Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

Carlos Alberto Parreira

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Carlos Alberto Parreira (7 member(s) have cast votes)

Credeti ca va fi demis Carlos Alberto Parreira dupa esecul din partida cu Franta din sferturile de finala ale Campionatului Mondial 2006 ?

  1. Da. (6 votes [85.71%])

    Percentage of vote: 85.71%

  2. Nu. (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. Habar n-am. (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

Vote Guests cannot vote

#1
liviumanelistu

liviumanelistu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 09.06.2006
credeti ca va fi demis Carlos Alberto Parreira dupa insuccesul de la cupa mondiala din Germania in care nationala Braziliei nu a reusit sa ajunga nici pana in semifinale ?

#2
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005
Nu. Îşi va prezenta singur demisia.

#3
liviumanelistu

liviumanelistu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 09.06.2006

View Postmufă, on Jul 2 2006, 00:06, said:

Nu. Își va prezenta singur demisia.
  nu m-as mira sa faca asta.....cand antrenezi nationala Braziliei trebuie sa ai rezultate...si asta inseamna cel putin sa ajungi in finala.....si ca sa fi apreciat trebuie sa o castigi....si maine in presa din Brazilia vor fi multe titluri in defavoarea nationalei...eu nu cred ca e doar vina antrenorului pentru ca daca stam bine sa ne gandim nu el intra pe teren ci jucatori....si ei au o parte din vina.....dar asta si pentru ca antrenorul e prea ingaduitor cu ei .... Felipe Scolari este un antrenor mai sever .... si asta este bine pentru ca jucatorii nu fac ce vor....si de aceea Portugalia a ajuns in semifinala.....si de aceea Brazilia a luat titlul mondial in 2002 ....

#4
dobrovici

dobrovici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 01.07.2006

View Postliviumanelistu, on Jul 2 2006, 00:24, said:

eu nu cred ca e doar vina antrenorului
Nu doar insa in mare parte da. Cred ca este primul antrenor care a jucat la Brazilia cu un singur varf. S-a ajuns de la 4-2-4 la 4-5-1. Nu a avut nici o autoritate in fata jucatorilor. Cat despre Roberto Carlos si Cafu, nici nu stiu ce sa mai zic. Hai ca Roberto a mai miscat ceva, dar celalalt. In 4 meciuri din 5 la CM Brazilia nu a avut banda dreapta. Iar in cel in care a avut, Cafu nu era pe teren.

#5
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
Oricine ar fi fost in locul lui ar fi avut aceiasi autoritate in fata jucatorilor (doar Scolari poate ar fi avut un cuvant de zis in fata jucatorilor). O sa il demita si apoi o sa aduca altul care o sa aiba aceiasi autoritate ca Parreira. Sper sa ma insel dar acum vad Brazilia ca Realul din ultimii 2-3 ani adica jucatorii pun si schimba antrenorii si totul facut pentru a sscoate mai multi bani.

#6
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

View Postkill_them_all1000, on Jul 2 2006, 17:46, said:

Oricine ar fi fost in locul lui ar fi avut aceiasi autoritate in fata jucatorilor (doar Scolari poate ar fi avut un cuvant de zis in fata jucatorilor). O sa il demita si apoi o sa aduca altul care o sa aiba aceiasi autoritate ca Parreira. Sper sa ma insel dar acum vad Brazilia ca Realul din ultimii 2-3 ani adica jucatorii pun si schimba antrenorii si totul facut pentru a sscoate mai multi bani.
Am senzația că ați uitat cine a fost antrenorul Braziliei în 1994.

#7
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

View Postmufă, on Jul 2 2006, 17:49, said:

Am senzația că ați uitat cine a fost antrenorul Braziliei în 1994.

Stai ca nu m-am prins. Care e problema daca a fost el?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate