Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

Si mai sti...

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
PustiuKOS

PustiuKOS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.05.2006
Si  as ruga sa mi mai spuneti daca stiti.....daca proteinele mar ingrasa si pe mine sau sa ma faca mai muschilos:P ca eu sunt inalt de 1,82 si 52 Kg......sunt praf fizic.....:P

#2
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
fuck me dead... ia tinere o carte de gramatica, sau un abecedar mai degraba... nu e totul "sa fi muschiulos"

#3
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
ia naposim, te faci ca porcu ;)

si io sunt slabut, nu chiar asa ... da oricum ... si nu as incerca sa iau proteine ;)

#4
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
baga creatina+naposin dimineata, la pranz si seara. efect garantat !
creatina cat incape, naposim nu mai putin de 1 cutie/zi

Edited by sandossu, 13 May 2006 - 20:38.


#5
hardvare

hardvare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 02.08.2005

View PostPustiuKOS, on May 13 2006, 21:16, said:

Si  as ruga sa mi mai spuneti daca stiti.....daca proteinele mar ingrasa si pe mine sau sa ma faca mai muschilos:P ca eu sunt inalt de 1,82 si 52 Kg......sunt praf fizic.....:P
Lasă, mă, proteinele! Pune mâna și mănâncă bine! Asta nu înseană să mănânci mult, ci echilibrat. Nu uita cerealele (ar fi bine dacă ți-ar plăcea orezul), carnea slabă, fructele și legumele!

În plus, fă efort fizic (e esențial), ca să-ți pui mușchii să se autodepășească! ;)

Dacă chiar te grăbești să devii "muschilos", fă ca alimentația ta să conțină alimente bogate în proteine - carne (inclusiv de pește), ouă, lapte, brânză, leguminoase (adică fasole, soia, mazăre și alte chestii asemănătoare) - și bagă mult efort fizic (vezi că, pentru rezultate mai bune, și ăla trebuie făcut cu cap! :) )!

#6
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Topic curatat.
Am lasat doar posturile on-topic, observatiile si sfaturile de bun gust zic eu ;)

#7
mirceav

mirceav

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.06.2004
nu stiu pe ce considerent au fost eliminate posturile offtopic dar mi se pare ca postul 2 a scapat.. watever..

#8
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 05.08.2003
Cum sa ia Naposim ma??? Voi nu sunteti normali? Auzi,o cutie pe zi!!! pai daca ia asa, in maxim un an devine eunuc!!!

edit reason: sters referinta biblica

Edited by ciuly, 23 July 2006 - 09:58.


#9
Crysty Gye

Crysty Gye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 05.11.2005

View Postjohnny bravo, on May 29 2006, 20:55, said:

Cum sa ia Naposim ma??? Voi nu sunteti normali? Auzi,o cutie pe zi!!! pai daca ia asa, in maxim un an devine eunuc!!!

scuzati-ma ca va spun ,dar cand omu nu stie si voi spuneti la om sa ia aprox o cutie de naposim pe zi.
stiati ca daca se lua dupa voi putea sa moara doamne fereste?
--------
sa revin la subiect.ori mananci bine ori iei proteine.
proteine sunt de 2 feluri. proteine care nu ingrasa si cele care ingrasa.daca iei dalea care ingrasa sa te duci la sala, sa nu se depuna grasime.sunt foarte bune.iau de 7 luni si nam nimica.credema si iau de 5 ori mai multe decat proteina si arat bine, nu pachete de muschi etc.
eu folosesc multi amino acizi care imi inlocuiesc mesele pierdute + proteine cu 81% concentrat proteic din zer

edit reason: sters din quote; sters jigniri.

Edited by ciuly, 23 July 2006 - 09:57.


#10
darius054

darius054

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 28.11.2006
incearca sa ai mai multe mese pe zii , sa mananci seara inainte de culcare si nu te lua dupa lume cu Naposim ca ala trebuie sa il iei cu cap ca sa nu ai efecte nedorite..

#11
Madib

Madib

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 16.10.2003
aviz moderatorilor....
mai oameni buni, voi aveti macar putin HABAR de sportul asta? cu tot ce include el... antrenament, nutritie, suplimentatie, farmacie...aveti HABAR?

ca vad ca lasati toti dobitocii sa scrie tampenii, si ajunge lumea in spital din cauza lor.

Edited by Madib, 28 November 2006 - 16:16.


#12
eminem4ever

eminem4ever

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 20.05.2006
ma cum puteti sa ii recomandati naposim?

http://www.getfit.ro/naposim.php uitati aici efectele secundare, moarte ficatului..

si naposimu te umfla, dar iei si grasime .. si dupa ce te lasi te desumflii in proportie de 80% din cat ai pus din napo

edit: daca vreti sa stati in spitale si sa aveti muschi :)) spor la napo

Edited by eminem4ever, 23 January 2007 - 11:28.


#13
soricelg

soricelg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.02.2007
Naposimu nu te afecteaza cu nimik dak sti sa il iei cu cap (Sa citesti prospectu ca de aia e facut f*** mama lui de prospect) . Efecte secundare si alte minuni de povesti aparute din toate partile apar doar in caz de supra doza  :peacefingers:

#14
jiklo

jiklo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 11.09.2007

View Postshobi, on May 13 2006, 18:35, said:

ia naposim, te faci ca porcu ;)

si io sunt slabut, nu chiar asa ... da oricum ... si nu as incerca sa iau proteine ;)
bv ma , cum poti da asa sfat "ia naposim" ?

#15
therock3

therock3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 10.05.2007
PUSTIU ;
PROTEINELE NU INGRASA!!!
PROTEINELE NU INGRASA!!!
PROTEINELE NU INGRASA!!!
PROTEINELE NU INGRASA!!! ITI OFERA DEFINIRE DACA MERGI LA SALA

DE CE CREZI CA SE RECOMANDA DIETE CU MULTE PROTEINE PENTRU A SLABI

Edited by therock3, 17 September 2007 - 18:27.


#16
keeekeeess

keeekeeess

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 05.10.2005
Therock proteinele ingrasa, dar mai putin ca si Carbohidratii. Doamne fereste tu ar trebuii sa iei ban de pe forum  :thumbup:

Poi cum poti sa zici ca daca mananci ceva cu 0 carbs ii ca si cum nu ai manca nimic ? Tu gandesti oleaca logic ? ORICE MANANCI 'INGRASA' in afara de pietre si nisip. Zic 'ingrasa' pentru ca caloriile rezultate din ce ai mancat se pot consuma, astfel nedepunandu-se ca grasime, dar ele contin totusi calorii. Daca mananci numa proteine toata ziua tot ca porcu te faci.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate