Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

Cate masini ati depasit dintr-una?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
76 replies to this topic

#1
moki

moki

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 15.01.2007
Salutare,

Hai sa vedem cam cate masini a depasit fiecare din voi dintr-o data.
Aici ma refer la masini depasite,aflate pe aceeasi banda cu voi,manevra necesitand incalcarea axului drumului.
Incep eu : 11.

#2
MAK

MAK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 26.02.2005
Hm, topic aiurea.
Closed.


La cerere, s-a deschis topicul, sa vedem.   :scratchchin:

Edited by MAK, 27 November 2007 - 11:41.


#3
52

52

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.12.2006
145

#4
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003

 52, on Nov 27 2007, 11:43, said:

145
doar 145???

OMG


@moki.... si dupa ce le-ai depasit te-ai trezit plangand?!? cu masini noi nu te-ai pus? numai cu d'alea depasite?

#5
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002
cateva mii
aa, eram cu avionul

ps. topicul asta poate da idei si maine apare unul si zice ca a batut recordul, poimaine altul ca a luat un tir in bot cand incerca sa depaseasca a 47-a masina

#6
jay333

jay333

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,175
  • Înscris: 02.04.2007

 aeon, on Nov 27 2007, 11:49, said:

cateva mii
aa, eram cu avionul

ps. topicul asta poate da idei si maine apare unul si zice ca a batut recordul, poimaine altul ca a luat un tir in bot cand incerca sa depaseasca a 47-a masina

Ala cu tirul nu cred ca va mai putea povesti. :naughty:
Eu am depasit 1. Sau mai multe.
Asta e topic pentru jmekeri care depasesc pe linia de tramvai, linie continua, curba samd. "Hai sa ne laudam cat de groasa am facut-o"

#7
valeriu.b

valeriu.b

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 17.09.2007
Vreo 50-60 tot sa fi fost. Stateam la bariera pe Prelungirea Ghencea spre Domnesti si aveam treaba la cimitirul de pana in intersectia cu calea ferata si cu centura. Si cum nimeni nu venea din fata, am luat-o pe contrasens. Da' nu mi-am dat seama ca ar fi fost misto sa ii numar pe cei depasiti...

#8
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006
valoarea mea , valoarea mea
in depasire nu o are nimenea  :w00t:


acu pe bune e un singur raspuns corect: cate trebuie. daca depasesti cu una mai putin transmiti in direct de la cimitir  :console:

#9
shpeedy

shpeedy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 04.10.2007
Bai fratilor, voi ati innebunit ?!?!
Mai degraba facem un topic "cine a fumat cele mai multe tigari intr-o camera cu o butelie de gaz deschisa (si neconectata la un aragaz)"....

Haideti s-o luam logic. Oricat de puternica si de manevrabila ar fi masina pe care o conduci, depasirea IN SIGURANTA presupune ceva concentrare psihica. Oricat de bi-,tr-,...,multi-valent ati fi, o asemenea concentrare psihica combinata cu  numaratul masinilor depasite (si, bineinteles, cu dorinta de "autodepasire") nu pot da intr-un final decat un rezultat nefericit intr-o statistica afisata pe marginea drumului...

Edited by shpeedy, 27 November 2007 - 12:08.


#10
valeriu.b

valeriu.b

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 17.09.2007
Cand eram copil, unii se jucau CARE REZISTA MAI MULT STRANS DE GAT CU FULARUL sau CARE TRECE STRADA IN FUGA MAI APROAPE DE BOTUL MASINILOR.

Probabil ca supravietuitorii de atunci fac topicuri din astea acum.

#11
HotDawwg

HotDawwg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 931
  • Înscris: 27.03.2007

 turbo trabannt, on Nov 27 2007, 11:55, said:

valoarea mea , valoarea mea
in depasire nu o are nimenea  :w00t:


acu pe bune e un singur raspuns corect: cate trebuie. daca depasesti cu una mai putin transmiti in direct de la cimitir  :console:
cu una mai mult cred ca trebuia  :naughty: ...si eu am depasit vreo 22 asa...nimerisem (habar n-am cum) cu loganul pe circuitul de la suzuka)...si era safety car pe traseu :drac:

#12
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

 HotDawwg, on Nov 27 2007, 13:11, said:

cu una mai mult cred ca trebuia  :naughty: ...si eu am depasit vreo 22 asa...nimerisem (habar n-am cum) cu loganul pe circuitul de la suzuka)...si era safety car pe traseu :drac:
vai dar nu ai folosit ghiulul magic? a la arabela sau jean-luc picard.

mak, propun sa inchidem topicu asta . maine poimaine avem vreun tampit pe constiinta ca a vrut sa intreaca recordul de pe topic.

rest in piz?

#13
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,483
  • Înscris: 04.05.2006
eu am depasit maxim 12.5 masini. 0.5 n-am mai reusit sa mai depasesc....dar, in dreapta mea, era, Ala negru de respira greu, care a deschis geamul si ....ce sa vezi? Laser Frate. A topit 0.5 masini cu lanterna lui a folosit putin Forta pe cealalta 0.5....si s-a facut loc sa ma repliez. Eu abia mai respiram....el respira greu in continuare.

#14
MAK

MAK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 26.02.2005

 turbo trabannt, on Nov 27 2007, 12:14, said:

vai dar nu ai folosit ghiulul magic? a la arabela sau jean-luc picard.

mak, propun sa inchidem topicu asta . maine poimaine avem vreun tampit pe constiinta ca a vrut sa intreaca recordul de pe topic.

rest in piz?
Nu, nuuu, eu propun sa dam cu el la trasch.   :lol:

#15
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

 richelieu, on Nov 27 2007, 12:17, said:

eu am depasit maxim 12.5 masini. 0.5 n-am mai reusit sa mai depasesc....dar, in dreapta mea, era, Ala negru de respira greu, care a deschis geamul si ....ce sa vezi? Laser Frate. A topit 0.5 masini cu lanterna lui a folosit putin Forta pe cealalta 0.5....si s-a facut loc sa ma repliez. Eu abia mai respiram....el respira greu in continuare.

si tu te-ai intalnit cu ala negru de respira greu? :w00t:

#16
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

 richelieu, on Nov 27 2007, 13:17, said:

eu am depasit maxim 12.5 masini.
adica 12 berline si un tico?  :lol:

@mak, mai lasam un pic poate nimerim vreun viteaz din ordinul " Covrigul rotund" care sa se laude? dupa care zvaarrr in trash  B)

#17
HotDawwg

HotDawwg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 931
  • Înscris: 27.03.2007

 turbo trabannt, on Nov 27 2007, 12:14, said:

mak, propun sa inchidem topicu asta . maine poimaine avem vreun tampit pe constiinta ca a vrut sa intreaca recordul de pe topic.

ma din cate stiu eu ar trebui sa existe undeva pe forum o fraza de genul "softpedia nu este responsabila pentru accidentele survenite drept consecinta a citirii topicurilor" :D....si in cel mai rau caz doar initiatorul topicului ar trebui sa aiba constiinta incarcata in caz ca...

Edited by HotDawwg, 27 November 2007 - 12:22.


#18
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007

 kappa_man84, on Nov 27 2007, 12:20, said:

si tu te-ai intalnit cu ala negru de respira greu? :w00t:
era tac'su ma!!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate