Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 

Adidasi originali Nike

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#37
C1audiu

C1audiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.01.2005
citeste cu atentie numele celui care vinde. In colt stanga sus..

V-ati prins??

Edited by C1audiu, 16 April 2005 - 15:27.


#38
C1audiu

C1audiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.01.2005
scuze pentru off topic

#39
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003

shumilica, on Apr 16 2005, 14:38, said:

add, ai si tu dreptatea mea!
mie nu imi displac adidasii de fomeie!
mai ales ca la puma m-am facut de ras intreband la vreo 3 perechi daca au 42 si tipa a zis "avem doar pana la 40 caci sunt model de dama"  :cursing: stupid me... ! dar imi placeau modelele...

<{POST_SNAPBACK}>



ba deci sa mor eu! niste modele CRIMINALE la nike, reebok, lotto, adidas... cand imi iau adidasi mi-as dori sa fiu femeie...  au la nike un model negru, cu piele pana jos, cu o virgulita mica pe spate, BESTIALI.

#40
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
ii stiu p-aia de la nike, sunt chiar marfa, ii are un prieten de-al meu pe negru ( mai exista pe alb si gri care nu-s chiar asa.. ) si chiar sunt de laudat !
Eu mi-am luat un rebook si o puma ( am doat doar un mil juma pe un super model, de la magazinul lor, model 2005, daca vreti le fac poza )!
Nike-urile nu prea imi plac, fac modele de bazar, aproape ca nici nu deosebesc modelele nike si cele "piata made" ! desigur exista si exceptii ! noroc ca au o super camasa care inca o am la inima :) dar nu si in garderoba :)

#41
loluta

loluta

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 02.08.2004
Eu mi-am luat niste Nike super de la TopSport (vizavi de lic. Lazar). Sunt super si sunt si originali.

#42
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
au putine modele aia, si cand am fost eu ultima data doar balarii...


stiti vreunu un magazin cy Reebok, dar mai multe modele nu doar 2-3?

#43
loluta

loluta

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 02.08.2004
da, add, da' macar sunt originale. Si stiu ca macar la Reebok si Converse au niste modele noi.  am un prieten care-si mai de-acolo mai des.

#44
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
add, modele reebok gasesti la mall-ul nou ( plaza mall ) la infinity ( parca asa se numea.. ) ! este cata mai magazinu cu reebok, adidas, nike, o'neil, converse si ff multe produse! De aici mi-am luat eu niste super reebok :)  :coolspeak: ! recomand, au niste vanzatoare super de treaba.. :) ( unele..  nu garantez pentru toate..)

#45
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
cand mi-am cautat Lotto, am dat peste una in Mall-ul din dristor dragutza foc, a sunat la toate magazinele sa vada daca au numarul meu la un model... mai rar!

#46
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
hehe, tipa asta de la infinity mi-a dat la adidasi sa probez ca zici ca eram la intrarea intr-o moschee atatia adidasi aveam prin jurul meu :)

#47
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
ultima mea achizitie

ce parere aveti?
acu imi caut unii Nike...

Attached Files



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate