Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...
 Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 

Poze pe camp

- - - - -
  • Please log in to reply
105 replies to this topic

#55
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
ambvision, tu chiar nu te prinzi.

ok, incearca sa te intrebi de ce unii sunt de 10 ori mai ahtiati dupa cearta decat de fotografie. de ce nu se trece nicidoata de 2-3 pagini la un astfel de topic, decat atunci cand e rost de harta?

comunitatea nu inseamna haita. sa iesi de sub masini latrand de fiecare data cand auzi scandal, intreband printre dinti in dreapta si stanga "bah, care e motivul, de ce ne agitam, ziceti-mi si mie de ce latru ca vreau sa para ca sunt in gasca cu voi, ah ce rau imi pare ca nu m-am trezit la timp, sa prind si eu muscaturile de fund...."

Edited by GunX, 21 June 2006 - 16:30.


#56
BLiTz_G

BLiTz_G

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 02.02.2005
Nu a reusit sa demonstreze decat ceva ce deja se stia...ca primesc suturi in fund cei care se cred extraodinari de buni si afirma asta cu toata convingerea, desi pozele lor lasa de dorit muuuuult. si gunx a primit comentarii mistocare si cum vreti sa le ziceti atunci cand a facut ca orice nou venit si a inceput sa jigneasca.
iar inana...nu stiu de ce, dar am impresia ca locul tau e in alta parte...in nici un caz nu la topicuri foto unde nu ai nici o legatura. sau ai primit si tu suturi in fund si acum ai prins ocazia sa te ascunzi in spatele lui gunx pt o revolta?

#57
tim2003

tim2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,000
  • Înscris: 26.06.2003
Daca o lasai la nivel de experiment asa pe shestake cred ca nimeni nu s-ar fi oparit. Tu demonstrai ce aveai de demonstrat si toata lumea era fericita.
Trebuia insa sa faci public faptul ca era un experiment?

#58
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
nu ma cred bun si nu m-am simtit nici o clipa lezat. v-ati inghesuit sa trageti suturi in fund la niste pantaloni umpluti cu caramizi. de aia acum unii sufera mai rau decat daca ei erau tinta.

Edited by GunX, 21 June 2006 - 16:33.


#59
ambvision

ambvision

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 900
  • Înscris: 11.04.2005
@gunx: eu cred ca tu nu te prinzi. de ce m-am bagat eu pe topicul asta in scandal cu tine? pentru ca ti-am zis parerea mea, printre altii, dupa care tu ai inceput cu vaicareala, cum ca nimeni nu te sprijina, ca toti iti sunt impotriva, ca nu te poti pune cu cei care folosesc photoshop. de asta am continuat. ca ai fost badaran

in general nu am timp de postat pe softpedia, dar cand o fac, o fac pentru ca mi se pare ca poate o parere sincera ajuta. daca poza e proasta, ma gandesc, si poate spun asta. daca e buna, la fel. poti sa verifici. dar cand se ajunge la asa nesimtire, simt nevoia sa-mi spun si eu parerea, mai ales daca in prealabil am incercat sa ajut

Edited by ambvision, 21 June 2006 - 16:40.


#60
ezekio

ezekio

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 07.01.2002
nu mai vreți miștouri?
Folosiți flickr sau zoomr sau ce'o mai exista pe acolo...

#61
inana

inana

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 13.07.2005

View PostBLiTz_G, on Jun 21 2006, 17:30, said:

Nu a reusit sa demonstreze decat ceva ce deja se stia...ca primesc suturi in fund cei care se cred extraodinari de buni si afirma asta cu toata convingerea, desi pozele lor lasa de dorit muuuuult. si gunx a primit comentarii mistocare si cum vreti sa le ziceti atunci cand a facut ca orice nou venit si a inceput sa jigneasca.
iar inana...nu stiu de ce, dar am impresia ca locul tau e in alta parte...in nici un caz nu la topicuri foto unde nu ai nici o legatura. sau ai primit si tu suturi in fund si acum ai prins ocazia sa te ascunzi in spatele lui gunx pt o revolta?
1. A aratat ca, desi o merita, nu si-a luat "suturi in fund" precum un amator. Mai tineti minte cand arty a postat niste poze simple si toti se mirau de ce le-a pus pe forum? Nu-mi aduc aminte sa fi fost luat la misto.

2. Parca se dezbatea o idee.. daca tu consideri ca ai ceva de castigat atacandu-ma ca persoana... esti invitata mea. Nu-mi mai fac sange rau pentru ce se spune pe un forum de foarte mult timp. Nu stii cine sunt eu, n-am nici cea mai vaga idee cine esti tu. Hai sa nu ne legam de sufletul celeilalte aiurea ca nu avem nimic de castigat. Cel putin eu.  :peacefingers:

#62
ogarafgan

ogarafgan

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 833
  • Înscris: 06.02.2005
Mai tata, tu nu vezi ca tu o iei pe aratura? te bazezi pe faptul ca esti moderator si-ti permiti sa spui " nu dau nici o ceapa degerata pe parerile voastre".... cu alte cuvinte ma p...is pe voi...
...numai atitudine de moderator nu ai, cred ca adminii forumului cu namber oan ar trebui sa se sezizeze si pt faptul ca se abuzeaza de acest lucru, nu numai pt mistourile on sau offtopic
edit: pt GunX

Edited by ogarafgan, 21 June 2006 - 16:40.


#63
BLiTz_G

BLiTz_G

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 02.02.2005
Se pare ca pe forumul asta s-au format doua "haite"...din care una  moderatorii...si uite asa, au venit de pe toate sectiunile forumului aici sa arate cine sunt ei. inana, nu ma iau draga personal de tine, desi stiu foarte bine cine esti...o singura iesire cu gasca la pozat...nici o poza facuta...dar a fost buna plimbarea,nu? de asta nu inteleg ce legatura ai tu cu ce se discuta aici? si repet, ai fost si tu criticata, ca sa nu mai folosim suturi in fund ca poate dam de caramizi, si acum ai gasit momentul sa-ti spui off-ul...trebuia s-o faci mai demult.

Edited by BLiTz_G, 21 June 2006 - 16:46.


#64
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
bla bla bla...atata inversunare aici ca si daca le spui ca arunca cu pietre intr-o papusa de carpa, ei tot nu se opresc, ce daca e tinta fake, macar sa mai arunc si eu un bolovan acolo, ca doar sunt artist de mare clasa si asa am vazut eu pe sp ca se face, daca vrei sa te ia lumea in serios.

continuati, desfasurati-va.

p.s. blitz_g, incet incet vad ca te prinzi prinzi si tu ce inseamna qed aici. lent, dar sigur. poate ii explici si lui ambvision

Edited by GunX, 21 June 2006 - 16:46.


#65
inana

inana

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,168
  • Înscris: 13.07.2005

View PostBLiTz_G, on Jun 21 2006, 17:44, said:

Se pare ca pe forumul asta s-au format doua "haite"...din care una  moderatorii...si uite asa, au venit de pe toate sectiunile forumului aici sa arate cine sunt ei. inana, nu ma iau draga personal de tine, desi stiu foarte bine cine esti...o singura iesire cu gasca la pozat...nici o poza facuta...dar a fost buna plimbarea,nu? de asta nu inteleg ce legatura ai tu cu ce se discuta aici? si repet, ai fost si tu criticata, ca sa nu mai folosim suturi in fund ca poate dam de caramizi, si acum ai gasit momentul sa-ti spui off-ul...trebuia s-o faci mai de mult.
Nope. N-am nici o treaba cu aria foto din acest punct de vedere. Daca am nevoie de critici, le cer ori in particular de la cativa useri de aici, ori de la alti prieteni fotografi.  :)
Nu cer pareri, dar nici nu comentez ce se posteaza pe forum. Dar asta nu inseamna ca nu urmaresc aceasta arie. Sau nu am voie la o parere? :peacefingers:

Legat de haita de moderatori... infara de faptul ca facem parte din acelasi grup, nu exista nimic din ce crezi tu.

Edited by inana, 21 June 2006 - 16:52.


#66
ambvision

ambvision

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 900
  • Înscris: 11.04.2005
gunx, si topicul cu "negrul" e tot experimentul tau?

#67
dlbogdan

dlbogdan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 25.08.2004
Nu mai repet, parerea mea e aici

#68
Cadyllac

Cadyllac

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 11.04.2004
BLiTz_G ce faci o iei si tu pe aratura acum?
nu e de ajuns unul?

GunX nu esti pregatit sa accepti niste critici constructive si spun asta pt ca, chiar nu s-au folosit tremenii aceia (pana in-tr-un anumit punct) care de cateva zile se tot discuta pe arie

nu stiu daca ai observat ca pe aici nu prea se face diferenta intre incepator si avansat sau mai bine zis user nou si user vechi daca pozele sunt proaste nici comentariile nu sunt bune
te cunostem destul de bine, tocmai de aceia ne asteptam la ceva mai bun de la tine

iar faza cu testare si probare, asta ca sa stergi urmele

#69
Taxon

Taxon

    Cârcotaș nesuferit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,092
  • Înscris: 19.01.2004
OT:
cadyllac, fii baiat bun si scoate linkul din semnatura. sau pune in loc un link la galeria ta de pe sp.
cica trebuie sa respectam regula jocului, nu?

#70
romescu

romescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 19.03.2005
tulai...
voi va simtiti bine, asa, nevricosi, nu?

#71
cold_fire

cold_fire

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 876
  • Înscris: 22.03.2005
eu cred ca "experimentul" tau ti-a demonstrat alta chestie: incoltit, te comporti ca oricare alt "incepator" care pune poze cu matusa aici. adica latri. repet, pana la postul 20, totul era ok, ti s-a demonstrat faptul ca pozele sunt cel putin slabe. dar in loc sa multumesti pentru comentarii (care erau la obiect, argumentate etc), tu ai dat cu bata-n balta, atacandu-te si apoi dand cartile pe fata. o atitudine normala daca ai fost fost unul de 15 ani cu 10 posturi pe aria foto. dar nu m-as fi asteptat la asa ceva de la un om matur... a fost un moment in care m-a apucat greata de softpedia si de unii oameni care o populeaza.

#72
ccezar2004

ccezar2004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,318
  • Înscris: 16.06.2004
deja sunt prea multe topic-uri pe aceeasi tema incat e penibil cum cei vizati INCA se mai invart in jurul cozii si nu vor sa recunoasca asta....
va tot laudati cu ce ati invatat de pe aria asta... bah ma lesi!... sunt convins ca daca s-ar face o statisitica din post-urile celor grei nici 10% nu sunt chestiuni clare si concrete.... numai treci pe la scoala, tie chiariti plac?, tu nu realizezi ca aici facem arta? etc etc... iar sfaturi concrete... nik nik....
stau si ma intreb daca voi ati invatat de pe SP... de ce ii trimiteti pe altii pe google?....

ce draq ar trebui sa invat eu de aici?... in afara de a numara pana la nu stiu cate poze a postat deodata!...e doar un exemplu luat la intamplare...
si concluzionez.... oare a cata oara..... A SE CITI SEMNATURA MEA!

Edited by ccezar2004, 21 June 2006 - 19:05.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate