Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

The Punisher (2017– )

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Sunt la episodu 6 parca ceva mai slabut fata de primu sezon...sper sa ma insel
Madani e urata cu crengi

Edited by I2O, 22 January 2019 - 00:48.


#20
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
doar 2 episoade am reusit sa vad
madani mie imi place ca fizionomie si ca ton al vocii...da personajul ma dispera

#21
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Blonduta a mica e mai simpaticaPosted Image

#22
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Am terminat tot serialu...
Personajul lui billy russo e jucat foarte slab de ben barnes(a avut si o moarte foarte seaca),nu trebuia sa il mai aduca in atentie si in sezonu 2,parerea mea e ca au dat gres cu caracteru asta in sezonu 2,la fel si negru ala schiop..e foarte slab ca actor in schimb un personaj mult mai bine conturat este john pilgrim si se vede clar ca josh stewart e un actor mult mai bun decat ben barnes,Jon Bernthal isi face rolu foarte bine...e actoru perfect pentru rolu asta
In plus de asta in unele episoade actiunea filmului e asa alandala fara o logica bine stabilita....
Nu cred ca o sa mai primesca si sezonu 3....

Edited by I2O, 23 January 2019 - 20:22.


#23
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
E posibil sa mai primeasca si sezonul 3 dar il muta pe platforma online de la Disney.

#24
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Posttiestodj20, on 23 ianuarie 2019 - 20:23, said:

E posibil sa mai primeasca si sezonul 3 dar il muta pe platforma online de la Disney.
Daca intra disney pe figura...e clar ca se lasa cu lgbt and shit+scene gore mai putine ca sa nu faca infarct transexualii care se uita la film

#25
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,834
  • Înscris: 10.12.2006
Hai ma, cine nu ar vrea sa-l vada pe Frank Castle sarutandu-se cu Billy Russo? Arata profunzimea personajelor si capacitatea lor de a se maturiza.

Da, a fost aiurea Billy Russo pentru ca nu prea stiai ce gandeste si nici el nu stia, toata chestia aia cu jafurile... dar gagica lui are potential si poate se va intoarce in urmatoarele sezoane.

Eu am cam murit de plictiseala la sezonul asta, prea multe povesti si prea putina actiune.

Edited by Mizu, 26 January 2019 - 22:44.


#26
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Pai gagica lui Billy ar trebui sa fie la parnaie in urmatoarele sezoane....nu cred ca o sa o mai vedem...chiar daca era frumusica

#27
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,834
  • Înscris: 10.12.2006
Si Billy trebuia sa fie in coma, dar uite ca ne-a acaparat un intreg sezon cu amnezia lui.

Daca ne luam dupa modul in care apar antagonisti in benzile desenate, tipa are potential. Parca asa fost si in Daredevil cu Vanessa Marianna.

#28
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
mai am 3 episoade :)
azi sper sa le termin. au bagat 2 povesti pentru ca din prisma mea nici una nu putea sa duca un sezon intreg. asa ca le-au incalcit. probabil si pentru ca au vrut sa arate ca punisheru poate duce batalia pe doua fronturi.

as vrea sa-l vad la final ca o "adopta" pe pustoaica. e buna rau :P

#29
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,834
  • Înscris: 10.12.2006
Ma tot asteptam sa crape pustoaica in vreun mod grotesc, sa puna si mai multa presiune pe Frank.

#30
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View PostMizu, on 27 ianuarie 2019 - 10:04, said:

Si Billy trebuia sa fie in coma, dar uite ca ne-a acaparat un intreg sezon cu amnezia lui.

Daca ne luam dupa modul in care apar antagonisti in benzile desenate, tipa are potential. Parca asa fost si in Daredevil cu Vanessa Marianna.
A fost cat de cat ok povestea lui billy cat timp a fost in spital dupa ce a fugit...sa basit povestea(asta e parerea mea)
Nu stiu benzile desenate
Ce o sa se intample cu ea pe viitor?

View PostVipeR85, on 27 ianuarie 2019 - 10:05, said:

mai am 3 episoade Posted Image
azi sper sa le termin. au bagat 2 povesti pentru ca din prisma mea nici una nu putea sa duca un sezon intreg. asa ca le-au incalcit. probabil si pentru ca au vrut sa arate ca punisheru poate duce batalia pe doua fronturi.

as vrea sa-l vad la final ca o "adopta" pe pustoaica. e buna rau Posted Image
Hai ca si doctorita e buna,are ea piept de baietel da-i draguta...

Edited by I2O, 27 January 2019 - 11:48.


#31
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
mi-a placut cum a zburat pe geam :))))

totusi s-a terminat cam sec. in ultimul episod parca s-au grabit sa inchida povestea cat mai repede.

#32
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,834
  • Înscris: 10.12.2006
[ https://media.giphy.com/media/3ohhwoJpzxSjC96z0k/giphy.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#33
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,527
  • Înscris: 16.12.2006
Am terminat aseara sezonul 2. Foarte bun si acest sezon, la fel de bun ca si primul sezon.

Sper sa existe si un sezon urmator.

#34
darkwings

darkwings

    satana

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,518
  • Înscris: 06.04.2006

View Postcatalinman, on 06 februarie 2019 - 20:40, said:

Am terminat aseara sezonul 2. Foarte bun si acest sezon, la fel de bun ca si primul sezon.

Sper sa existe si un sezon urmator.


din pacate se pare ca sezonul 3 a fost anulat in momentul in care s'a renuntat la iron fist ,luke cage,daredevil si  the defenders

Edited by darkwings, 10 February 2019 - 18:11.


#35
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
si jessica jones?

#36
darkwings

darkwings

    satana

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,518
  • Înscris: 06.04.2006

View PostVipeR85, on 10 februarie 2019 - 18:45, said:

si jessica jones?

anulat.parctic tot ce tinea de universul cinematic marvel la netflix a fost anulat.sint toate sansele sa le vedem pe noua platforma disney +

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate