Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 

Topic DRIVERE - FUJITSU SIEMENS

- - - - -
  • Please log in to reply
160 replies to this topic

#127
superfuji

superfuji

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2010
am un laptop Fjitsu Siemens Li2727 si ca SO am Windows 7. Dar am nevoie de drivere. Cine ma poate ajuta?!

am un laptop Fjitsu Siemens Li2727 si ca SO am Windows 7. Dar am nevoie de drivere. Cine ma poate ajuta?!

am un laptop Fjitsu Siemens Li2727 si ca SO am Windows 7. Dar am nevoie de drivere. Cine ma poate ajuta?!

#128
yooman

yooman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 586
  • Înscris: 13.02.2007
http://rapidshare.co...ivers_for_7.zip

Arhiva cu drivere e creata de mine, pentru laptopul din dotare... folosesc Windows 7. In arhiva gasesti toate driverele de care ai nevoie. Totusi, e posibil sa nu fie chiar ultima versiune.

#129
superfuji

superfuji

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2010
ms mult.. sper sa ma ajute...

#130
superfuji

superfuji

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2010
am reusit sa instalez driverele pt win 7 si iti multumesc tare mult, dar acum am alta problema. am un modem speed touch 330 de la click net si nu pot sa-l instalez. pe site-ul romtelecom este sofware doar pt xp si vista, iar cel de la vista nu imi merge. ma poate ajuta cineva cu soft-ul pt win 7 la ST330?

#131
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005

View Postsuperfuji, on 10th February 2010, 18:34, said:

...... am un modem speed touch 330 de la click net si nu pot sa-l instalez. pe site-ul romtelecom este sofware doar pt xp si vista, iar cel de la vista nu imi merge. ma poate ajuta cineva cu soft-ul pt win 7 la ST330?


Citeste aici

#132
hunter2oo5

hunter2oo5

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 16.04.2007
Salut. Am instalat de curand Windows-ul pe un laptop Fujitsu Siemens Lifebook C 1020 si persoana care mi-a dat laptop-ul sa-l formatez a omis sa-mi spuna ca nu are cd-ul cu drivere. Am inceput cautarile pe net de 3 zile si nu le gasesc nici sa ma bati :| Tot ce gasesc este un program DetectiveDriver pe care trebuie sa dau 30 de dolari ca sa-l cumpar si sa-mi instaleze driverele... Mai are cineva modelul asta de laptop sau macar driverele de la el?! Daca da, v-as ramane recunoscator daca mi le puteti uploada.

Edited by hunter2oo5, 01 June 2010 - 18:01.


#133
hunter2oo5

hunter2oo5

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 16.04.2007

View Posthunter2oo5, on 1st June 2010, 18:44, said:

Salut. Am instalat de curand Windows-ul pe un laptop Fujitsu Siemens Lifebook C 1020 si persoana care mi-a dat laptop-ul sa-l formatez a omis sa-mi spuna ca nu are cd-ul cu drivere. Am inceput cautarile pe net de 3 zile si nu le gasesc nici sa ma bati :| Tot ce gasesc este un program DetectiveDriver pe care trebuie sa dau 30 de dolari ca sa-l cumpar si sa-mi instaleze driverele... Mai are cineva modelul asta de laptop sau macar driverele de la el?! Daca da, v-as ramane recunoscator daca mi le puteti uploada.

Ma scuzati de dublu post, dar nu-mi pot modifica/sterge postul anterior. Vroiam sa scriu ca s-a rezolvat problema asa ca nu mai am nevoie de raspuns/driver.

#134
Monyk_liviu

Monyk_liviu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 23.07.2008
Buna !
Ma poate ajuta cineva cu driverul pentru bluetooth la Amilo LI2727 ?

Multumesc anticipat !

#135
fujitsu_siemens

fujitsu_siemens

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.07.2010
am o problema cu un laptop fujitsu-siemens pi 3525:
cand vreau sa instalez driver-ul pt placa video  apare:
http://img69.imagesh...f/47794954.png/

pana sa ii dau format nu am mai avut probleme cu el. ms!

#136
lucianf79

lucianf79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.06.2007
Salut

Am si eu un laptop Fujitsu Siemens Amilo L1300 si am nevoie de un Cd de instalare Windows XP Home edition SP2 - original.
Nu am nevoie de cod de licenta pentru ca il am eu.
Laptopul are licenta de windows dar cd-ul oiriginal nu mai poate fi citit de unitatea optrica si nu-l pot instala.

Alte cd-uri nu sunt acceptate de hardware, numai cel ce se vinde cu laptopul.
O imagine a unui CD original m-ar ajuta tare mult.

Mersi.

#137
lucianf79

lucianf79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.06.2007
Am rezolvat.
Era vorba de memoria  RAM care s-a stricat.

#138
EarthMuziq

EarthMuziq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 25.08.2008
Am si eu nevoie de Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC Driver pt Windows 7, am laptopul AMILO Notebook Pa 3553

#139
aSD_

aSD_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 09.07.2010
Am o problema. Din senin imaginea s-a facut aproape neagra (e aproape imposibil sa distingi mare lucru si doar la lumina intensa),  ca si cum ar fi setata la minimum luminozitatea, si nu reusesc nicicum sa-i dau de cap. Butoanele f9 si f10 sau f8 si f9 ( nu mai stiu exact) au desenate pe ele un fel de soare si o sageata in sus si in jos, care par sa reprezinte luminozitatea, dar n-am reusit nicicum sa schimb ceva....aveti vreo idee?

#140
drewas

drewas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 632
  • Înscris: 28.08.2007
Am un AMILO La 1703 cu Windows 7 pe el dar nu gasesc drivere bune pentru placa audio VIA VT1708(A).

#141
scouty_tam

scouty_tam

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 24.06.2007
Salutare,

Dupa ce am cautat pe net in lung si lat vin aici, poate ma ajuta cineva cu un raspuns. Am instalant Win XP SP3 pe un FS Lifebook E8210. Toate driverele le-am luat de pe site-ul celor de la FS, inclusiv cel pentru placa video (ATI Mobility X1400).

Problemele care apar sunt:
1. la setarea rezolutiei -> Acum e la maxim dar este foarte obositor chiar si pentru niste ochi tineri: fonturile si iconitele fiind prea mici. Asadar, daca incerc sa schimb tot pentru widescreen, sa zicem, la 1280X800... nu gasesc valorile astea> Tot ce e rezolutie mai mica nu mai pastreaza aspect ratio. Asa ca, in loc de wide screen, am un ecran patratos incadrat de doua 'minunate' bare negre (prea late sa le pot ignora).

2. Catalyst care vine impreuna cu driverul de la placa video, da eroare chiar la lansare. Deci, este exclus sa pot lucra cu el pentru a schimba ceva la rezolutie.

Am instalat si dezinstalat 3 versiuni de driver (mai vechi sau mai noi) si cu si fara catalyst, insa problemele raman aceleasi.


Any help, hints sau alt driver pe care nu-l am?

Multumesc!

#142
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,742
  • Înscris: 21.08.2008
IMPORTANT.
Daca stiu MAC laptopului furat pot afla unde se afla la ora actuala presupunind ca este conectat la internet? Banuiesc hotul si mai banuiesc pe altcineva (un politist care "ancheteaza cazul") ca ar sti unde se afla, e imposibil ca dupa aproape 2 ani sa nu gaseasca hotul desi chiar el mi-a spus ca daca asta e modul de operare e sigur,...

#143
wallylo

wallylo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 31.08.2010
help !!! am nevoie de driver network controller pentru un laptop fujitsu siemens amilo l7300.

#144
GabaGN

GabaGN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 19.08.2006

View Postwallylo, on 23rd February 2011, 14:56, said:

help !!! am nevoie de driver network controller pentru un laptop fujitsu siemens amilo l7300.
Ce versiune de windows ai ? si cum de nu mai merge ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate