Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info
 Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...
 CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Photoscape, unde?

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 

Qtek 9600

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
47 răspunsuri în acest subiect

#37
leut

leut

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 10.07.2006

View PostGreuHip, on Aug 29 2006, 16:29, said:

are de doate inclusiv un pret de 3000 RON
il gasesti mai ieftin aici http://www.shoppingm...?l=52&pg=produs

#38
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.318
  • Înscris: 16.06.2004
la m3100 (qtec9600) la folosirea skype-ului se poate folosi camera de pe fata pentru apel video?

si pana la urma are 3G si EDGE?... ca pe site la orange asa scrie...

#39
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.318
  • Înscris: 16.06.2004
hai ca mai vin cu alta intrebare... am un car kit Parrot 3400LS-GPS... care are si receiver GPS... cand am avut telefon si pda separat pentru navigatie mergea brici... ce se va intampla acum cand telefonul si pda-ul se confunda... ma refer la TyTN.... vor merge ok?

#40
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.318
  • Înscris: 16.06.2004
chiar nu mai are nimeni TyTN-ul? :(
mai vin cu o intrebare.... cat va tine bateria... cu o folosire medie sa zic...

P.S. iar mi-am adus aminte de p990i.... odata de mult eram convins ca il iau.... acuma.... parca as merge pe microsoft....

#41
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.318
  • Înscris: 16.06.2004
chiar nimeni?... v-ati vandut spv-ul?... pai atunci nu mai iau nici eu.... :)

#42
omega

omega

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 482
  • Înscris: 04.01.2003

View Postccezar2004, on Jan 28 2007, 17:09, said:

la m3100 (qtec9600) la folosirea skype-ului se poate folosi camera de pe fata pentru apel video?

si pana la urma are 3G si EDGE?... ca pe site la orange asa scrie...


Skype pe PPC nu poata sa faca apel video :( Nici apelul normal nu merge prin front speaker si chestia asta ma enerveaza la culme cand il folosesc.
Despre bateria tine cam 3 zile, dar depinde cat de mult il folosesc...
Eu am luat un modul GPS pe care pot sa-l conectez prin BlueTooth si merge destul de bine cu iGo inca n-am avut probleme.

Am citit ca s-ar putea sa aiba si TyTn GPS incorporat. Pe HTC Trinity a fost activat deja printr-un ROM nou, si din punct de vedere al hardware-ului singura diferenta intr-e TyTn si Trinity este tastatura. Deci exista o sansa sa aiba si TyTn GPS incorporat... Sunt chiar curios cand o sa-l activeze HTC sau daca va activa...

#43
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.318
  • Înscris: 16.06.2004
cum adica nu mere skype prin front speaker?... deci care ar fi procedura?.... si la faza cu camera CIF  e chiar naspa... e din cauza skype-ului sau a telefonului?

#44
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.318
  • Înscris: 16.06.2004
so... sapatamana viitoare imi voi lua noul telefon... 99.99% va fi spv m3100... veniti repede cu motive pentru care nu l-as lua... acum... nu dupa ce il iau ca atunci ma supar :)
inca stau si ma gandesc daca sa iau HTC, QTEC sau SPV... stiu ca sunt acelasi terminal dar ma gandesc daca exista diferente minore la nivel hardware intre ele...

oricum cred ca va ramane spv-ul pana la urma... totusi sunt 400-500 ron mai putin....

#45
Costy-is

Costy-is

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 657
  • Înscris: 02.10.2005

View Postccezar2004, on Feb 4 2007, 17:43, said:

so... sapatamana viitoare imi voi lua noul telefon... 99.99% va fi spv m3100... veniti repede cu motive pentru care nu l-as lua... acum... nu dupa ce il iau ca atunci ma supar :)
inca stau si ma gandesc daca sa iau HTC, QTEC sau SPV... stiu ca sunt acelasi terminal dar ma gandesc daca exista diferente minore la nivel hardware intre ele...

oricum cred ca va ramane spv-ul pana la urma... totusi sunt 400-500 ron mai putin....

Si eu sunt in aceiasi dilema dar un pic diferita: Eu mi-as lua M700 aka Htc P3600. M700 e mai bun dupa parerea mea. Am butonat unul astazi la Media Galaxy Iulius Mall Iasi, e super bestial telefonul, pe negru, merge prin meniuri cu o viteza, ce camera are, ce display, merge cu card mini sd, mult mai ieftine decat cele cu care merge m3100 si la fel de calitative eu am mini sd pe c500 si merge super. M700 stie si HSDPA, de fapt si 3100 cred ca stie, nu prea este prezentat explicit aceasta facilitate. Pretul: 2399! am vazut pe un site la 2156 lei. Ce zici Cezar?

Editat de Costy-is, 04 februarie 2007 - 23:03.


#46
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.318
  • Înscris: 16.06.2004
din cate stiu eu intre cele doua este o singura diferenta: tastatura glisanta... prezenta la TyTN si lipsa la P3600... iar tastatura aia e unul din motivele pentru care vreau TyTN-ul....
TyTN-ul e vreo 24-25 mil... deci diferenta nu ar fi mare in schimb M3100 (care e acelasi dar are alta fata) este la Orange in jur de 20mil... asa ca banuiesc ca o sa merg pe asta...

din pacate nu am butonat pana acum un TyTN ci doar un qtec 9100 care e predecesorul... dar am fost multumit iar TyTN se zice ca e peste asta.... pacat ca nu au TyTN-ul si la orange in CT... o sa ajung week-end-ul asta in BUC si o sa il vad acolo... si cel mai probabil o sa il si cumpar.....

#47
Costy-is

Costy-is

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 657
  • Înscris: 02.10.2005
Daca esti convins ca asta e telefonul care iti place si te-ai hotarat si il cumperi, sa pui aici un review cum se comporta: apel video, streaming, navigare internet, programe, office, toate, ca ti-am spus ca sunt interesat si eu de unul!

#48
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.318
  • Înscris: 16.06.2004
daca e sa il iau in mod sigur voi reveni cu impresii... oricum tinand cont ca sunt fan pda in general... actualmente dell axim x51... si fost posesor de spv c500 sunt sigur ca imi va place... ma ales ca detest sa am multe lucruri dupa mine... asa vor ramane doar spv-ul si portofelul... :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate