Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Iphone 11 Pro Max vs Iphone 12

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
zarrah

zarrah

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.12.2021
Am facut schimbul pana la urma, nu vreau sa renunt la IOS. Nu stiu daca raman cu 12 mi se pare ca bateria se descarca foarte repede. Este si destul de mic, cred ca trec la 12 sau 13 MAX.

#20
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
13 Max este excelent, are bateria grozava.

#21
TrafalgarLaw

TrafalgarLaw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.10.2017

View Postzarrah, on 11 decembrie 2021 - 17:02, said:

Am facut schimbul pana la urma, nu vreau sa renunt la IOS. Nu stiu daca raman cu 12 mi se pare ca bateria se descarca foarte repede. Este si destul de mic, cred ca trec la 12 sau 13 MAX.

Atunci 13 Pro Max

#22
underrated

underrated

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,221
  • Înscris: 03.08.2010

View PostTrafalgarLaw, on 11 decembrie 2021 - 16:58, said:



Tu ai IQ-ul mult prea scazut sa intelegi ce am spus eu.

Eu am venit cu o a treia propunere si tu ma faci analfabet functional. Felicitari.

Cand cineva compara doua modele de Samsung si cineva aduce si un Xiaomi in discutie, nu apar astfel de reactii.
Din pacate si initiatorul are IQ-ul scazut si nu si-a luat Asus. N-ai cu cine..

#23
zarrah

zarrah

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.12.2021

View Postunderrated, on 11 decembrie 2021 - 17:46, said:


Din pacate si initiatorul are IQ-ul scazut si nu si-a luat Asus. N-ai cu cine..
Asa e, n-ai cu cine😅

#24
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008

View PostTrafalgarLaw, on 11 decembrie 2021 - 16:58, said:

Cand cineva compara doua modele de Samsung si cineva aduce si un Xiaomi in discutie, nu apar astfel de reactii.

Xiaomi si Samsung au acelasi sistem de operare. Repet, nu consider Asus naspa (doar ca nu imi place designul la zenfone 8), dar e clar ca initiatorul nu voia sa treaca pe android.

Edited by Paranoir, 11 December 2021 - 20:15.


#25
TrafalgarLaw

TrafalgarLaw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.10.2017

View PostParanoir, on 11 decembrie 2021 - 20:13, said:

Xiaomi si Samsung au acelasi sistem de operare. Repet, nu consider Asus naspa (doar ca nu imi place designul la zenfone 8), dar e clar ca initiatorul nu voia sa treaca pe android.

Acum serios, pentru majoritatea oamenilor One UI este mai bun, daca vrei "experienta de utliizare"... o spune cineva care are un Xiaomi de rezerva. Xiaomi este excelent pentru specificatii hardware de top, jocuri si root. Daca ai bani de Mi 11 Ultra, si pentru camere.

Doar pentru ca au acelasi sistem de operare nu inseamna ca nu au si ele un asa-zis "ecosistem". Eu zic ca un iphonist poate face bine mersi trecerea la Zenfone 8. Nu cred ca am ajuns noi, romanii, care reparam dacii prin curte, sa facem astfel de mofturi. Parerea mea.

Dar daca initiatorul doreste sa ramana cu un telefon mare, cu iOS cu tot, sa ia 13 Pro Max. Este cel mai bun telefon al lor din ultimii ani... pana si eu pot sa recunosc ca mi-as dori sa avem baterie mai buna pe flagship-urile android. Poate cu Snapdragon8 Gen1, cine stie.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate