Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...
 Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?
 

Sa cumpar Epilator Braun Silk-epil ?

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
Un-Baiat

Un-Baiat

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 881
  • Înscris: 31.07.2006
Prietena mea si-ar dori un Epilator Silk-epil si m-am gandit sa-i cumpar unul.
sunt bune de ceva? sau sa ramana la metoda clasica cu lama sau crema epilatoare ?
exista alte epilatoare mai performante decat Silk-epil  ?

Edited by Un-Baiat, 28 March 2007 - 21:06.


#2
Claudia_S

Claudia_S

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 21.02.2007
Eu am un Braun Silk Epil Soft Deluxe, si sunt multumita --- parul dispare fara durere prea mare (cel putin, la mine). Sora mea are tot un Braun de 3 ani, inca merge bine. Eu ti-l recomand!
Depinde de ce suma dispui, a aparut de ceva timp unul mai bun de la Braun (e in jur de 200 Ron), dar are mai multe pensete, se reduce durerea, etc... L-as fi luat pe acela, dar al meu era la oferta (cu 100 lei), si am preferat sa il iau pe asta. Bafta la alegere! Sunt convinsa ca prietena ta va fi multumita.

#3
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Eu am eversoft de vreo 3 ani si merge chiar bine, in ciuda busiturilor la care a fost supus.  ^_^ Are si atenuator de durere, inutil, insa il are. Eu zic ca poti sa il iei fara remuscari.  :bigwhitegrin:

#4
thunder_ovidiu

thunder_ovidiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 305
  • Înscris: 25.01.2007
se gaseste cu 100 ron asa ceva?, daca este cumpar si eu un pt iubita

#5
Claudia_S

Claudia_S

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 21.02.2007
Vara trecuta, cand l-am luat eu, se gasea. Acum...chiar nu stiu. Vreau sa spun ca am primit si un cadou, impreuna cu epilatorul (un sapun si un gel de dus Camay Chic).

#6
Un-Baiat

Un-Baiat

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 881
  • Înscris: 31.07.2006
Uitati aici niste oferte pentru Braun Silk-epil:
http://www.alfastar....raun_oferta.php

#7
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

 thunder_ovidiu, on Mar 30 2007, 15:45, said:

se gaseste cu 100 ron asa ceva?, daca este cumpar si eu un pt iubita
Era o oferta de Pasti, epilatorul Braun Silk-Epil eversoft impreuna cu un uscator de par la 100 Ron. Dar nu mai tin minte exact, ori la Cora, ori la Carrefour.  :huh:

#8
Outi

Outi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 19.03.2007

 Claudia_S, on Mar 28 2007, 22:36, said:

Eu am un Braun Silk Epil Soft Deluxe, si sunt multumita --- parul dispare fara durere prea mare (cel putin, la mine). Sora mea are tot un Braun de 3 ani, inca merge bine. Eu ti-l recomand!
Depinde de ce suma dispui, a aparut de ceva timp unul mai bun de la Braun (e in jur de 200 Ron), dar are mai multe pensete, se reduce durerea, etc... L-as fi luat pe acela, dar al meu era la oferta (cu 100 lei), si am preferat sa il iau pe asta. Bafta la alegere! Sunt convinsa ca prietena ta va fi multumita.


Eu am unul DE 7 ANI, si e inca super!!!!  B)  :P

#9
Claudia_S

Claudia_S

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 21.02.2007
Un_Baiat, chiar ieri am primit revistele de la Sellgros (sau Metro?! - iti spun sigur dupa-amiaza, cand ajung acasa, acum sunt la birou si nu mai retin exact) si este epilator exact ca al meu la 95 ron. Daca te mai intereseaya, da o fuga!

#10
Un-Baiat

Un-Baiat

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 881
  • Înscris: 31.07.2006
Nu ma intereseaza pretul.
Dau si 250 RON daca este unul mai bun. Daca stii un model mai scump SI MAI BUN atunci zi-mi care e ala.

#11
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

 Jaqueline, on Mar 31 2007, 20:10, said:

Era o oferta de Pasti, epilatorul Braun Silk-Epil eversoft impreuna cu un uscator de par la 100 Ron. Dar nu mai tin minte exact, ori la Cora, ori la Carrefour.  :huh:
M-am uitat acum pe oferta. Asta e la Carrefour pana pe 9 aprilie.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate