Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The worst of evil

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...
 La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...
 Tencuiala exterioara casa caramid...

Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 

VOIP numar de telefon romanesc pentru SMS

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,732
  • Înscris: 10.11.2013
salutare, ma inrebam daca exista vreun serviciu VOIP cu numar romanesc care sa iti permita trimiterea/primire de SMS-uri. Din pacate whatsapp/viber/telegram nu ma ajuta pentru ce am nevoie. Ma gandeam sa-l atasez aplicatiei bancare romanesti si altor servicii care necesita verificare prin sms. Din pacate nu vor sa accepte numar de UK, unde rezidez in prezent. Multumesc

#2
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007
Si eu aceeasi problema..O aplicatie de cacat la banca transilvania nu accepta numere de telefon din afara tarii.
Am sunat la linia tel banca si am stat 40 min sa aud muzica.... si "va multumim pentru asteptare", pe bani multi.

Edited by keta, 21 January 2021 - 02:12.


#3
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
off,
Sotia a sunat la cecbank acum 2 zile, a stat pe muzica peste 40 minute, din cand in cand se auzea: "apelul dumneavoastra e important pentru noi". Noroc ca noi suntem in Ro.

#4
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,517
  • Înscris: 25.10.2007

View Postketa, on 21 ianuarie 2021 - 02:04, said:

Si eu aceeasi problema..O aplicatie de cacat la banca transilvania nu accepta numere de telefon din afara tarii.
Am sunat la linia tel banca si am stat 40 min sa aud muzica.... si "va multumim pentru asteptare", pe bani multi.

Eu pentru accesul la BT24 folosesc token, iar pentru autentificarea platilor electronice folosesc aplicatia BTPay. Practic in niciun caz nu e nevoie sa imi trimita SMS.

#5
parintily

parintily

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,571
  • Înscris: 08.01.2007
https://www.clickpho...call_rates.html

#6
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007

View PostArgv, on 21 ianuarie 2021 - 07:54, said:


Eu pentru accesul la BT24 folosesc token, iar pentru autentificarea platilor electronice folosesc aplicatia BTPay. Practic in niciun caz nu e nevoie sa imi trimita SMS.
Sunam pentru ca TOKEN-ul nu mai vrea sa mearga. I-am rugat acum doi ani sa-l schimbe ca trecuse ceva timp de cand il aveam si au refuzat. Acu sunt in pom cu internet banking.

#7
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,294
  • Înscris: 12.08.2006
Abonament la Digi Mobil.
E de ajuns si ala de 2 euro.
Stai in roaming cat vrei, vowifi functional, costuri foarte mici.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate