Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO
 Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......
 Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Intrebare generala cont bancar Ro...
 

Cam cat tine shutter-ul de la 350D

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Sa'mi bag picioarele, toti avem 350D? :huh: Cica is 1,2 milioane de ele out there... majoritatea la japonezi. :bigwhitegrin:

#20
mcShean

mcShean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 722
  • Înscris: 13.03.2005

View Postc_cris85, on Oct 10 2006, 20:32, said:

Am tras 3 burst-uri in aer de fericire ( ca aia in orientu mijlociu)  :w00t:

:lol:


pe mine de multe ori ma doare sufletul de cate ori apas declansatorul... (300D)  paranoia lucreaza, stiu!

#21
c_cris85

c_cris85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.05.2005
Am eu o vecina care sta cu televizorul cu saturatia la minim, ca sa nu-si piarda tubul culorile...

#22
mcShean

mcShean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 722
  • Înscris: 13.03.2005

View Postc_cris85, on Nov 4 2006, 14:59, said:

Am eu o vecina care sta cu televizorul cu saturatia la minim, ca sa nu-si piarda tubul culorile...
:coolspeak:

ca ma doare e una, iar ca totusi fac poze cu el e alta! adica am tras aproape 4000 in 4 luni jumatate... daca pica, pica, cu toate ca estimez ca ar trebui sa ma mai tina vreo 4-5 ani in ritmul asta :D

#23
c_cris85

c_cris85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.05.2005
Intr-un timp ma gandeam ca e bine sa ai un card mic. te face sa te gandesti de 2 ori inainte de a apasa pe buton...asa cu 2 giga....

#24
cam_boy

cam_boy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 07.02.2007
Salut baieti, eu am un Nikon D70, vad ca aici ati discutat despre numarul de declansari. Nu am gasit nicaieri o informatie in acest sens pt. aparatul meu. Stiti cumva careva, pt cate declansari e garantat Nikon-ul D70?

#25
allias

allias

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 12.09.2006
citisem undeva ca shuter ul de la 350d e ala de la canon 1v(sincer ma indoiesc,nu cred ca puteau shutter ul de la cel mai scump slr pe film de la ei pe cel mai ieftin dslr) ce e garantat la 100 000 de expuneri dar unii fotografi,in special jurnalisti spun ca au tras 500 000 de cadre cu el(1v) fara vreo problema.

Edited by allias, 13 February 2007 - 13:00.


#26
Kunzite

Kunzite

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,054
  • Înscris: 12.06.2004
Ce sa caute un obturator de 10fps intr-un aparat entry level? Aia e abureala :)

#27
mcShean

mcShean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 722
  • Înscris: 13.03.2005

View Postallias, on Feb 13 2007, 12:59, said:

citisem undeva ca shuter ul de la 350d e ala de la canon 1v(sincer ma indoiesc,nu cred ca puteau shutter ul de la cel mai scump slr pe film de la ei pe cel mai ieftin dslr) ce e garantat la 100 000 de expuneri dar unii fotografi,in special jurnalisti spun ca au tras 500 000 de cadre cu el(1v) fara vreo problema.
eu zic, in necunostinta de cauza, ca e bullshit. in primul rand ca 350D-ul a fost conceput sa fie ieftin, iar in al doilea rand ca jurnalistii NU folosesc 350D ;)  (adica una e 3 - sau cate o avea - frame pe secunda la 350D si alta e 8 la 1D - nu mai stiu care dintre ele)

#28
virgil_bn

virgil_bn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 14.02.2007
la 1d mkII n  sau 1v :D si acolo, din cate stiu, lamele sunt din carbon.....

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate