Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...
 Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...
 Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...
 Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 

Boxe 5.1 cu intrare S/PDIF

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
AxY

AxY

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 03.05.2004
Vreau sa imi cumpar un sistem audio 5.1. Laptopul meu are iesire S/PDIF si sper sa am si noul set top box de la Astral cu iesire S/PDIF.
Puteti sa imi spuneti si mie ce boxe imi recomandati, dupa ce specificatii ar trebui sa ma uit - in magazine nu prea scrie nicaieri daca au sau nu intrare S/PDIF-- la fel si pe site-uri nu prea se specifica si imi e greu sa imi dau seama care au si care nu ..poate doar dupa pret  :confuzzled:

#2
FC72

FC72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,634
  • Înscris: 06.03.2005
Sistemele de sunet active ce au intrare s/pdif sint acelea la care se precizeaza ca au intrare digitala coaxiala sau optica, caracteristica ce nu poate fi omisa din nici o prezentare , fie si sumara.

#3
col_vstef

col_vstef

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 16.11.2005
Sisteme 5.1 cu intrare spdif (coaxiala si optica): Jazz J9931B; J9940B; J9941B; J9968B.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate