Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

Problema SONY Trinitron 200 ES

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
`EK

`EK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 16.01.2006
il am de ceva vreme,nu am avut nici o problema cu el....dar de vreo 3 zile a inceput sa tiuie ceva in el cand intru in joc....(DOAR IN JOC) .....nu am gasit vreo explicatie ....help pls......probabil e timpu sa-l schimb? :-s

#2
oveman

oveman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 20.02.2007

View Post`EK, on Mar 5 2007, 02:39, said:

il am de ceva vreme,nu am avut nici o problema cu el....dar de vreo 3 zile a inceput sa tiuie ceva in el cand intru in joc....(DOAR IN JOC) .....nu am gasit vreo explicatie ....help pls......probabil e timpu sa-l schimb? :-s
Probabil din cauza ca se schimba rezolutia. Am mai patit si eu asta cu un monitor. Nu cred ca ai de ce sa iti faci probleme.

Edited by oveman, 05 March 2007 - 03:28.


#3
`EK

`EK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 16.01.2006

View Postoveman, on Mar 5 2007, 03:28, said:

Nu cred ca ai de ce sa iti faci probleme.

ba da man k noaptea e chiar insuportabil tiuitu...e subtire si apasat, iti rupe creierii

#4
`EK

`EK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 16.01.2006
inca o problema c a aparut.....in joc palpiteaza asa in parti .....adik dak t uiti intrun punct fix unde ti sa parut k palpiteaza nu observi nimic....dar face in parti .... palpiteaza in partile in care nu t uiti.....k si cum ar radia asa.....e d la monitor (rata refresh sau sa stricat? ) sau d la ochi? :-s

#5
`EK

`EK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 16.01.2006
indiferent de ce rata d refresh ii pun el tot palpeaza vizibil in joc (k si cum as filma monitoru cu telefonu ..ceva d genu,dar nu asa d rau) :(.....

#6
srv_pub

srv_pub

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 01.08.2005

View Post`EK, on Mar 5 2007, 02:39, said:

il am de ceva vreme,nu am avut nici o problema cu el....probabil e timpu sa-l schimb? :-s


cat vrei sa-ti mai mearga?Sigur e produs de cel putin 5 ani...

Tiuitul...nu ai ce sa-i faci (tu )
Palpaitul...elimina camputile magnetice de langa el...posibil sa-ti fi palpait si inaite dar nu ai observat....sau urca-l in 85Hz in rez. respectiva....

Bafta :)

#7
ciureanuc

ciureanuc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,294
  • Înscris: 27.11.2005
si eu am tot un sony....  tiuitul e de la refresh (1) si poate si de la rezolutie (2) - desi nu cred ca in joc pui o rezolutie mai mare decat "normalul" tau zilnic... sau da?

#8
`EK

`EK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 16.01.2006
ma joc cs la 800 X 600 ....rata refresh 90 hZ

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate