Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Merita sa incerc?

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#1
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023
Am la munca o colega ( ea 23 eu 33 , stiu ca e diferenta cam mare) si is foarte atras de ea fizic , ea are inaltime 1.75 eu 1.73

Am rugat-o intr-o seara cand am terminat serviciul pe la ora 3 noaptea daca poate sa ma ia cu masina ( stam la 5 minute de mers pe jos unul fata de celalalt ) , ea a spus "da , cum sa nu " , cand eram in drum spre casa vroiam sa o invit a doua zi in oras dar chiar cand era sa pun intrebarea ma intreaba ea dc nu conduc ( stie ca eu merg tot timpul pe jos ) si i-am zis ca is o persoana mai activa , merg zilnic 10km+2 ore de sala  , nu am mai invitat o in oras deoarece am luat o ca un semn rau intrebarea ei

Dupa cateva zile un coleg de-al meu stie ca o plac foarte mult si a zis "lasa ca iti fac eu lipeala " cu toate ca i-am zis sa nu se bage , ii spune ei "il iei pe x diseara cu masina ca e prea rusinos sa te intrebe " , ea a zis "normal dar poate sa ma intrebe oricand" dupa care el imi spune mie " acuma ai ocazia sa scoti si tu fata la o cafea" , ea a inceput sa rada

Am plecat in drum spre casa si am inceput sa vorbim despre mai multe si i am zis ca maine bag maraton la serialul House of the dragon , ea a zis ca si ei ii place Game of Thrones foarte mult , l-a vazut de 3 ori dar house of the dragon nu poate sa il vada ca nu mai are Hbo max , dupa cateva secunde am ajuns la mine si am coborat

Colegul asta al meu a spus ca ea zicand ca nu poate sa vada serialul ca nu are Hbo era o oportunitate perfecta sa o invit sa ne uitam la mine acasa . Ce sa fac ? Fata asta e frumoasa , sunt multi pe la munca care se baga in seama cu ea si ea le cam tine hangul cateodata , mai are si un viciu pe care nu prea il suport ( tigara electronica)

As vrea totusi sa iesim sa vad daca ne-am potrivi

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,495
  • Înscris: 19.04.2009
HR-ul ce zice? Ca de multe ori se lasa cu plangeri si dat afara. Daca ea nu are aceleasi sentimente, poate sa te lase fara job.

Stii vorba aia, nu te caci unde mananci. Cam asa si aici.

#3
Olivian-Breda

Olivian-Breda

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 13.01.2007
Pe plan personal:
Poate te ajută videoul acesta, inclusiv reclama (clipul) care e în acest video:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_H26OMDeClE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Nu cred că îți poate nimeni răspunde la o întrebare "cum să fac ca să nu risc?". Simplu - riști. Posted Image

Legat de relația business, la asta nu m-am gândit, aici da, e o problemă.

Edited by Selby, 08 August 2023 - 20:47.


#4
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

View PostLex404, on 08 august 2023 - 20:45, said:

HR-ul ce zice? Ca de multe ori se lasa cu plangeri si dat afara. Daca ea nu are aceleasi sentimente, poate sa te lase fara job.

Stii vorba aia, nu te caci unde mananci. Cam asa si aici.
la locul meu de munca nu e o problema , sunt si persoane care s-au cunoscut aici si acum is casatoriti

#5
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,479
  • Înscris: 17.04.2006
Pai invita fata in oras si vezi ce zice. Daca simte la fel pentru tine va uitati impreuna la serial.
Daca nu, da-i macar access la HBO-ul tau. Jesus.

#6
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

View PostSelby, on 08 august 2023 - 20:46, said:

Pe plan personal:
Poate te ajută videoul acesta, inclusiv reclama (clipul) care e în acest video:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_H26OMDeClE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Nu cred că îți poate nimeni răspunde la o întrebare "cum să fac ca să nu risc?". Simplu - riști. Posted Image

Legat de relația business, la asta nu m-am gândit, aici da, e o problemă.

nu e problema de serviciu , la noi este ceva normal atata timp cat nu se ajunge la ceva exagerat/violent , singurul lucru ca ma cam impiedica este ca ei ii place mult sa posteze pe instagram/snapchat , accepta niste glume "copilaresti" din partea la alti colegi , o mai trag de mana , de dupa cap , o mai iau in brate , tot mai imparte tigara electronica cu alti colegi  , poate mi se pare mie si nu sunt chestii importante

#7
tomcatsk8

tomcatsk8

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,497
  • Înscris: 05.07.2022

View PostLex404, on 08 august 2023 - 20:45, said:

HR-ul ce zice? Ca de multe ori se lasa cu plangeri si dat afara. Daca ea nu are aceleasi sentimente, poate sa te lase fara job.

Exact, procedura normala e sa faci o scrisoare de intentie catre HR, care va analiza cazul si va determina precis numarul de contacte sexuale permise saptamanal si durata lor.

#8
Comandorul

Comandorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 12.09.2021
mai are si un viciu pe care nu prea il suport ( tigara electronica) Posted Image  mult succes în a găsi femeia perfectă... dacă te iei de la început de chestii de-astea o să rămâi la labă

#9
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

View PostComandorul, on 08 august 2023 - 21:16, said:

mai are si un viciu pe care nu prea il suport ( tigara electronica) Posted Image  mult succes în a găsi femeia perfectă... dacă te iei de la început de chestii de-astea o să rămâi la labă

nu e vorba de a gasi femeia perfecta , e vorba de anumite preferinte , alegerea partenerului se face in functie de preferintele fiecaruia , o persoana alege pe cineva in functie de preferintele sale ( inalta , frumoasa , ii place prin cluburi in fiecare weekend , cine in oras de cel putin 2 ori pe saptamana ) iar altu alege in functie de preferintele lui ( sa ii place sa citeasca , sa mearga la muzeu , sa gateasca impreuna , sa faca sport )

nu exista femeia perfecta sau alegerea corecta , exista doar preferinte

#10
smoke

smoke

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,744
  • Înscris: 08.10.2004

View PostJohnDoeEX, on 08 august 2023 - 20:57, said:

nu e problema de serviciu , la noi este ceva normal atata timp cat nu se ajunge la ceva exagerat/violent , singurul lucru ca ma cam impiedica este ca ei ii place mult sa posteze pe instagram/snapchat , accepta niste glume "copilaresti" din partea la alti colegi , o mai trag de mana , de dupa cap , o mai iau in brate , tot mai imparte tigara electronica cu alti colegi  , poate mi se pare mie si nu sunt chestii importante

mai scapa o mana pe tata...etc..exact alea sunt cele mai importante indicii...e jucaria tuturor.... o sa ramana asa orice ii faci...

stay away

Edited by smoke, 08 August 2023 - 21:47.


#11
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

View Postsmoke, on 08 august 2023 - 21:47, said:

mai scapa o mana pe tata...etc..exact alea sunt cele mai importante indicii...e jucaria tuturor.... o sa ramana asa orice ii faci...

stay away

nu s-a ajuns chiar la mana pe tata sau pe posterior sau poate nu am vazut eu

#12
smoke

smoke

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,744
  • Înscris: 08.10.2004
si cand o iau in brate de unde o apuca ? cmon nu fi naiv...sa nu zic altfel...

#13
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,384
  • Înscris: 01.12.2001
"merita sa incerc?"
Răspuns:
Ești obligat să încerci.
Ori merge, ori nu.


#14
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,163
  • Înscris: 15.05.2008
La cum a detaliat pana acum el e cam pampalau,pai fata a fost explicita,vrea sa vada filmul dar nu poate si el ce face,merge fericit ca ea nu are unde vedea filmul.
Chiar daca ti-o pune pe nas si tu tot nu sti ce vrei.

#15
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,880
  • Înscris: 26.01.2010

View PostJohnDoeEX, on 08 august 2023 - 17:49, said:


Am plecat in drum spre casa si am inceput sa vorbim despre mai multe si i am zis ca maine bag maraton la serialul House of the dragon , ea a zis ca si ei ii place Game of Thrones foarte mult , l-a vazut de 3 ori dar house of the dragon nu poate sa il vada ca nu mai are Hbo max , dupa cateva secunde am ajuns la mine si am coborat


Si nici prin cap nu ti-a trecut sa o inviti sa vizionati impreuna la tine acasa daca tot s-a plans fata ca nu mai are hbo? Posted Image

#16
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostJohnDoeEX, on 08 august 2023 - 21:25, said:



nu e vorba de a gasi femeia perfecta , e vorba de anumite preferinte , alegerea partenerului se face in functie de preferintele fiecaruia , o persoana alege pe cineva in functie de preferintele sale ( inalta , frumoasa , ii place prin cluburi in fiecare weekend , cine in oras de cel putin 2 ori pe saptamana ) iar altu alege in functie de preferintele lui ( sa ii place sa citeasca , sa mearga la muzeu , sa gateasca impreuna , sa faca sport )

nu exista femeia perfecta sau alegerea corecta , exista doar preferinte
Nu, nu merita sa incerci. Asteapta pana gasesti tot de pe lista.
Stii cum este, ca la oferte cand faci cumparaturile
N-are sens sa fii tu fraierul dintre toti.

#17
Prophecy

Prophecy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 863
  • Înscris: 29.07.2023
Pierzi ceva dacă încerci ?
Încearcă mai, ce ai avut si ce ai pierdut ?
Nu merge pe termen lung, aia e...

#18
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,384
  • Înscris: 01.12.2001

View PostJohnDoeEX, on 08 august 2023 - 17:49, said:

, ea are inaltime 1.75 eu 1.73
As vrea totusi sa iesim sa vad daca ne-am potrivi
Ai masurat-o? Cum de știi la centimetru cat are?
Daca își pune tocuri e cu 15 cm mai înaltă. Sau chiar mai mult.
Deci: nu vă potriviți.
Și vârstă: peste 30 de ani: ești moș. Ea va fi ok.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate