Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ventilator perete

Simbol "bec aprins" tele...

Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++
 Problema umiditate AC

Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector
 La multi ani @2Unlimited!

zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...

SAMSUNG Galaxy A15
 La ce ora se deschid urnele ?

Reducerea turației unui moto...

Mergeti la vot? Alegeri 9 iunie 2...

Adaptor USB-A to USB-C
 

Solutie pentru uscator si haine cu parti metalice

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Hayden02

Hayden02

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 08.11.2019
Salutare,

Am un uscator haine *cu pompa de caldura), si am nevoie de un sac pentru hainele cu parti metalice. O fata de perna nu e de ajuns, si daca adaug mai multe fete nu se usuca.

Ideal ar fi ceva mesh, dar mai gros.

Multumesc.

#2
ZamrA

ZamrA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 27.09.2015
Eu nu înțeleg de ce nu incercati Google, https://www.google.c...chrome&ie=UTF-8

#3
Hayden02

Hayden02

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 08.11.2019

 ZamrA, on 19 martie 2021 - 11:54, said:

Eu nu înțeleg de ce nu incercati Google, https://www.google.c...chrome&ie=UTF-8


Chiar nu e folositor comentariul tau, te rog sa nu te bagi in seama daca nu ai o experience concreta.

Majoritatea sacurilor din comert sunt pentru masina de spalat. Pentru uscatoare nu e recomandat produse din plastic, si cred ca sacurile aceala nu sunt textile.

#4
Rretro

Rretro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 695
  • Înscris: 10.03.2020

 Hayden02, on 19 martie 2021 - 17:45, said:




Chiar nu e folositor comentariul tau, te rog sa nu te bagi in seama daca nu ai o experience concreta.

Majoritatea sacurilor din comert sunt pentru masina de spalat. Pentru uscatoare nu e recomandat produse din plastic, si cred ca sacurile aceala nu sunt textile.
Saci, saci se numesc prietene. Sacuri nu există nicăieri în lumea asta 😂😂😂😂

#5
Hayden02

Hayden02

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 08.11.2019

 Rretro, on 25 martie 2021 - 15:37, said:

Saci, saci se numesc prietene. Sacuri nu există nicăieri în lumea asta ��������


Un comentariu despre gramatica. Dar ai vreo experienta cu subiectul thread ului?

In alta ordine de idei am luat un sac pentru spalat de folosit cu masina de spalat rufe. Pe eticheta spune ca poate fi folosit si in uscator, dar e prea subtire pentru a avea vreun impact cand partile metalice lovesc cuva.

#6
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,560
  • Înscris: 05.06.2009
În afara de nasturi și fermoare, ce alte părți metalice pot avea hainele, încât sa te deranjeze auditiv când sunt băgate în uscător?
În privința nasturilor/fermoarelor, o soluție ar fi sa închizi nasturii/fermoarele și sa întorci pe dos haina respectiva.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate