Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

Rautatea fata de evolutia altei persoane

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#1
MaNngusta

MaNngusta

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 19.01.2019
Nu de multe ori, probabil datorita inculturii sportive in Romania sau pur si simplul invidia si nevoia de a critica munca si dedicatia unui om, fiind pe arie dedicata sporturilor de forta nu de multe ori persoanele care nu au pus mana pe o gantera in viata lor  sau care nu stiu dedicatia si psihicul necesar/sacrificiile depuse in acest sport adora sa critice practicantii , folosind tot felul de apelative ( steroizii ce sunt de el, are p#la mica-nu are femei, muschi-creier 0).
Nu stiu de unde inventia insa persoanele mari ( fizic ) daca ajung sa le cunosti sunt cele mai prietenoase si deloc arogante, iar ca sa ajungi la un corp estetic trebuie sa fi inteligent sa sti cum sa gestionezi evolutia, femei? Majoritatea au femei superbe.
Exemplu:

Denys Cyplenkov, campion mondial neinfrant la skandenberg un adevarat gigant, are si iubita chiar aviz amatorilor.


[ https://i.ytimg.com/vi/Tpdbw6wfBbk/hqdefault.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ https://i.imgur.com/hiWxtms.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Eddie Hall, cel mai puternic om din lume, iar el nu are chiar un fizic estetic bazandu-se mai mult pe forta, are iubita  chiar si copii.



[ https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article11368897.ece/ALTERNATES/s615b/Eddie-Hall-Stoke-on-Trent-UK-10-Feb-2017.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSC1WFqa059GMQpeEhzymlOtc3tgBhKu2rTsOWIsY97bg-nXIht - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by MaNngusta, 19 January 2019 - 14:03.


#2
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
si eu vreau sa iau steroizi dar ma tem ca imi cade parul

#3
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 13:56, said:

are iubita  chiar si copii.
ai lui?

#4
MaNngusta

MaNngusta

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 19.01.2019

View Postxcit, on 19 ianuarie 2019 - 14:12, said:

ai lui?
Da, seamana perfect cu el.

#5
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006
aa, ok atunci

#6
balauru69

balauru69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 27.08.2005
Eu nu inteleg ce legatura are titlul topicului cu aria ... lasand la o parte gramatica.

#7
Ghita_Bizonu

Ghita_Bizonu

    Confectionez manusi din pielea clientului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,827
  • Înscris: 16.10.2012

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 13:56, said:

Nu de multe ori, probabil datorita inculturii sportive in Romania sau pur si simplul invidia si nevoia de a critica munca si dedicatia unui om, fiind pe arie dedicata sporturilor de forta nu de multe ori persoanele care nu au pus mana pe o gantera in viata lor  sau care nu stiu dedicatia si psihicul necesar/sacrificiile depuse in acest sport adora sa critice practicantii , folosind tot felul de apelative ( steroizii ce sunt de el, are p#la mica-nu are femei, muschi-creier 0).
Nu stiu de unde inventia insa persoanele mari ( fizic ) daca ajung sa le cunosti sunt cele mai prietenoase si deloc arogante, iar ca sa ajungi la un corp estetic trebuie sa fi inteligent sa sti cum sa gestionezi evolutia, femei? Majoritatea au femei superbe.

Invidie. De obicei sunt genu tabachera, doi pe un buleti. Visul lor secret este sa fie MARI, cu pumnii tari si sa treeaca prin viata impartind flegme, injuraturi si lovituri... fara sa inteleaga ca asta este frustarea lor de pechinezi umani..
Iar cestia cu am mai amre, am ##### mai mute femei este buna sa acorere si restu de frustari.. Cu multi ani in urma am auzit ca ar fi unu Bill Gates,  "prin merite prorpii" milardar la 30 de ani. Imdeaita  unu inginer calculatoare a inceput sa ma asiguire ca el a regulat mai mult.
Studii avea, lecturi f multe si variate avea , inteligent era insa avea un caracter meschin si o ascendenta mahalageasca /A pus 160 cm si max 51 kg.
(Sau alta .. unu mai mazdrob se sucare - in fine! la a Nspea audiere a argumentluluu"o am mai mare" . Asa ca a propus o comparatie .. refuzata de p[itcicanie. Mda da ala era piticanie asa ca desi urla si se zbatea ... Apoi s-a vazut ca  piticania era scurta nu numa de statura .. SI mai naspa iubita piticanei a schimbat imediat patu!! A nu imi ziceti mers la tribonel .. ca oadat se facea de ras apoi risca sa incasese cateva  ... )

Asta e. Caracter de pechinez....

#8
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,039
  • Înscris: 31.03.2015
Dar ce vrei sa transmiti tu prin topicul asta?
Na, si ăsta are gagica si e mai buna decat ale ălora de i-ai postat tu.

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   74.12K   66 downloads
  • Attached File  2.jpg   194.88K   66 downloads


#9
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Da'  pe aia care fac muschi sapand santuri, de ce nu-i invidiaza nimeni?
Iar Denis ala de care pomenesti, are femei nu pentru ca e mare, ci pentru ca e campion mondial si e plin de bani.  Ca si zdreanga, "parexample".

Edited by myshyk, 19 January 2019 - 14:28.


#10
MaNngusta

MaNngusta

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 19.01.2019

View Postmyshyk, on 19 ianuarie 2019 - 14:26, said:

Da'  pe aia care fac muschi sapand santuri, de ce nu-i invidiaza nimeni?

View Postmyshyk, on 19 ianuarie 2019 - 14:26, said:

Da'  pe aia care fac muschi sapand santuri, de ce nu-i invidiaza nimeni?

Majoritatea sapatorilor de santuri au 60 kg si sunt morti de foame, nu prea ar aduce invidie.

#11
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View PostMaNngusta, on 19 ianuarie 2019 - 14:14, said:

Da, seamana perfect cu el.
Adica-s mari si stiu skandenberg?  de la o varsta frageda?
Dar au muschi, nu fibre umflate cu te miri ce. Pune-l pe unul din ala de 60 de kile sa-ti traga o palma si sa te cronometreze in cat timp esi capabil sa te ridici de jos singur. Vei avea surprize.

Edited by myshyk, 19 January 2019 - 14:31.


#12
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005
Mda, de aia nu mai trag eu de fiare ca zice lumea ca ....
Tocmai bag niste superseturi, vb ca am treaba.

View Postmyshyk, on 19 ianuarie 2019 - 14:29, said:


Adica-s mari si stiu skandenberg?  de la o varsta frageda?
Dar au muschi, nu fibre umflate cu te miri ce. Pune-l pe unul din ala de 60 de kile sa-ti traga o palma si sa te cronometreze in cat timp esi capabil sa te ridici de jos singur. Vei avea surprize.
Te-ai gindit ce se intimpla daca ii trag EU lui un capac ?

#13
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

View Postlil debul, on 19 ianuarie 2019 - 14:33, said:

Mda, de aia nu mai trag eu de fiare ca zice lumea ca ....
Tocmai bag niste superseturi, vb ca am treaba.


Te-ai gindit ce se intimpla daca ii trag EU lui un capac ?
Usor Rambo,acolo...Toti sunt luptatori in fata PC-ului sau a tel,in ziua de azi.

Edited by Vlad_22, 19 January 2019 - 14:44.


#14
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Astia care iau steroizi sa se faca urias, iau steroizi ca sa se creada superiori in fata altuia, ce spune' lasa ca daca ma fac mare si urias, lumea o sa se uita la mine ca la Dumnezeu. Nu ai nevoie de asa ceva ca sa fi smecher.

Edited by hwplanet, 19 January 2019 - 14:45.


#15
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

View PostVlad_22, on 19 ianuarie 2019 - 14:44, said:


Usor Rambo,acolo...Toti sunt luptatori in fata PC-ului sau a tel,in ziua de azi.
De ce devii automat agresiv fara sa ma cunosti absolut deloc, asta te face mai jmeker sau cum ?
Da, am terminat niste superseturi.
Da, sint un cefos de 90 kg cu ceva experienta in sporturi de lupta (nu multa, exact cit trebuie), de ce ai impresia ca un sapator de santuri de 60 kg ma poate pune in dificultate ???

Stati frate flexati, nu dovediti nimic pe net.

#16
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

Te-ai gindit ce se intimpla daca ii trag EU lui un capac ?

Te-ai gandit ce se intampla daca-ti trage altcineva un capac? Nu esti Dumnezeu daca tragi de fiare, Fiecare nas isi are nasul. Iti trebuie experienta, aia conteaza. Plus ca asta nu te apara de nimic daca cineva vrea sa-ti traga un capac, fi sigur ca iti va trage un capac, daca are mai multa experienta ca tine in artele martiale te pune la pamant cu toti steroizii din lume.

Edited by hwplanet, 19 January 2019 - 14:57.


#17
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View Postmyshyk, on 19 ianuarie 2019 - 14:26, said:

Da'  pe aia care fac muschi sapand santuri, de ce nu-i invidiaza nimeni?
Iar Denis ala de care pomenesti, are femei nu pentru ca e mare, ci pentru ca e campion mondial si e plin de bani.  Ca si zdreanga, "parexample".
stii ca punctul tau de  vedere e chiar interesant?
Nu orice muschiulete ajunge sa aiba bani...
insa cert e ca exista o anumita protectie pentru astia cu muschi...de ce zic asta? pentru ca sunt utili mai ales atunci cand vrei sa pui la respect pe cineva, cum ar fi protestatari de exemplu....vorba aia "minte multa nu se cere ,  prost sa fii sa ai putere"....
numai ca jandarmii de exemplu nu au bani, insa sunt cautati de fete. De ce? Pentru protectia pe care o ofera pe strada, unde strada e un loc periculos...
Altfel daca vorbim de vreunul mare da nici nu stie sa numere macar...evident ca nu ajunge bill  gates , dar isi  gaseste usor de munca, de la constructii pana la wrestling/box/whatever alt sport....ca vorba aia cine sapa santurile si lucreaza  cu greutati? un geek slabanog ? nu cred...
personal insa sunt deranjat de viziunea asta  marxista in care prostimea va ajunge sa  puna mana pe putere,  pentru ca nu e asa, e usor cand ai forta fizica, bati inteligentii si le pui taxa de protectie .....

#18
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

View Posthwplanet, on 19 ianuarie 2019 - 14:55, said:



Te-ai gandit ce se intampla daca-ti trage altcineva un capac? Nu esti Dumnezeu daca tragi de fiare, Fiecare nas isi are nasul. Iti trebuie experienta, aia conteaza. Plus ca asta nu te apara de nimic daca cineva vrea sa-ti traga un capac, fi sigur ca iti va trage un capac, daca are mai multa experienta ca tine in artele martiale te pune la pamant cu toti steroizii din lume.
Bai boss lasa-ma.
Ai citit ce am scris ? Ai inteles ce am scris ? Suferi de frustarea omului "normal" in fata unuia solid, ma iei ca daca ala e bruzli ma bate, ca sa vedem, sa ne mai gindim.


Tu ce sport practici ???

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate