Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The worst of evil

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...
 La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...
 Tencuiala exterioara casa caramid...

Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 

Tips & Tricks Windows Server 2003

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
eXploziv

eXploziv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 09.05.2003
Aicea vreau sa imi ziceti daca stiti Tips & Tricks pentru Windows Server 2003? :drac:

#2
RadioServ

RadioServ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 22.04.2004
Da si inca cate ...daca dai o bere le vei afla....binenteles glumeam am sa postez saptamana viitoare o serie de chesti faine descoperite de cei care folosesc acest sistem de operare...binenteles dupa ce le voi testa ca sa nu zici ca nu sunt pe bune apropo intre timp poti sa postezi chestia aia referitoare la updateul de windows 2003 server enterprise

#3
eXploziv

eXploziv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 09.05.2003
E un patch pentru a merge update-ul care e ilegal si nu se poate pune aicea. Pe acest forum se poate vorbi de lucruri ce sunt legale.  :OK:

#4
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 05.08.2003
Da. Eu as vrea sa stiu cum se configureaza serverul de mail sa pot atasa fisiere mai mari. Acum nu pot atasa mai mult de 2-300k. Also, as vrea sa stiu cum sa fac, ca atunci cand casuta e plina, sa trimita un mesaj inapoi la expeditor prin care sa il anunte ca nu a putut sa primeasca mesajul si sa-l anunte si pe posesorul casutei ca aceasta s-a umplut. Momentan am dat 20 MB la fiecare si am pus quotq la 19 MB dar nu a reactionat de loc cand am ajuns la 19. Cand s-a umplut, nu a mai primit mailurile dar nci nu zicea ca nu mai primeste.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate