Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Merita sa incerc?

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#55
sfantu.dracu

sfantu.dracu

    Taur de Balaur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,173
  • Înscris: 28.06.2005
John, pari a avea atâtea ifose/prejudecăți, încât e mai bine că/să stai de-o parte, cu banul pregătit.

#56
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

View Postsfantu.dracu, on 10 august 2023 - 22:20, said:

John, pari a avea atâtea ifose/prejudecăți, încât e mai bine că/să stai de-o parte, cu banul pregătit.

ce prejudecati ?

#57
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View PostJohnDoeEX, on 10 august 2023 - 16:05, said:



la locul meu de munca sunt 63 de barbati si 4 femei , acuma ca femeie intr-un mediu cu atatia barbati intradevar poate ai tendinta sa te dai dupa ei ca sa nu fii data la o parte , sincer nu stiu ce sa zic

o singura data am vazut-o sa initieze ea contactul , eram in aer liber in pauza cativa colegi , vine si ea si isi pune capul pe umarul la un coleg si spune ca e obosita si deabia asteapta sa plece acasa , nu a stat mult cu capul asa ca nu stiu cat de mult conteaza
Cand iti vine sa judeci o femeie numai dupa aparente si sa tragi concuzii, fa-o mai bine la adresa ta si veti cum iti pare.
Tu esti unul care s-a invitat singur la o femeie in masina cu gandul ca asa o sa o agate. Si cand a venit vorba sa o invite la el acasa sa un film a zis pas.
Concluzia dupa aceste aparente ar putea fi ca esti un mare lache flausat.

Edited by Cr1spy, 13 August 2023 - 00:17.


#58
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

View PostCr1spy, on 13 august 2023 - 00:16, said:

Cand iti vine sa judeci o femeie numai dupa aparente si sa tragi concuzii, fa-o mai bine la adresa ta si veti cum iti pare.
Tu esti unul care s-a invitat singur la o femeie in masina cu gandul ca asa o sa o agate. Si cand a venit vorba sa o invite la el acasa sa un film a zis pas.
Concluzia dupa aceste aparente ar putea fi ca esti un mare lache flausat.
ok Posted Image

#59
stefians

stefians

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,212
  • Înscris: 12.09.2019
E diferența prea mare caută una mai bătrână.

Edited by AlbastruIndigo, 19 August 2023 - 19:38.
Rezuma-ta la subiect!


#60
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005

 tomcatsk8, on 08 august 2023 - 21:04, said:



Exact, procedura normala e sa faci o scrisoare de intentie catre HR, care va analiza cazul si va determina precis numarul de contacte sexuale permise saptamanal si durata lor.
din timpul programului, eventual le rezerva si o sala de conferinte  dotata coreapunzator.

 Noua_pe_site, on 08 august 2023 - 23:08, said:



Si nici prin cap nu ti-a trecut sa o inviti sa vizionati impreuna la tine acasa daca tot s-a plans fata ca nu mai are hbo? Posted Image
sau sa intrebe daca ea are un tv mai mare si sa se invite el la ea.

#61
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

 stefians, on 19 august 2023 - 06:48, said:

E diferența prea mare caută una mai bătrână.
cu riscul de a-i supara pe cativa pe aici si sa imi sara iar in cap ca o judec , am renuntat la ideea de a incerca , a venit la munca cu herpes la gura si tot isi impartea tigara aia electronica cu alti colegi fara probleme , prietena la unu din ei a vazut ca tot is apropiati si mai fumeaza impreuna asa ca i-a zis sa pastreze distanta fata de ea

cum a zis si cativa useri de aici , ipotetic vorbind daca am fi ceva intre noi m-as gandi incontinuu daca mai "sta de vorba" si cu altii , nu mi-ar conveni sa vad pe la munca cum o iau constant altii in brate , ii mai dau si cate o palma in joaca

e mai bine sa imi vad de treaba

Edited by AlbastruIndigo, 19 August 2023 - 19:38.
Eliminat citat sters.


#62
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,876
  • Înscris: 26.01.2010

 JohnDoeEX, on 19 august 2023 - 08:07, said:

a venit la munca cu herpes la gura si tot isi impartea tigara aia electronica cu alti colegi fara probleme ,

Aia nu au vazut herpesul sau cum pana mea s-a intamplat asta?
Hai ca ea e proasta , nu o intereseaza daca colegul ia virusul dar colegu e imbecil si nu stie ca se ia ?

#63
JohnDoeEX

JohnDoeEX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 08.08.2023

 Noua_pe_site, on 21 august 2023 - 18:28, said:

Aia nu au vazut herpesul sau cum pana mea s-a intamplat asta?
Hai ca ea e proasta , nu o intereseaza daca colegul ia virusul dar colegu e imbecil si nu stie ca se ia ?
habar nu am , oameni inconstienti sau indiferenti , poate nu era herpes dar la cum arata eu zic ca era , asa e cand esti tanar si nu te intereseaza de sanatate , am incercat sa ii explic si ei ca tigarile astea electronice nu sunt asa inofensive precum se spune si a zis ca stie dar nu se poate lasa

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate