Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 

Cartea supliment

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
yvonna

yvonna

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 29.01.2008
Dupa cum ati observat, in ultimul timp multe din publicatiile cotidiene se intrec in a ne oferi diverse carti supliment, in varinate mai mult sau mai putin ieftine. Exemple: Cotidianul, Saptamana fianciara, mai nou Evenimentul.
Ce parere aveti, ati citit din ele, vi se par bune?

#2
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
NU știam în primul rând unde să încadrez acest mesaj, dar am vrut să vorbesc despre asta.

Eu am doar câteva cărți (aspir la toată colecția) și sunt pe deplin mulțumit de ele. (de la Cotidianul)
"Orașul și stâlpul" - Gore Vidal
"Pobby și Dingan"- Ben Rice
"Tropicul Cancerului"- Henry Miller
"Fetița și țigara" - Deutertre  (sau cum)

Și ultima e "Despre dragoste și alte întâmplări", autori prezentați de Alina Purcaru.

#3
neocld

neocld

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 12.06.2008
sincer mie mi se pare o idee buna, pentru ca poti cumpara o carte foarte buna la un pret accesibil. trebuie sa recunoastem ca in zilele noastre o carte costa destul de scump. im plus cartile cu adevarat bune sunt foarte rar publicate si in tiraje foarte mici. 7 Ron este o suma accesibila pentru foarte multa lume.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate