Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smecher de talie grea

PH apa plata

Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...
 metoda constantelor de scurtcircuit

video file info

Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website
 Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch
 Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Photoscape, unde?

Prima World HD
 

Nicole Kidman la Jay Leno...

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
41 răspunsuri în acest subiect

#37
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 22.176
  • Înscris: 05.05.2003
cupoane au inceput sa apara si la noi, dar foarte timid... si in plus sunt acceptate in foarte putine locuri.
Nu stiu nici eu mai multe detalii...

#38
gniv

gniv

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 418
  • Înscris: 10.09.2003
Trivia:
- majoritatea filmelor cu bugete mari se filmeaza in afara US, ca sa minimizeze costurile de productie.
- Cold Mountain este primul film major care se filmeaza in Rom; pe vremea aia (2002) au fost multe stiri despre asta, pentru ca multi producatori au vrut sa stie experientele producatorilor de la Cold Mountain; au fost probleme evident, dar parerile erau bune in general. Rom e totusi mai ieftina decat Cehia, care este o destinatie populara pt filme.
- NK e roscata de felul ei, nu blonda.;p
- In privinta interviului cu Jay Leno, nu cred ca minte; poate a dramatizat un pic.

#39
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 8.563
  • Înscris: 09.12.2001
da, parca e roshcovana... pistruiata :) yummy :)

cine a vazut emisiunea in afara mea ? n'a exagerat de loc.. a spus'o mai degraba ca o curiozitate.... Leno a intrebat'o de cum s'au facut filmarile... si ea a zis you know.. we filmed pretty much of the movie in romania... publicul .... oooooooohhhhhh.... si apoi a urmat povestea.... a durat ... 1 minut maximum.... n'a vrut sa puna un minus pe ro... dar povestea chestii care erau inedite pt ea.

#40
gniv

gniv

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 418
  • Înscris: 10.09.2003
N-am vazut emisiunea. Era o vreme cand ma uitam la Leno. Acu ma uit la Jon Stewart si la... Softpedia. :)

PS Faza cu crescutul tutunului in Transilvania... ma-ndoiesc. N-avem clima corespunzatoare. In ce priveste peisajul, seamana cu North Carolina, intr-adevar. (am petrecut 6 ani acolo...)

#41
RoyalLily

RoyalLily

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 68
  • Înscris: 14.06.2004

Quote

Originally posted by Bertino
sincer cred ca e mare mincinoasa...
chiar credeti ca tipa asta cat a stat in Romania, iesea singura de nebuna la promenada pe strazile bucurestene??? In mod sigur a stat tot timpul cu fundu' in masina si nu si-ar fi pus finutzul ei picior pe caldaramul bucurestean pentru nimik in lume... Tot ce a povestit e din auzite, si din povestile diversilor oameni din anturajul ei...
Inchipuitiv-o pe Nicole Kidman, fugarita in Bucuresti de o haita de caine :D ... ar fi cred, imaginea anului in lume...

Iar despre ursi, cum puteti sa aberati asa... auzi tu, sa vina in Brasov... saracii au intrat intr-un cimitir in Busteni de langa padure sa bea uleiul de la candele, dar de aici pana la imaginea prezentata, ca umbla slobozi pe strazi in marile orase e o diferenta uriasa...

Eu daca as fi fost prim-ministru as fi facut un protest oficial, pentru ca tipa asta super-fitzoasa, nu face decat sa denigreze si sa strice imaginea tarii...

Nu o fi Romania ca US, dar nici "un loc salbatic" nu poate fi considerat...


Sincer, chiar crezi ca Nicole Kidman strica imaginea tarii? Eu cred ca noi singuri ne creem o imagine dezagreabila, ea doar a subliniat ceea ce a vazut si crede-ma ca spre deosebire de alte locuri prin care e ea obisnuita sa umble, da, la noi e salbaticie mmmuuulllta. Si plus de asta avand in vedere tema filmului e normal ca in regiunea unde s-a filmat sa se confrunte cu chestii de genu'.

#42
DrFan

DrFan

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 1.702
  • Înscris: 28.02.2002
09-12-2003 03:13 iti spune ceva?

E DATA ULTIMULUI POST...

nu crezi ca a cam "murit" threadul... ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate