Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!
 Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 

Coduri Caen pentru un SRL

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ritesco

ritesco

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 30.05.2016
Bună ziua, mă puteți ajuta să aleg codurile caen pentru un SRL. Agenție care oferă servicii de webdesign, marketing online, respectiv servicii SEO.

Vă mulțumesc anticipat. Pentru orice informație suplimentară dacă sunteți dornici să mă ajutați voi fi prompt în răspunsuri.

Zi frumoasă.

#2
Danitos

Danitos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 16.11.2007
Cauta pe internet o firma care stii ca ar putea sa-ti fie competitoare si vezi ce coduri CAEN foloseste acea firma. Poti verifica pe listafirme.ro. Cred ca primesti 10 verificari gratuite daca iti faci cont. Spor.

Edited by Danitos, 07 November 2023 - 10:52.


#3
bogdan_o

bogdan_o

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,201
  • Înscris: 05.04.2005
Salut

O sa ai nevoie de mai multe coduri:

webdesign + seo - 6311 - https://caen.ro/caen...tivitati-conexe
marketing - 7311 - https://caen.ro/caen...-de-publicitate

#4
ritesco

ritesco

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 30.05.2016

View Postbogdan_o, on 07 noiembrie 2023 - 11:05, said:

Salut

O sa ai nevoie de mai multe coduri:

webdesign + seo - 6311 - https://caen.ro/caen...tivitati-conexe
marketing - 7311 - https://caen.ro/caen...-de-publicitate

Multumesc. Stiu ca am nevoie de mai multe coduri din cauza asta am apelat la comunitate.
6311 - din ce vad tine mai mult de gazduire si administrare. Din ce am citit cred ca clasa 620 se preteaza pentru webdesign.
7311- acesta cred ca este mai pretabil pentru seo si reclame platite, oare ma insel ?

P.S. cred ca am nevoie de cod separat pentru servicii de mentenanta oare 6311 se preteaza ?

View PostDanitos, on 07 noiembrie 2023 - 10:51, said:

Cauta pe internet o firma care stii ca ar putea sa-ti fie competitoare si vezi ce coduri CAEN foloseste acea firma. Poti verifica pe listafirme.ro. Cred ca primesti 10 verificari gratuite daca iti faci cont. Spor.

Asta urmeaza sa fac, multumesc pentru raspuns. Nu m-am gandit la optiunea asta.

Din ce vad multi au codul 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client) Această clasă include activitățile de scriere (programare), modificare, testare și asistență privind produsele software. Este asemenea inclusă scrierea de programe urmând indicațiile utilizatorilor (programe orientate pe client).

Mie nu mi se pare ca 6201 face referire la servicii de webdesign, respectiv creare site, magazin online etc.

Edited by ritesco, 07 November 2023 - 11:35.


#5
al bundy ro

al bundy ro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,727
  • Înscris: 22.02.2007
Poti pune cate coduri CAEN vrei.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate