Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...
 De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...
 

A auzit cineva de AGM 19"

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
pentium 4

pentium 4

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 30.10.2006
sal miam cumparat de cateva zile un monitor AGM 19" si vreau sa stiu daca am facut o alegere buna  sau daca mam prostit ca pot sa il schimb in 30 de zile daca vreau  va multumesc

Attached Files


Edited by pentium 4, 15 November 2006 - 11:11.


#2
cristy_m_a

cristy_m_a

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 08.11.2006
arata bine
unde poti sa il schimbi in 30 de zile

#3
pentium 4

pentium 4

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 30.10.2006

View Postcristy_m_a, on Nov 15 2006, 13:51, said:

arata bine
unde poti sa il schimbi in 30 de zile
pai de la firma de unde lam luat ca avea 10 modele de monitoare dar asta mio placut cel mai mult si mam gandit sa nu fi luat vreo teapa    ms pt timpul acordat

#4
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005

View Postcristy_m_a, on Nov 15 2006, 21:51, said:

arata bine
unde poti sa il schimbi in 30 de zile

Din pacate, in cazul monitoarelor, trebuie sa "vada bine" nu sa arate bine. Monitorul bun inseamna sa aibe imagine buna nu sa arate bine ca nu-l duci la concurs.

#5
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
E un brand nou facut din fostul Neovo. Sunt ok monitoarele, daca tie iti place nu trebuie sa te ingrijorezi.

#6
laurentiu_i

laurentiu_i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 28.09.2006

View Postpentium 4, on Nov 15 2006, 11:10, said:

sal miam cumparat de cateva zile un monitor AGM 19" si vreau sa stiu daca am facut o alegere buna  sau daca mam prostit ca pot sa il schimb in 30 de zile daca vreau  va multumesc
Si eu am tot un AGM la 19 inci, cumparat acum 2 luni de zile. Am fost un pic cam reticent la inceput, insa avand in vedere ca avea timp de raspuns 4 ms si era doar 7 mil, m-am hotarat sa-l iau; in plus, garantia e de 3 ani de zile. Pana acum sunt foarte multumit de el, n-am avut nici o problema.

#7
pentium 4

pentium 4

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 30.10.2006

View Postlaurentiu_i, on Nov 16 2006, 05:45, said:

Si eu am tot un AGM la 19 inci, cumparat acum 2 luni de zile. Am fost un pic cam reticent la inceput, insa avand in vedere ca avea timp de raspuns 4 ms si era doar 7 mil, m-am hotarat sa-l iau; in plus, garantia e de 3 ani de zile. Pana acum sunt foarte multumit de el, n-am avut nici o problema.
va multumesc pt timpul acordat si parerile voastre

#8
cristy_m_a

cristy_m_a

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 08.11.2006

View PostdreaQ, on Nov 16 2006, 11:15, said:

Din pacate, in cazul monitoarelor, trebuie sa "vada bine" nu sa arate bine. Monitorul bun inseamna sa aibe imagine buna nu sa arate bine ca nu-l duci la concurs.




la mine conteaza si cum arata monitorul, aspectul, daca tie ti-ar conveni sa fie ecrenul de la monitor introdus intr-un boltar si sa il pui pe masa treaba ta

#9
h3llfire

h3llfire

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 09.11.2004
ONTOPIC: De unde l-ai cumpărat de te lasă să il duci înapoi după 30 de zile?

View Postcristy_m_a, on Nov 22 2006, 11:43, said:

la mine conteaza si cum arata monitorul, aspectul, daca tie ti-ar conveni sa fie ecrenul de la monitor introdus intr-un boltar si sa il pui pe masa treaba ta

OFFTOPIC: Dacă s-ar vedea foarte bine și dacă ar fi fiabil, nu ar fi nici o problemă...

Edited by hellfire.ss, 27 November 2006 - 21:55.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate