Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The worst of evil

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...
 La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...
 Tencuiala exterioara casa caramid...

Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 

Izvorul Muresului

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Se pare ca o sa fac banchetul la Izvorul Muresului.

Ce stiti despre aceasta statiune? Ce recomandati acolo? Ce obiective turistice sunt (acolo sau in preajma)?

#2
[mz]

[mz]

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 21.11.2006
Acolo-mi voi petrece si eu revelionul, va fi prima data cand ajung aici. Se pot vizita: Manastirea Izvorul Muresului, Lacul Rosu, Cheile Bicazului, Parcul National ,,Cheile Bicazului-Hasmas", statiunea Durau, Lacul Izvorul Muntelui.

#3
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Ma intorc cu aceeasi intrebare. A fost acolo cineva?

#4
[mz]

[mz]

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 21.11.2006
Eu.

#5
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Nu mai e nevoie deja m-am intors de acolo. Mersi oricum de raspuns (scurt si sec).

#6
rexkroki

rexkroki

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,191
  • Înscris: 24.11.2006

 Syncron, on Feb 17 2007, 18:42, said:

Nu mai e nevoie deja m-am intors de acolo. Mersi oricum de raspuns (scurt si sec).


si cum a fost, din cate stiu zona e frumoasa, cum e drumul si ce posibilitati de agrement sunt prin zona?

#7
[mz]

[mz]

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 21.11.2006
Data viitoare, fa bine si citeste ce ti se scrie, daca tot ceri informatii.

Asadar, in mesajul de pe 2 decembrie 2006 iti scriam ca acolo imi voi petrece revelionul. Din moment ce pe 12 ianuarie pui intrebari inutile, era clar ca nu puteai sa primesti decat un raspuns sec.

#8
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006

 [mz], on Feb 18 2007, 23:01, said:

Data viitoare, fa bine si citeste ce ti se scrie, daca tot ceri informatii.

Asadar, in mesajul de pe 2 decembrie 2006 iti scriam ca acolo imi voi petrece revelionul. Din moment ce pe 12 ianuarie pui intrebari inutile, era clar ca nu puteai sa primesti decat un raspuns sec.

Scuze, dar vroiam un raspuns mai amplu - de genu' cum a fost acolo, ce conditii de cazare ai gasit, cum au fost oameni, etc.

#9
[mz]

[mz]

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 21.11.2006
M-am simtit excelent. Statiunea e foarte linistita (daca esti genul Sinaia ma tem ca n-o sa-ti placa aici) si frumoasa. Are si o mica partie (cam pentru derdelus, nu schi). M-am cazat la o pensiune 3*, am dat 6 milioane/persoana pe un pachet de 6 zile cu demipensiune si cina festiva de Revelion. Conditiile de cazare au fost excelente (vila era si aproape noua, construita in vara lui 2006), ca facilitati lipsea doar o combina cu suport mp3 (dar lasa am avut noi de acasa;) ) si tv (cum eu rar ma uit la televizor, n-am fost nici pe departe deranjat de asta), iar proprietarii au fost foarte amabili si ospitalieri. Statiunea sta foarte rau la capitolul magazine, iar farmacie nici macar nu exista (cea mai apropiata e tocmai la Gheorghieni), dar pentru mine asta n-a fost o problema grava ca eram dotat de acasa cu tot ce-mi era necesar.
E putin cam departe de Bucuresti, dar cu cand mi se va ivi din nou o ocazie, mi-ar placea tare mult sa revin.

Edited by [mz], 19 February 2007 - 15:22.


#10
BlueHazard

BlueHazard

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,347
  • Înscris: 18.06.2010
Si? A fost frumos banchetul?

#11
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,264
  • Înscris: 24.01.2008
In cei (aproape) noua ani care-au trecut, cred c-a si uitat c-a fost acolo.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate