ziceti?

Poti sa arunci un ochi si pe aici ; si ei au magazine in toata tara si ai posibilitatea de a cumpara si de pe net (transport gratuit la sume de min 600 RON fara TVA). Bafta ;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate