Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis
 Foisor - noi reglementari

Recomandare telefon preț 300...

La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...
 Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...

Curatare tigaie

Alegere SPC sau parchet laminat -...
 Sfat achizitie masina SH

Foloseste cineva radar?

Extreme cuponing este adevarata e...

Cum de le convine unora sa cumper...
 

Problema memorii RAM

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
krammerRO

krammerRO

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 21.10.2006
Am cumparat 2x http://www.shopit.ro.../sy-ddr512m400/ si am constatat ca nu au CAS 2,5 ci 3.
Am incercat sa montez 2x 512 CAS 2,5 si pe cele doua CAS 3, merg dual channel dar in everest imi arata ca am DDR 200 iar performantele in benchmark-uri sunt la jumatate...
Exista vreo rezolvare la problema? Sau trebuie sa ma duc peste ei sa le schimbe? Problema este ca am verificat codul scris pe memorie (SY-DDR512M400) si la toate firmele scrie ca are 2,5 CAS. What should i do?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate