Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...
 Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...
 Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari

Recomandare telefon preț 300...
 La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...
 

Samsung S23

  • Please log in to reply
680 replies to this topic

#199
Eric2017

Eric2017

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.02.2023
Salutare, si la voi android auto pe wireless mananca bateria intr-un ritm alert? Detin un S23 plus de aprox o saptamana si dupa a 2a incarcare pana la 85% abia am scos 2 ore si 30 min SOT, nu pot atasa prins screen momentan...nu stiu cum unii scot 5-6 ore SOT....

#200
SADIQ

SADIQ

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 29.05.2021

View Postandroida7, on 21 februarie 2023 - 21:10, said:

a activat cineva YT premium dupa ce a cumpărat telefonul? pare-se ca, deși n-am mai avut niciodată oremium, nu mi s-a activat oferta de 4 luni premium, am doar o luna.
Am scris la suport YT asa cum sec mi-au zis cei de la suport scamsung, si mi s-a raspuns ca:
"Extended trials are available to first-time users OR 3 years after canceling your previous YouTube Premium, Music Premium, or Google Play membership. I checked your account and you previously had a YouTube Premium subscription with this account".
Nu, nu am avut...
Deci super scam "oferta" sammy, pe lângă livrarile care se lasă așteptate
Rulezi doar cu cont google sau si cel samsung?.eu am uitat sa activez si contul samsung pe dispozitiv o data si nu mergea oferta.Deconecteaza-te de pe celelalte dispozitive si merge apoi.oferta era atunci de 2 luni

#201
AmunSeth

AmunSeth

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 18.05.2017
Care e faza cu capacitatea nominala a bateriei? Am inteles ca e capacitatea minima, dar, cum sta treaba cu ea?

#202
androida7

androida7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 26.09.2007

 SADIQ, on 25 februarie 2023 - 23:52, said:

Rulezi doar cu cont google sau si cel samsung?.eu am uitat sa activez si contul samsung pe dispozitiv o data si nu mergea oferta.Deconecteaza-te de pe celelalte dispozitive si merge apoi.oferta era atunci de 2 luni
Trebuia sa fiu pe contul samsung de pe care am comandat telefonul ca sa merg sa activez "oferta". Am doar 2 dispozitive conectate la YT, laptop si telefon. Răspunsul primit a fost din partea yt helpdesk. Mi s-a parut de toata jena si nu am nervi sa stau sa ma cert cu ei sa le cer să-mi dovedeasca in ce viața am avut eu premium. Nici la history nu imi arata asa ceva. I-am dat in spanac, oricum nu stau pe yt, iar atunci cand il folosesc am aplicatia aia de imi bleacheaza reclamele pe laptop (ii cenzurează numele aici pare-se :))

Edited by androida7, 26 February 2023 - 12:23.


#203
SADIQ

SADIQ

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 29.05.2021

 androida7, on 26 februarie 2023 - 12:21, said:


Trebuia sa fiu pe contul samsung de pe care am comandat telefonul ca sa merg sa activez "oferta". Am doar 2 dispozitive conectate la YT, laptop si telefon. Răspunsul primit a fost din partea yt helpdesk. Mi s-a parut de toata jena si nu am nervi sa stau sa ma cert cu ei sa le cer să-mi dovedeasca in ce viața am avut eu premium. Nici la history nu imi arata asa ceva. I-am dat in spanac, oricum nu stau pe yt, iar atunci cand il folosesc am aplicatia aia de imi bleacheaza reclamele pe laptop (ii cenzurează numele aici pare-se :))
,👍

#204
geotac

geotac

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 14.10.2015

 Eric2017, on 25 februarie 2023 - 23:25, said:

Salutare, si la voi android auto pe wireless mananca bateria intr-un ritm alert? Detin un S23 plus de aprox o saptamana si dupa a 2a incarcare pana la 85% abia am scos 2 ore si 30 min SOT, nu pot atasa prins screen momentan...nu stiu cum unii scot 5-6 ore SOT....

La fel și pe S22 plus când aud pe alții cu SOT 5-6 ore mă bufnește râsul...😅
Deci nu S22 plus nu e departe de S23 plus...mai aștept ceva păreri să știu ce fac !

#205
geo741

geo741

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 07.09.2007
Are cineva idee, pe factura am modelul SM-S916BZKGEUE, pe samsung site la inregistrare produs imi gaseste la fel modelul, dupa serial number,  iar in telefon scrie SM-S916BZKGEUX, este vreo diferenta/problema?

#206
Gabiuser

Gabiuser

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 16.05.2017
Am s23  vietnam de 6 zile ,bateria s a calibrat in 3 zile si pot zice ca duce o zi si ceva fara probleme . Ma consider power user cu gaming ,poze ,media si browser.Pentru cei cu boala korean  nu vietnamez  pot zice ca nu se aplica la al meu ,scoate 1980/5177 in geekbench,1.2 mill in antutu.Vin de pe un oneplus 9 si pot zice ca S23 ul se simte mult mai ok ,se misca mult mai repede si are mai multe features in camera,galerie si setari .va las si 2 poze cu primele doua zile de SOT+ azi am avut 5h sot /18h screen off si 32% baterie ramasa.

Attached Files



#207
bara4s

bara4s

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 11.03.2021
Actualizare de sistem Google Play
Ianuarie
9,5 MB

Attached Files



#208
Eric2017

Eric2017

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.02.2023
A 3-a incarcare pana la 85% fara a mai fi conectat wireless la android auto, S23 plus

#209
cristi_12345

cristi_12345

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.07.2016
Mi se intampla frecvent urmatoare problema cu S23. Daca trec cateva ore de la ultimul apel efectuat de mine , cand incerc sa dau un apel, primesc un ton care seamana cu tonul de ocupat sau numar inexistent , nu stiu sa descriu exact , si apelul nu se efectueaza. Inchid si refac apelul si totul merge fara nicio problema.
Abonamentul este Orange, si sunt conectat la 5G in momentul respectiv.
A mai intalnit cineva problema asta ? O fi de la telefon sau de la retea ? Sau o combinatie intre ele ?

#210
androida7

androida7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 26.09.2007

 geo741, on 27 februarie 2023 - 22:59, said:

Are cineva idee, pe factura am modelul SM-S916BZKGEUE, pe samsung site la inregistrare produs imi gaseste la fel modelul, dupa serial number,  iar in telefon scrie SM-S916BZKGEUX, este vreo diferenta/problema?
nu cred ca e vreo problema, asa e si la mine, SN e acelasi in schimb

#211
loler256

loler256

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 27.12.2012

 geo741, on 27 februarie 2023 - 22:59, said:

Are cineva idee, pe factura am modelul SM-S916BZKGEUE, pe samsung site la inregistrare produs imi gaseste la fel modelul, dupa serial number,  iar in telefon scrie SM-S916BZKGEUX, este vreo diferenta/problema?
Și eu am avut la fel, informații eronate. Dar le am scris pe pagina https://www.samsung....vice/my-product la solicita asistenta, sub telefon și mi au rezolvat, au corectat informațiile cu cele reale, care apar și în factura. Deoarece mie pe pagina de produse înregistrate îmi arata o culoare diferita și modelul de 256gb.

Edited by loler256, 28 February 2023 - 16:37.


#212
geo741

geo741

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 07.09.2007

 androida7, on 28 februarie 2023 - 10:23, said:

nu cred ca e vreo problema, asa e si la mine, SN e acelasi in schimb

 loler256, on 28 februarie 2023 - 16:32, said:

Și eu am avut la fel, informații eronate. Dar le am scris pe pagina https://www.samsung....vice/my-product la solicita asistenta, sub telefon și mi au rezolvat, au corectat informațiile cu cele reale, care apar și în factura. Deoarece mie pe pagina de produse înregistrate îmi arata o culoare diferita și modelul de 256gb.

Da, si la mine apare cu alta culoare si alta capacitate de stocare, ceea ce ma face sa ma intreb, din moment ce noi am primit cu EUX, iar cu EUX nu imi gaseste nimic pe google, niciunde acest model, oare nu cumva noi, care am cumparat la precomanda, am primit ceva experimental, gen vreun prim lot de proba, sau ceva asemanator? Zic si eu, ca prea sunt diferentele astea, una e pe factura si alta in realitate... Oricum, pana acum e ok, nu am de ce sa ma plang de telefon.

Edited by geo741, 28 February 2023 - 18:57.


#213
loler256

loler256

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 27.12.2012

 geo741, on 28 februarie 2023 - 18:56, said:





Da, si la mine apare cu alta culoare si alta capacitate de stocare, ceea ce ma face sa ma intreb, din moment ce noi am primit cu EUX, iar cu EUX nu imi gaseste nimic pe google, niciunde acest model, oare nu cumva noi, care am cumparat la precomanda, am primit ceva experimental, gen vreun prim lot de proba, sau ceva asemanator? Zic si eu, ca prea sunt diferentele astea, una e pe factura si alta in realitate... Oricum, pana acum e ok, nu am de ce sa ma plang de telefon.
Apare pe google eux, este oficial. Nimic în neregula.
https://www.hardrese...es/csc-samsung/

Edited by loler256, 28 February 2023 - 19:45.


#214
bara4s

bara4s

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 11.03.2021
https://www.dxomark....S23-(Snapdragon)

Attached Files


Edited by bara4s, 28 February 2023 - 20:46.


#215
geo741

geo741

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 07.09.2007

 loler256, on 28 februarie 2023 - 19:40, said:

Apare pe google eux, este oficial. Nimic în neregula.
https://www.hardrese...es/csc-samsung/

Ma refer la vanzare, nu apare absolut niciun model cu eux, toate cu eue doar.

#216
bara4s

bara4s

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 11.03.2021
🥳

Attached Files



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate