Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

Merita sa incerc?

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#19
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008
La un moment dat, am avut și eu un moment din ăsta, doar că ea avea cu 7 ani (cred) mai mult ca mine. Nu s-a prins că-mi place de ea, dar simțea că e ceva în neregulă. Și mă întreabă discret în privat de ce sunt ”amărât”. Îi dau eu acolo ceva hint-uri, la care ea, îmi dă ”nucleara”:

- La noi la biserică sunt mulți tineri, ai putea să îți faci prieteni.

Plot twist: era pocăită (nu că asta ar fi ceva rău, Doamne Ferește), dar nu cred că voia o relație.

On-topic: Dacă nu vei avea probleme să o vezi după (în caz că te refuză), go for it, nu ai nimic se pierzi.

Edited by miki07, 09 August 2023 - 02:11.


#20
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,678
  • Înscris: 21.03.2005

 Selby, on 08 august 2023 - 20:46, said:


Poate te ajută videoul acesta
Fix atat am vazut si am inchis clipul.

"Oare ce te impiedica uneori sa mergi inainte cu indrazneala?"

Orice ar zice, pentru mine e irelevant.

Mereu i-am dat inainte cu tupeu si  cred ca in cel putin 7 din 10 situatii am avut succes, sex imediat, iar ulterior relatie cu unele dintre ele... :D

Frumos clipul, mi-a placut... 3 secunde din el au fost suficiente :D

 smoke, on 08 august 2023 - 21:47, said:

mai scapa o mana pe tata...etc..exact alea sunt cele mai importante indicii...e jucaria tuturor.... o sa ramana asa orice ii faci...

stay away

@initiator - ai primit mai sus cel mai bun sfat!

Risti sa te indragostesti si o sa suferi de depresie dupa o astfel de femeie.

FUGI!

Este genul de femeie futacioasa,  iar tu nu pare ca ai nici c_aie si nici sange in instalatie pentru asa ceva.

Ea se lasa atrasa de toti in jocul lor pentru ca asa are potential de partener(i) la pat...

FUGI LINISTIT! Fa una mica si iti zici in gand ca "am f tut-o si pe asta" si atat.

Eu stiu perfect genul ei din mica descriere pe care i-ai facut-o, am colege fix asa la birou si am facut-o cu toate care au fost asa de "jucause" si pofticioase.

Basca, acum vreo 12 ani, de ziua mea, mi-a facut o colega sex oral la birou, am iesit cu ea pe scari, pe hol... "cadou" de ziua mea. :D

Deci ea e misto, de f tut, dar tu NU esti de calibrul respectiv.

Edited by MELODY, 09 August 2023 - 03:37.


#21
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

 Noua_pe_site, on 08 august 2023 - 23:08, said:

Si nici prin cap nu ti-a trecut sa o inviti sa vizionati impreuna la tine acasa daca tot s-a plans fata ca nu mai are hbo? Posted Image
pai asta e ca nu am apucat deoarece am coborat din masina , astazi ar trebui sa ma uit la serial deci as putea sa o chem sa ne uitam doar ca eu nu as vrea doar o partida de sex , am mai incercat relatii FWB si niciodata nu am reusit sa nu pun sentimente asa ca a trebuit sa ma retrag

#22
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

 dorin_2k, on 09 august 2023 - 00:11, said:

Ai masurat-o? Cum de știi la centimetru cat are?
Daca își pune tocuri e cu 15 cm mai înaltă. Sau chiar mai mult.
Deci: nu vă potriviți.
Și vârstă: peste 30 de ani: ești moș. Ea va fi ok.
nu am masurat o dar eu am 1.73 si ea e un pic mai inalta

#23
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

 MELODY, on 09 august 2023 - 03:30, said:

Fix atat am vazut si am inchis clipul.

"Oare ce te impiedica uneori sa mergi inainte cu indrazneala?"

Orice ar zice, pentru mine e irelevant.

Mereu i-am dat inainte cu tupeu si  cred ca in cel putin 7 din 10 situatii am avut succes, sex imediat, iar ulterior relatie cu unele dintre ele... Posted Image

Frumos clipul, mi-a placut... 3 secunde din el au fost suficiente Posted Image



@initiator - ai primit mai sus cel mai bun sfat!

Risti sa te indragostesti si o sa suferi de depresie dupa o astfel de femeie.

FUGI!

Este genul de femeie futacioasa,  iar tu nu pare ca ai nici c_aie si nici sange in instalatie pentru asa ceva.

Ea se lasa atrasa de toti in jocul lor pentru ca asa are potential de partener(i) la pat...

FUGI LINISTIT! Fa una mica si iti zici in gand ca "am f tut-o si pe asta" si atat.

Eu stiu perfect genul ei din mica descriere pe care i-ai facut-o, am colege fix asa la birou si am facut-o cu toate care au fost asa de "jucause" si pofticioase.

Basca, acum vreo 12 ani, de ziua mea, mi-a facut o colega sex oral la birou, am iesit cu ea pe scari, pe hol... "cadou" de ziua mea. Posted Image

Deci ea e misto, de f tut, dar tu NU esti de calibrul respectiv.

exact nu am "c*aie" pentru o astfel de relatie , am mai incercat relatii fwb si tot timpul m-am atasat pana la urma de femeie , chestia ciudata e ca nici un barbat nu o invita in oras , fata chiar s-a plans ca ar vrea sa iasa dar nu o invita nimeni , adica toti flirteaza cu ea , o iau in brate etc. dar nimeni nu o scoate la un suc /film/pizza

#24
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,495
  • Înscris: 19.04.2009

 JohnDoeEX, on 08 august 2023 - 21:50, said:


nu s-a ajuns chiar la mana pe tata sau pe posterior sau poate nu am vazut eu
Daca HBO ii dai tu, probabil Netflix, Disney+, Amazon, Apple+, si restul le are de la altii. De unde stii ce face acasa la ei?

#25
asffga

asffga

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 04.04.2023

 JohnDoeEX, on 08 august 2023 - 17:49, said:

Am plecat in drum spre casa si am inceput sa vorbim despre mai multe si i am zis ca maine bag maraton la serialul House of the dragon , ea a zis ca si ei ii place Game of Thrones foarte mult , l-a vazut de 3 ori dar house of the dragon nu poate sa il vada ca nu mai are Hbo max , dupa cateva secunde am ajuns la mine si am coborat

Colegul asta al meu a spus ca ea zicand ca nu poate sa vada serialul ca nu are Hbo era o oportunitate perfecta sa o invit sa ne uitam la mine acasa . Ce sa fac ? Fata asta e frumoasa , sunt multi pe la munca care se baga in seama cu ea si ea le cam tine hangul cateodata , mai are si un viciu pe care nu prea il suport ( tigara electronica)
Colegul avea dreptate, era o oportunitate sa o intrebi daca vrea sa il vada, si dupa aia vedeai cum decurge discutia de acolo.
Important e sa nu fortezi lucrurile, mai ales ca nu pari genul gigolo nepasator.

 JohnDoeEX, on 08 august 2023 - 20:57, said:

singurul lucru ca ma cam impiedica este ca ei ii place mult sa posteze pe instagram/snapchat , accepta niste glume "copilaresti" din partea la alti colegi , o mai trag de mana , de dupa cap , o mai iau in brate , tot mai imparte tigara electronica cu alti colegi  , poate mi se pare mie si nu sunt chestii importante
Din toate astea un red flag ar fi aia cu impartitul tigarii cu alti colegi. Altul e ca pare ca ii place sa joace rolul de ispita.
Ca sa o zic pe scurt, e genul de fata cu care e bine doar sa te distrezi o noapte, doua... sau pana gand gaseste alta jucarie, nu sa investesti sentimente sau sa iti faci planuri.

 smoke, on 08 august 2023 - 21:47, said:

mai scapa o mana pe tata...etc..exact alea sunt cele mai importante indicii...e jucaria tuturor.... o sa ramana asa orice ii faci...

stay away
Exact asta.


 dorin_2k, on 09 august 2023 - 00:11, said:

Și vârstă: peste 30 de ani: ești moș. Ea va fi ok.
Daca la 30 de ani e mos.
Fetele de 18-26 ani cam la segmentul 30+ au ochii.

#26
gushpi

gushpi

    cârcotaș

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,114
  • Înscris: 17.01.2012
ce răi sunteți..., cu fata!
păi ce vreți de la un „copil” de 23 de ani?
azi fetele ajung să aibă ceva „serios” în creier după 28...30 de ani...

iar tu, inițiator, la peste 30 de ani, vrei ceva stabil, iar ea vrea acțiune!

concluzie: având în vedere diferența de temperament, plus că i-ai descoperit și defectul „de neiertat” (fumatul electronic) - aș zice să te uiți în altă parte...

#27
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

 gushpi, on 09 august 2023 - 10:46, said:

ce răi sunteți..., cu fata!
păi ce vreți de la un „copil” de 23 de ani?
azi fetele ajung să aibă ceva „serios” în creier după 28...30 de ani...

iar tu, inițiator, la peste 30 de ani, vrei ceva stabil, iar ea vrea acțiune!

concluzie: având în vedere diferența de temperament, plus că i-ai descoperit și defectul „de neiertat” (fumatul electronic) - aș zice să te uiți în altă parte...
m-ai inteles gresit , nu e cu rautate , fiecare isi traieste viata cum vrea , o singura viata avem si e pacat sa o traim in functie de parerile celorlalti , din partea mea fata poate sa ii ia pe toti colegii me la rand , eu doar am cerut in sfat , nimic mai mult

#28
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,618
  • Înscris: 12.06.2010
Tine-te tare, nu-i raspunde la provocari, nu o chema la film, nu o scoate la o inghetata, tu mergi constant la sala. Asteapta pana o sa te ia de mana si o sa te inghesuie ea pe tine, eventual sa te violeze in masina... Dar tu fii tare pe pozitie!

#29
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

 lucianburjuiul, on 09 august 2023 - 11:01, said:

Tine-te tare, nu-i raspunde la provocari, nu o chema la film, nu o scoate la o inghetata, tu mergi constant la sala. Asteapta pana o sa te ia de mana si o sa te inghesuie ea pe tine, eventual sa te violeze in masina... Dar tu fii tare pe pozitie!
eu zic ca si daca se ajunge la viol sa ripostez :))

#30
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,384
  • Înscris: 01.12.2001

 asffga, on 09 august 2023 - 09:49, said:

Daca la 30 de ani e mos.
Fetele de 18-26 ani cam la segmentul 30+ au ochii.
Peste 30 de ani.
Adică 33+30=63 ani.
La 63 deja e moș.
Ea la 53 mai merge bine.

Edited by dorin_2k, 09 August 2023 - 11:35.


#31
bluesnake

bluesnake

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,752
  • Înscris: 22.11.2006
daca nu incerci, iti va parea rau.

#32
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,618
  • Înscris: 12.06.2010

 JohnDoeEX, on 09 august 2023 - 07:05, said:

nu am masurat o dar eu am 1.73 si ea e un pic mai inalta

Nu pe verticala trebuie sa va masurati. Pe orizontala, moncher!

#33
sfantu.dracu

sfantu.dracu

    Taur de Balaur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,173
  • Înscris: 28.06.2005

 lucianburjuiul, on 09 august 2023 - 16:22, said:

Nu pe verticala trebuie sa va masurati. Pe orizontala, moncher!
Oricum ar face-o, tot paraleli rămân. :sadwalk:


#34
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

 lucianburjuiul, on 09 august 2023 - 16:22, said:


Nu pe verticala trebuie sa va masurati. Pe orizontala, moncher!

pe orizontala pot sa adaug si extensia la masuratoare ? mai castig cativa cm chiar daca nu prea multi Posted Image

#35
231dfhei

231dfhei

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 01.06.2021

 dorin_2k, on 09 august 2023 - 00:11, said:

Ai masurat-o? Cum de știi la centimetru cat are?
Daca își pune tocuri e cu 15 cm mai înaltă. Sau chiar mai mult.
Deci: nu vă potriviți.
Și vârstă: peste 30 de ani: ești moș. Ea va fi ok.


De cand inaltimea conteaza asa mult?

#36
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

 231dfhei, on 09 august 2023 - 22:13, said:



De cand inaltimea conteaza asa mult?
de cand femeia prefera sa aiba sentimentul ca barbatul e in stare sa o protejeze , cel putin asa am auzit

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate