Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...

SAMSUNG Galaxy A15,

La ce ora se deschid urnele ?
 Reducerea turației unui moto...

Mergeti la vot?

Adaptor USB-A to USB-C

La multi ani @SorinGT!
 Discursul sefei de promotie sau, ...

Ce aplicatie pentru supraveghere ...

Airbag volan Audi

Cum deschid rezervor WC Geberit s...
 Folie protectie solara efect mirror

Mașina electrica vs. maș...

Ambalaj cu Garantie - Te-ai aplec...

Abonamentul ADAC. Merita?🤨
 

Provider internet in Drumul Taberei?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
39 răspunsuri în acest subiect

#37
Cipiamon

Cipiamon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 53
  • Înscris: 05.03.2004
EVITATI U-NITE sau u-nited , sunt extrem de neseriosi, pica netul tot timpul, si serviciul de remediere este execrabil, stiu pe cineva care-i asteapta de vreo doua saptamani... sa repare conexiunea, cu insistente si telefoane zilnice...
Cum e posibil sa te programeze pentru remediere intr-o zi in care nu se lucreaza, aparadu-se cu argumentul ca nu s-a stiut :) la casiere e plin de oameni care vor sa relieze contractele, asa ca FERITI-VA!

#38
mihai23378

mihai23378

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 78
  • Înscris: 05.01.2007
in drumul taberei retelele sunt infecte.ii cred pe cei care au dat detali despre hobynet fiindca acelasi lucru l-am patit si eu de la cei ce se numesc HERTZA. firma de 2 lei, cu angajati foarte slabi pregatiti(probabil si foarte prost platiti) niciodata raspunzand intrebarilor puse. daca as avea in drumul taberei nr 14 bl b3 alta firma care sa poata oferi servicii de internet si date in secunda urmatoare as pleca de la acesti speculanti notorii care se numesc HERTZA.

#39
ciponne

ciponne

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 73
  • Înscris: 29.06.2005
Salut,

eu, din 2004, dc nu ma insel si pana in iunie 2008 am fost abonat la Publifon. Au avut servicii excelente, uptime foarte bun, am fost foarte multumit. Insa a venit RDS-ul, i-a cumparat si apoi a inchis afacerea. De la RDS inca nu vreau sa iau net, pentru ca stiu ce dude sunt si care le este nivelul in ceea ce priveste relatiile cu clientii.

Aveti alte alternative?

#40
ionutbrlk

ionutbrlk

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 14
  • Înscris: 07.02.2006
Stie careva o firma serioasa de internet care sa aiba acoperire pe Dr Taberei 59A. Momentan eu am internet de la Airbites, dar de 2 luni nu imi merge internetul. E cea mai jalnica firma

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate