Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

hdd WD 16- Gb pe athlon 1200 se misca f greu

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
coc_de

coc_de

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 03.04.2006
Poate sa ma ajute cineva si sa imi spuna care e cauza din care acest comp, se miscs f greu cu hddul de 160GB ma refer la scriere copiere, mai trebuia setat ceva din bios sau .... Va multumesc

#2
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
si in BIOS si in driver IDE verifica Ultra DMA/PIO... gasesti mai multe explicatii pe acii...

#3
alexzutzu

alexzutzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 01.09.2006
Am si eu un wd la 200gb si eu ca sa scap de problema cu miscatu incet tre sa-i scotzi conectorul de pe hdd de tot(ala pt master, slave...) daca il scotzi el automat devine master, si se schimba situatia

#4
niculae

niculae

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 19.02.2005

View Postalexzutzu, on Jan 1 2007, 23:55, said:

Am si eu un wd la 200gb si eu ca sa scap de problema cu miscatu incet tre sa-i scotzi conectorul de pe hdd de tot(ala pt master, slave...) daca il scotzi el automat devine master, si se schimba situatia
  




Salut am cumparat si eu un Hdd WD 36Gb Raptor 10.000 Rot/min SATA I si cam carait destul de suparator,si este sub asteptari ! poate cineva sa imi spuna si mie daca e normal sa caraie de nou ?am un Maxtor de 160Gb si are si 3Ani dar nu se aude deloc!
                                                                                                                  Multumesc tuturor care da un raspuns....

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate