Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn
 Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 

Aplicatii pentru PNA cu Windows CE

- - - - -
  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#73
cristian11

cristian11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,322
  • Înscris: 10.11.2006

View PostEvergreen, on Mar 24 2008, 20:31, said:

...pe unul spaniol si cum nu ma uit la telenovele nu prea am inteles mare lucru de acolo
foloseste Babelfish sau GoogleTranslate!

#74
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,929
  • Înscris: 09.12.2004
Asa am procedat dar unii pasi de acolo m-au depasit pt ca ori nu erau anumite chestii in igo-ul meu ori nu stiam cum sa fac anumite fisiere cu extensii ciudate :)
Pina una alta o sa caut pe cineva care jongleaza cu astea deoarece neuronul meu a obosit...

#75
cristian11

cristian11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,322
  • Înscris: 10.11.2006

View PostEvergreen, on Mar 24 2008, 23:31, said:

Pina una alta o sa caut pe cineva care jongleaza cu astea deoarece neuronul meu a obosit...

atit de repede?
acum, serios vorbind, ai reusit sa faci destule "chestii" pe el si nu reusesti sa pui iGO?
trebuie un pic de "indeminare "+ rabdare!

#76
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,929
  • Înscris: 09.12.2004
am luat de acolo un backup si am instalat o alta interfata, aveam o gajica mijto pe desktop, excel word jocuri etc. toate in spaniola sau franceza...
rabdare am avut si s-a dus iar de indeminare se pare ca nu prea am la capitolul asta :(

#77
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,929
  • Înscris: 09.12.2004
nu inteleg de ce dupa ce am tot incercat sa instalez i-go cind dau pe navigatie imi deschide pagina de start de la navigator ds desi nu am vazut nici un folder prin windows
am instalat si gapi, am ales de acolo pna-ul meu si degeaba; am citit ca e si igo pt pna? asta o fi solutia salvatoare ?? :D

Edited by Evergreen, 25 March 2008 - 13:08.


#78
cristian11

cristian11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,322
  • Înscris: 10.11.2006

View PostEvergreen, on Mar 25 2008, 13:07, said:

...am citit ca e si igo pt pna? asta o fi solutia salvatoare ?? :D

stai un pic!
vrei sa spui ca incerci sa instalezi kittul pentru PDA, nu pe cel pentru PNA?
daca e asa, nu o sa mearga in veci!

#79
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,929
  • Înscris: 09.12.2004
pai ala e softul pe care il am (am zis ca a mers pe un hp ipaq)  si credeam ca gapi pacaleste pna a.i. sa mearga ca un pda....
sper sa gasesc la varul disiplusplus un kit de pna...

#80
cristian11

cristian11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,322
  • Înscris: 10.11.2006

View PostEvergreen, on Mar 25 2008, 18:11, said:

pai ala e softul pe care il am (am zis ca a mers pe un hp ipaq)  si credeam ca gapi pacaleste pna a.i. sa mearga ca un pda....
sper sa gasesc la varul disiplusplus un kit de pna...

aoleu!
acum e clar;iPAQ e PDA! :P

#81
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,929
  • Înscris: 09.12.2004
ai dreptate! dar PNA+GAPI => PDA ??

#82
ambidextru

ambidextru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.08.2002
Bre, care te pricepi la LG LN 550? Are doar hartile Europei Centrale si de Est. Am incarcat si alte harti (Austria spre exemplu),insa GPS-ul nu le vede. In schimb, daca ii pun o harta mai noua a unei tari existente deja (Romania spre exemplu - fisierul original avea vreo 9 Mega si l-am inlocuit cu unul mai nou, de 14 Mega, tot cu extensia fbl). Insa... mais quelle que draqu', trebuie sa fie o solutie si pentru instalarea altor harti decat cele cu care a venit GPS-ul pe card. Am zis sa ii schimb cardul, sa ii pun unul mai mare. Nu vrea nici de al dracu' sa mearga cu alt card, se pare ca ii place numai cardul lui original. Iar daca incerc sa instalez pe el un IGO ceva, fisierul autorun nu face absolut nimic cand dau click pe el si in consecinta nu se instaleaza nimic. Nu vrea bre si pace... So.. what tha hack e de facut? Huh? Care te bubuie vreo idee, bre? Da-n coa' la mandea un email cu ce trebuie facut, ca mai am un pic si turbez: [email protected]   Thank you and stuff.

#83
cristian11

cristian11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,322
  • Înscris: 10.11.2006
s-a discutat pe forum deja problema asta dar daca nu ai timp sa cauti, poti astepta sa-ti ofere cineva solutia; cu siguranta ca nu vor intirzia sa apara cei care ard de nerabdare sa te ajute!
mai ales cu o asemenea cerere draguta si politicoasa!

#84
drgsmax

drgsmax

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 04.01.2007
domnu cristian v-am dat un vot anticipat sa va creasca ratingul si sper ca imi veti da un raspuns la problema postata aici:http://forum.softped...howtopic=363742

#85
cristian11

cristian11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,322
  • Înscris: 10.11.2006

View Postdrgsmax, on Mar 27 2008, 14:18, said:

domnu cristian v-am dat un vot anticipat sa va creasca ratingul si sper ca imi veti da un raspuns la problema postata aici:http://forum.softped...howtopic=363742

sincer, nu m-am "lovit" de modelul asta dar avind WinCE, presupun ca se poate face ceva cu el!

#86
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,929
  • Înscris: 09.12.2004
mi-am rezolvat si eu problema dar cu ajutorul userilor altui forum :(

#87
acshu_d

acshu_d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 20.01.2008
man.mai zi odata cum reusesc sa trag igo pe acer.am deblocat si win ce-eul am instalat si gapi am instalat si navigator_21b ca asa se chema ce-ti spuneam.deschid navigatorul imi arata igo.tomtom si destinatorul si atat.am instalat pe card igo si altele dar nu le vede
AJUTOR.....

#88
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,929
  • Înscris: 09.12.2004
eu nu am si nu stiu ce face navigatorul ala; la mine igo si miomap sint pe SD si le lansezi de acolo (eu am facut pe desktop shortcut-uri)
daca nu merge, call me :)

#89
bpgul

bpgul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.04.2008
saltare dac poate sa ma ajute si pe mine cineva? Am un gps vdodayton si nu pot sa instalez nimic pe el!Iam facut card cu igo miomap si cand il mag in el in spune date inexistene cred ca e protejat ceva de genu cine ma ajuta si pe mine sa il fac Va rog!

#90
mutulica1

mutulica1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.04.2008
Salut.
Am un ACER e300 Travel Companion. Sistem operare Windows CE .NET 5.0. Are pe el instalat ca si soft de navigatie Destinator v6.0.2.48.
Ma intereseaza sa pun alt soft de navigatie, adica iGO sau Mio. In afara de softul de navigatie de mai sus mai are un player audio, un manager de contacte si un viewer de fotografii. Ce trebuie sa fac pentru a avea acces la a instala si alt soft de navigatie? Merci!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate