Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

Rautatea fata de evolutia altei persoane

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#37
alex1912

alex1912

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,428
  • Înscris: 28.06.2015
ce urmeaza sa vina aia cu 20+ sa ne zica nu e doar penisul de ei?


View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 16:07, said:

http://www.facebook.com/codau.robert Care consideri ca ma poti bate, si greutatea nu conteaza astept o cerere pe fb.

Cum vii tu sa dovedesti ca in cazul tau a existat o incompatibilitate intre muschi si creier, si din pacate au castigat muschii pentru ca erau mai usor de antrenat.

Edited by alex1912, 19 January 2019 - 16:10.


#38
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

View Poststalker2142, on 19 ianuarie 2019 - 15:59, said:



Pai cu un amarat de 60 de kg nu demonstrezi nimic; ai avea curaj si cu unul mai mare ca tine?
Uite de exemplu rusul asta malac din clipul de mai jos :)

https://www.youtube-...?feature=oembed
Bai gogule voi suferiti de violenta ???
Tu stii despre ce era discutia, ai urmarit ideea , firul discutiei sau o arzi cu analfabetism functional si ma scoti pe interval cu altii , nu CU TINE ?

Te incadrezi perfect in titlul si ideea topicului.

View Postalex1912, on 19 ianuarie 2019 - 16:01, said:

Care evolutie? daca ai bicepsul cat diagonala televizorului inseamna ca ai evoluat?
Inseamna ca ai o pasiune si da, esti oleaca mai evoluat daca poti sa te concentrezi pe o pasiune dificila, la bicepsul ala nu ajungi spargind seminte in fata blocului, nu te supara.

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 16:07, said:

http://www.facebook.com/codau.robert Care consideri ca ma poti bate, si greutatea nu conteaza astept o cerere pe fb.
Personal nu am FB dar daca ai pune o poza aici ar fi chiar interesant sa iti urmarim evolutia sportiva.

Nu ma bat , sint pacifist ( era sa ma duc la pirnaie).

#39
MaNngusta

MaNngusta

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 19.01.2019

View Postlil debul, on 19 ianuarie 2019 - 16:16, said:

Bai gogule voi suferiti de violenta ???
Tu stii despre ce era discutia, ai urmarit ideea , firul discutiei sau o arzi cu analfabetism functional si ma scoti pe interval cu altii , nu CU TINE ?

Te incadrezi perfect in titlul si ideea topicului.


Inseamna ca ai o pasiune si da, esti oleaca mai evoluat daca poti sa te concentrezi pe o pasiune dificila, la bicepsul ala nu ajungi spargind seminte in fata blocului, nu te supara.


Personal nu am FB dar daca ai pune o poza aici ar fi chiar interesant sa iti urmarim evolutia sportiva.

Nu ma bat , sint pacifist ( era sa ma duc la pirnaie).

Lupta este cel mai bun exemplu de dominatie a unei persoane, animalele se bazeaza cumva pe inteligenta? Nu! Pe forta bruta, un leu distruge o antilopa inteligenta.
Esti inteligent? Degeaba, tot te bate un malac de 150

View Postalex1912, on 19 ianuarie 2019 - 16:09, said:

ce urmeaza sa vina aia cu 20+ sa ne zica nu e doar penisul de ei?




Cum vii tu sa dovedesti ca in cazul tau a existat o incompatibilitate intre muschi si creier, si din pacate au castigat muschii pentru ca erau mai usor de antrenat.


#40
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 16:36, said:



Lupta este cel mai bun exemplu de dominatie a unei persoane, animalele se bazeaza cumva pe inteligenta? Nu! Pe forta bruta, un leu distruge o antilopa inteligenta.
Esti inteligent? Degeaba, tot te bate un malac de 150
Pai si pui o poza sau ceva ? O poza cu tine in rolul de leu, ca de antilope e plin forumul.

Edited by lil debul, 19 January 2019 - 16:52.


#41
MaNngusta

MaNngusta

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 19.01.2019

View Postlil debul, on 19 ianuarie 2019 - 16:51, said:

Pai si pui o poza sau ceva ? O poza cu tine in rolul de leu, ca de antilope e plin forumul.
http://www.facebook.com/codau.robert
Ti-am dat fb, e a3-a oara, ai probleme oculare?
http://www.facebook.com/codau.robert poti vedea pozele cu mine si fara cont.

Edited by MaNngusta, 19 January 2019 - 16:52.


#42
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,733
  • Înscris: 29.10.2017

View Postlil debul, on 19 ianuarie 2019 - 16:16, said:

Bai gogule voi suferiti de violenta ???
Tu stii despre ce era discutia, ai urmarit ideea , firul discutiei sau o arzi cu analfabetism functional si ma scoti pe interval cu altii , nu CU TINE ?

Te incadrezi perfect in titlul si ideea topicului.

stai linistit, sunt mai inalt si mai greu ca tine ..si nu mi-e frica de altii mai mari ca mine

doar ca te lauzi cam mult pe aici de multa vreme, de unde cam rezulta ca e vrajeala mai mult

ne tot repeti prin diverse topicuri ca ai 90 de kg, ca tragi de fiare si dai la sac ...dar nicio performanta cuantificabila

#43
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005
NU AM FB .
Nu toti avem FB, de ce tot insisti ???

#44
MaNngusta

MaNngusta

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 19.01.2019

View Postlil debul, on 19 ianuarie 2019 - 16:53, said:

NU AM FB .
Nu toti avem FB, de ce tot insisti ???
TI-AM ZIS CA POTI APASA PE LINK, sa vezi cum arat indiferent daca ai sau nu,

#45
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

View Poststalker2142, on 19 ianuarie 2019 - 16:53, said:



stai linistit, sunt mai inalt si mai greu ca tine ..si nu mi-e frica de altii mai mari ca mine

doar ca te lauzi cam mult pe aici de multa vreme, de unde cam rezulta ca e vrajeala mai mult

ne tot repeti prin diverse topicuri ca ai 90 de kg, ca tragi de fiare si dai la sac ...dar nicio performanta cuantificabila
Mai fratele meu aici este un subforum despre sport, ce vrei sa postez, de la locul de munca ????

In fine, daca aveam 1 euro de cite ori s-a impiedicat un cocosel de asta agresiv de mine....

Plm, o sa incep sa trolez, va pun niste planuri de pe santier 😂😂😂.

#46
MaNngusta

MaNngusta

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 19.01.2019

View Postlil debul, on 19 ianuarie 2019 - 16:56, said:

Mai fratele meu aici este un subforum despre sport, ce vrei sa postez, de la locul de munca ????

In fine, daca aveam 1 euro de cite ori s-a impiedicat un cocosel de asta agresiv de mine....

Plm, o sa incep sa trolez, va pun niste planuri de pe santier ������.

View Postlil debul, on 19 ianuarie 2019 - 16:56, said:

Mai fratele meu aici este un subforum despre sport, ce vrei sa postez, de la locul de munca ????

In fine, daca aveam 1 euro de cite ori s-a impiedicat un cocosel de asta agresiv de mine....

Plm, o sa incep sa trolez, va pun niste planuri de pe santier ������.
[ https://scontent.ftsr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35051122_1757640230981135_236424764095201280_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.ftsr1-1.fna&oh=d37191cd1862fc7409c7faa14eb3e4c6&oe=5CD02244 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/12391450_943691689042664_2896282342540376920_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.ftsr1-2.fna&oh=6346b2b6dd755ec85f573f3f0a9fdc3f&oe=5CC0F6C2 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Mai doresti?

#47
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 16:55, said:


TI-AM ZIS CA POTI APASA PE LINK, sa vezi cum arat indiferent daca ai sau nu,
Gata sefu , am vazut, esti bine.
Asta ar trebui sa faca toti, sport. Sportul este sanatos.

Am vazut si pozele de pe forum, bravo frate, bravo.

#48
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,078
  • Înscris: 31.03.2015

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 16:52, said:

http://www.facebook.com/codau.robert
Ti-am dat fb, e a3-a oara, ai probleme oculare?
http://www.facebook.com/codau.robert poti vedea pozele cu mine si fara cont.
Sa vezi ce bataie o sa iti iei de la baiatul ala, ca-i folosesti contul sau pozele.
Posted Image Posted Image

#49
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 15:43, said:

GANDITI? sportivii astia de talie mondiala au medici , analizele la zi, credeti ca ia ca tot prostu steroizi de mana a 2 a?
Nu stiu ce ai facut,dar observ ca azi ti-ai facut cont pe Softpedia,si deja ai reusit sa iesi in evidenta,nu prea bine.Ai si un topic sters.Zic sa mai ridici oleaca piciorul de pe acceleratie,in sensul sa nu mai deschizi atatea topicuri,nu de aia,dar esti abia la inceput.

Edited by Vlad_22, 19 January 2019 - 18:55.


#50
popicoo

popicoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 07.03.2012

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 13:56, said:

Nu de multe ori, probabil datorita inculturii sportive in Romania sau pur si simplul invidia si nevoia de a critica munca si dedicatia unui om, fiind pe arie dedicata sporturilor de forta nu de multe ori persoanele care nu au pus mana pe o gantera in viata lor  sau care nu stiu dedicatia si psihicul necesar/sacrificiile depuse in acest sport adora sa critice practicantii , folosind tot felul de apelative ( steroizii ce sunt de el, are p#la mica-nu are femei, muschi-creier 0).
Nu stiu de unde inventia insa persoanele mari ( fizic ) daca ajung sa le cunosti sunt cele mai prietenoase si deloc arogante, iar ca sa ajungi la un corp estetic trebuie sa fi inteligent sa sti cum sa gestionezi evolutia, femei? Majoritatea au femei superbe.

Eu nu sunt invidios pe ei, ca au puţa mică. Cică e invers proporţional cu muşchii!

#51
alex1912

alex1912

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,428
  • Înscris: 28.06.2015

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 16:36, said:

Lupta este cel mai bun exemplu de dominatie a unei persoane, animalele se bazeaza cumva pe inteligenta? Nu! Pe forta bruta, un leu distruge o antilopa inteligenta.
Esti inteligent? Degeaba, tot te bate un malac de 150

Lupta este cel mai bun exemplu de dominatie a unui animal, in niciun caz a unei persoane, probabil top 5 cei mai influenti/dominanti oameni de pe pamant nu au adunat cantitatea de muschi a oligofrenului din poze. Cu toate dispozitivele pe care le avem astazi la dispozitie sa te aperi de un malac de 150 (kg sau cm biceps?) ar putea fi facil.

Edited by alex1912, 19 January 2019 - 21:27.


#52
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,023
  • Înscris: 09.12.2015

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 16:07, said:

http://www.facebook.com/codau.robert Care consideri ca ma poti bate, si greutatea nu conteaza astept o cerere pe fb.
"Ceaules Baules , pralo!" , unde te crezi, pe coclauri la Chitila sau pe dupa Blocuri in Zabrauti  ?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/VqprMzZXTf4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#53
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,023
  • Înscris: 09.12.2015

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 16:58, said:

Masculul alpha modern te executa inainte de a te apropia de el, asta daca nu cumva te ignora si te lasa "sa fierbi si sa pieri în sucul tău propriu dă marhă cu vagi urme umanoide"

Edited by TheStarkestTruthMatters, 20 January 2019 - 11:59.


#54
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,680
  • Înscris: 23.10.2006
A disparut initiatorul, a fost banat, nu mai poate raspunde de pe acelasi cont, o sa reapara cu alta clona este acelasi arici..., mangusta, maimutoi..., vitamina001, etc.. Nu vad de ce tot ii mai raspundeti, cel mai indicat ar fii sa fie ignorat total......

Edited by baribalu, 20 January 2019 - 12:12.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate