Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute
 Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!
 Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 

Salon de infrumusetare

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1
Dennis_the_DJ

Dennis_the_DJ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 15.03.2006
Sunt sigur ca EL (un amic bun care mi-a cerut parerea) nu e singurul care s-a gandit la chestia asta. Deci, doreste sa-si deschida un salon de infrumusetare, dar nu unul oricare ci unul care se ocupa numai de zonele intime (epilat, tratament, tatuaje temporare, diferite frizuri, etc.)
Acum, nu stiu ce sa zic, dar orasul nostru are 80.000 locuitori si ... nu cred ca macar 10% o sa scape de inhibitii si-o sa apeleze la "afacerea" lui.
Voi ce credeti?

Edited by Dennis_the_DJ, 15 August 2006 - 08:27.


#2
burgher

burgher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,018
  • Înscris: 19.04.2006
:coolspeak:

#3
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005
Macar sambata, cand sunt nunti si tot o sa aiba clienti.

#4
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
v-am zis eu ca toate problemele se intampla "altcuiva"...de obicei "unui bun prieten" :D
lol..acum nu stiu cat de serios esti tu, daca vrei sa faci posturi, daca ne testezi imaginatia, sau nu
cert e ca cheia solutiei sta in publicitate !
reclama e sufletul comertului deci important e sa=si atragade partea lui tineretul :D

#5
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
In bucuresti exista?

#6
Dennis_the_DJ

Dennis_the_DJ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 15.03.2006

View Postspare-me, on Aug 15 2006, 09:32, said:

v-am zis eu ca toate problemele se intampla "altcuiva"...de obicei "unui bun prieten" :D
lol..acum nu stiu cat de serios esti tu, daca vrei sa faci posturi, daca ne testezi imaginatia, sau nu
cert e ca cheia solutiei sta in publicitate !
reclama e sufletul comertului deci important e sa=si atragade partea lui tineretul :D

Nu e rodul imaginatiei meele, pe bune.
Crezi ca sunt atat de pudic, incat sa zic, ca "nu-s tigarile mele ci le-a uitat un amic la mine"
Neah, daca vroiam sa fac eu, atunci ziceam ca EU vreau sa fac :)

#7
burgher

burgher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,018
  • Înscris: 19.04.2006
Yeah, riiiight, asa zic toti :P

Mah glumeam, sa nu te superi..  :peacefingers:

#8
Dennis_the_DJ

Dennis_the_DJ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 15.03.2006

View Postburgher, on Aug 15 2006, 09:42, said:

Yeah, riiiight, asa zic toti :P

Mah glumeam, sa nu te superi..  :peacefingers:

Nu-s suparacios. Explicam situatia ca atare  :P

#9
florina

florina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,958
  • Înscris: 10.05.2005
mai bine sa faca un salon normal, si sa fie impartit astfel incat ce vrea el sa fie doar o parte din salon :D

#10
Dennis_the_DJ

Dennis_the_DJ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 15.03.2006

View Postflorina, on Aug 15 2006, 11:15, said:

mai bine sa faca un salon normal, si sa fie impartit astfel incat ce vrea el sa fie doar o parte din salon :D

Pai saloane normale sunt la tot pasul. Tocmai asta e ideea. Ceva nastrusnic si original, care sa atraga pentru respectiva chestie.

#11
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,796
  • Înscris: 13.01.2005

View PostDennis_the_DJ, on Aug 15 2006, 09:26, said:

Sunt sigur ca EL (un amic bun care mi-a cerut parerea) nu e singurul care s-a gandit la chestia asta. Deci, doreste sa-si deschida un salon de infrumusetare, dar nu unul oricare ci unul care se ocupa numai de zonele intime (epilat, tratament, tatuaje temporare, diferite frizuri, etc.)
Acum, nu stiu ce sa zic, dar orasul nostru are 80.000 locuitori si ... nu cred ca macar 10% o sa scape de inhibitii si-o sa apeleze la "afacerea" lui.
Voi ce credeti?
Eu cred că prietenul tău vrea să babardească ceva și nu știe cum.

#12
Dennis_the_DJ

Dennis_the_DJ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 15.03.2006

View Postmufă, on Aug 15 2006, 11:24, said:

Eu cred că prietenul tău vrea să babardească ceva și nu știe cum.


Ha Ha Ha. Nu trage concluzii pripite ca n-are sens. Are el o prietena si o iubeste. Il stiu bine si nu e genul s-o insele (dar orice are un inceput).
E mai traznit de felul lui, e cu bani si ii plac, chestiile ticnite. Spre exemplu, imagineaza-ti ca are deschis un mic bar, in care toate scaunele de la mese sunt in forma de vas de toilet.

#13
florina

florina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,958
  • Înscris: 10.05.2005

View PostDennis_the_DJ, on Aug 15 2006, 11:22, said:

Pai saloane normale sunt la tot pasul. Tocmai asta e ideea. Ceva nastrusnic si original, care sa atraga pentru respectiva chestie.
sa faca un salon normal, ca in caz ca nu merge nimeni la cel "anormal"... si sa faca o reclama mare unde sa zica clar, ca are si partea aia in salon

sa aiba si salonul de tatuaje pt orice parte a corpului, si servicii de genu... o cafeluta pana sta fumeia cu vopseaua in cap, poate si studio foto.

Edited by florina, 15 August 2006 - 10:35.


#14
Dennis_the_DJ

Dennis_the_DJ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 15.03.2006

View Postflorina, on Aug 15 2006, 11:33, said:

sa faca un salon normal, ca in caz ca nu merge nimeni la cel "anormal"... si sa faca o reclama mare unde sa zica clar, ca are si partea aia in salon

sa aiba si salonul de tatuaje pt orice parte a corpului, si servicii de genu... o cafeluta pana sta fumeia cu vopseaua in cap, poate si studio foto.

Ar fi o idee...

#15
Ahile

Ahile

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,651
  • Înscris: 11.07.2004
Pt. un oras de 80.000 de locuitori e o idee naiva. No chance!

#16
Meltdown

Meltdown

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.02.2006
si despre ce oras ar fi vorba ?

#17
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
Ma daca nu are ce face cu banii... poate sa incerce... pentru ca vrei nu vrei inainte sa incepi o afacere te gandesti si la un esec. Dar una peste alta eu cred ca sunt destul de multe persoane care chiar daca nu arata ar vrea ceva special intr`un loc la fel de special... :D. Avanad in vedere cele de sus as spune sa incerce aceasta afacere :P.

#18
razvan02

razvan02

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 06.03.2006
am o intrebare prosteasca... saloanele de infrumusetare sunt doar pt persoane de sex feminin sau se duc si barbatii si se tund?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate