Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curațare disc vinil

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 

Facebook video upload

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021
Aveti idee de ce Facebook nu incarca tot clipul pe care vrei sa-l uploadezi? Am un fisier avi pe care vreau sa-l uploadez pe pagina mea de Facebook si dupa ce il incarca si posteaza pe pagina mea, cand ii dau play are doar 30 de secunde. Fisierul complet are 1 minut si 10 secunde.
   Nu este prima oara cand face asa. Am mai uploadat fisiere filmate cu telefonu si tot la fel imi face. Si nu sunt fisiere mari. Au maxim cativa mega si pana in 2-3 min. Aveti idee care ar fi problema?

Edited by mrsme21, 27 April 2023 - 08:33.


#2
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,543
  • Înscris: 01.08.2006
La ei pe site zice ca se recomanda formatul MP4. Eventual converteste si incearca iar.

#3
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021

 bai3tzash, on 27 aprilie 2023 - 08:41, said:

La ei pe site zice ca se recomanda formatul MP4. Eventual converteste si incearca iar.

  Ok

#4
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,029
  • Înscris: 30.08.2006
https://www.google.c...nt=gws-wiz-serp
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7uH7HJkStPE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Leo2006, 27 April 2023 - 08:47.


#5
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021

   Pai nu ma ajuta cu nimic pentru ca eu nu vreau sa uploadez Story, care dispare dupa cateva ore. Eu vreau sa fac o postare normala, care sa ramana pe pagina mea, adica pe Wall.

  Apropo, chiar daca e mp4 tot la fel face.

Edited by mrsme21, 27 April 2023 - 08:53.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate