Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

pentru pozele facute de noi - care e cea mai buna imprimanta???

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
fifina

fifina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 29.03.2004
fiecare din noi , in ultimul timp are pe calc poze in format digital . unii se duc cu ele la centre specializate sa le scoata pe hartie , altii se chinuie acasa . pentru cei care se chinuie ce imprimanta foto ar fi cea mai buna ? ce marca ?
eu personal am folosit pana zilele trecute (caci l-am dat pe un aparat foto) un multifunctional hp 2210 . pozele ieseau super dar aveau insa si probleme . imprimanta avea bordeless printing , dar nu era chiar bordeless . pe trei laturi printarea fara margini nu era problema , dar pe cea de-a 4 , trebuia sa fie distanta de un cm fata de margine , asta pentru ca mecanismul de prindere nu putea sa mai tina poza ca sa fie printata pana la capat . a 2-a problema majora a fost faptul ca prindea hartiile stramb sau mai bine zis o stramba cand o apuca si imaginea iesea pe hartie un pic curmezis . in rest calitatea fotografica de pe poza era super , chiar daca nu aveam pus la el si cartus foto .
cine mai poseda imprimante foto si le foloseste in scopul mentionat mai sus este rugat sa posedeze si sa spuna o parere ca si eu in viitorul apropiat trebuie sa iau una. daca cineva a reusit sa elimine una sau mai multe probleme enuntate mai sus la fel , este rugat sa posteze .
toate cele bune!

#2
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
Eu am luat recent un Canon I560, dupa cum bine stii :drac:, si am fost super multumit la capitolul performanta foto, si nu numai! Pana acum nota 10 la tot!

#3
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
eu iti recomand pe aia de la photo lab in oras. daca e fuji e cel mai bine.. kodak ar fi pe locu 2-3

#4
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
canon i9100 e f buna... din experienta personala, referitor la printare photo.

hârtia insa conteaza mai mult la capitolul asta deja.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate