Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 

Steaua București

* * * - - 15 votes
  • Please log in to reply
1691 replies to this topic

#1621
KloppToKop

KloppToKop

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 03.03.2017

View PostAlexandru H., on 24 februarie 2024 - 17:12, said:

Ca sa intram in logica "articolul din sport.ro e mai de incredere decat site-ul UEFA", eu propun sa-l ascultam pe Oprita si sa vedem daca FC Talpan e Steaua Bucuresti.

Domnule Oprita, e echipa pe care o antrenati adevarata Steaua Bucuresti?

E trist daca doar cu atat ai ramas din declaratiile lui Oprita

#1622
Alexandru H.

Alexandru H.

    Parakoimōmenos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 03.03.2007

View PostKloppToKop, on 25 februarie 2024 - 13:14, said:


E trist daca doar cu atat ai ramas din declaratiile lui Oprita

Pai se pare ca sunt cele mai importante declaratii - ca pe paginile voastre exact remarcile alea au fost eliminate. A zis omul ceva ce nu trebuia sa auziti asa ca v-ati apucat sa-i moderati spusele.

#1623
Basso

Basso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 26.08.2005

View PostKloppToKop, on 25 februarie 2024 - 13:14, said:


E trist daca doar cu atat ai ramas din declaratiile lui Oprita
E doar troll, nimic mai mult.

#1624
Alexandru H.

Alexandru H.

    Parakoimōmenos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 03.03.2007

View PostBasso, on 25 februarie 2024 - 13:49, said:

E doar troll, nimic mai mult.

Vrei linkurile de pe paginile voastre unde ati eliminat exact remarcile alea?

Uite aici, de pe Stelemeaua Libera... la Scutariu nimic (ii raspunde tafnos unui user)...

Sure, nu inseamna ca Oprita e acum pro-FCSB (si postarea mea a fost clar menita ca o gluma) - dar voi ati luat-o in serios.

In rest, ramane cum am stabilit - FC Talpan (2017-2025). Posted Image

#1625
Basso

Basso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 26.08.2005

View PostAlexandru H., on 25 februarie 2024 - 14:18, said:

(si postarea mea a fost clar menita ca o gluma)
Definitia trolajului.

Adevarul e ca Oprita greseste dand declaratii de presa care pot fi interpretate in goana dupa click-uri. Probabil are memoria scurta si a uitat cum s-a interpretat cand a spus ca vrem sa promovam pentru a ne "bate" cu echipele importante.

#1626
Alexandru H.

Alexandru H.

    Parakoimōmenos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 03.03.2007

View PostBasso, on 25 februarie 2024 - 14:41, said:

Definitia trolajului.

Adevarul e ca Oprita greseste dand declaratii de presa care pot fi interpretate in goana dupa click-uri. Probabil are memoria scurta si a uitat cum s-a interpretat cand a spus ca vrem sa promovam pentru a ne "bate" cu echipele importante.

Cum interpretezi declaratia "Eu am jucat numai la Steaua"?

#1627
KloppToKop

KloppToKop

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 03.03.2017

View PostAlexandru H., on 25 februarie 2024 - 14:18, said:

Vrei linkurile de pe paginile voastre unde ati eliminat exact remarcile alea?

Uite aici, de pe Stelemeaua Libera... la Scutariu nimic (ii raspunde tafnos unui user)...

Sure, nu inseamna ca Oprita e acum pro-FCSB (si postarea mea a fost clar menita ca o gluma) - dar voi ati luat-o in serios.

In rest, ramane cum am stabilit - FC Talpan (2017-2025). Posted Image

Stelemeaua? Bai baiatule uita-te la ce echipa sustii..

Stai linstit, Steaua o sa existe chiar si daca va retrograda in liga a 5 a, pentru ca are suporteri adevarati, nu gigisti cu foame de branza. Cand erati in subsolul clasamentului in sezoanele anterioare batea vantul la voi in peluza.

#1628
Alexandru H.

Alexandru H.

    Parakoimōmenos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 03.03.2007
Va exista atata timp cat ministerul nu va desfiinteaza sectia sportiva. Ceea ce se va intampla in 2025.

Dar puteti fonda un FC Talpan in Liga a V-a Bucuresti si sa va jucati de-a fotbalul pe acolo, I guess...

#1629
BT66

BT66

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 333
  • Înscris: 03.01.2015
Ce nu inteleg baietii astia, fani talpan, ca majoritatea celor care postam aici dar si pe alte forumuri suntem din generatia anilor 60', 70' si 80, contemporani cu Steaua de vis a acelor ani. Dragilor, pentru noi STEAUA este unica, de la infiintare pana in zilele noastre, joaca in prima liga si este condusa vremelnic de un patron bezmetic.

#1630
johnnycrush

johnnycrush

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,093
  • Înscris: 26.12.2017

View PostBT66, on 25 februarie 2024 - 21:53, said:

Ce nu inteleg baietii astia, fani talpan, ca majoritatea celor care postam aici dar si pe alte forumuri suntem din generatia anilor 60', 70' si 80, contemporani cu Steaua de vis a acelor ani. Dragilor, pentru noi STEAUA este unica, de la infiintare pana in zilele noastre, joaca in prima liga si este condusa vremelnic de un patron bezmetic.
Asta-ti place tie sa crezi, dar adevarul e altul!
Inainte de castigarea Cupei Campionilor Europeni nu am vazut nici un stelist in cartier. Majoritatea tinea cu Craiova, pentru ca jucase o semifinala europeana, cred eu, desi tot in perioada aia si Dinamo jucase o semifinala si nu cu multi ani in urma la Pitesti jucase Dobrin.
Dupa Sevilla... toti stelisti. Toti. Craiova ramasese doar o amintire.
PS. Daca Metalurgistul Cugir ar fi castigat Cupa Campionilor Europeni, acum toti ar fi fost metalurgisti, indiferent de cate ori ar fi jucat in prima liga.

Edited by johnnycrush, 27 February 2024 - 21:40.


#1631
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,020
  • Înscris: 11.07.2016
Tu vorbesti din cartierul tau, noi vorbim din cartierele noastre...
Eu - din Brasov fiind - am fost dus de tata la primul meci al Stelei  prin 1981/82.
Tata era stelist, si de atunci si eu sunt stelist. (aveam vreo 7 ani).
Si acum mi-am dus copilul de 7 ani la primul lui meci  pe Arena Nationala si a vazut in direct victoria Stelei din L1, 3-2 cu Botosani.
Eu fiind stelist de prin 1981/82 si iata, copilul meu e stelist din 2024.
Asa se scrie istoria....nu prin talpanisme si prin sentinte date de judecatoare femei de la sectia "mama si copilul"....

Edited by Malus_Dacus, 28 February 2024 - 09:04.


#1632
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,232
  • Înscris: 23.10.2013
"Sunt epoci trecute, generații apărute,
Emoții din tată în fiu..."

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/oGMWhZzRVfw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#1633
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,020
  • Înscris: 11.07.2016
Mda...vezi ca in clip apar imagini si de dupa 1998 pana in 2017 - anul reinfiintari echipei talpaniste....
Csf, ncsf...nu ratezi nici o ocazie sa te faci de kkt.

Edited by Malus_Dacus, 29 February 2024 - 17:40.


#1634
Alexandru H.

Alexandru H.

    Parakoimōmenos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 03.03.2007

View PostMalus_Dacus, on 29 februarie 2024 - 17:38, said:

Mda...vezi ca in clip apar imagini si de dupa 1998 pana in 2017 - anul reinfiintari echipei talpaniste....
Csf, ncsf...nu ratezi nici o ocazie sa te faci de kkt.

Pai apar in unele clipuri mai mult de 1000 de spectatori - deci clar meciuri ale echipei lui Becali. :D

#1635
KloppToKop

KloppToKop

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 03.03.2017

View PostMalus_Dacus, on 29 februarie 2024 - 17:38, said:

Mda...vezi ca in clip apar imagini si de dupa 1998 pana in 2017 - anul reinfiintari echipei talpaniste....
Csf, ncsf...nu ratezi nici o ocazie sa te faci de kkt.

Pe tot parcursul clipului apar secvente din meciurile de pe stadionul Steaua si cele cu Rapid din liga a 4 a. Dar fcsbist fiind, probabil confunzi Ghencea cu mall arena. Nu ma surprinde, doar sunteti adunati din Berceni si din provincie,  nu aveti treaba cu Drumul Taberei si Ghencea.

#1636
Alexandru H.

Alexandru H.

    Parakoimōmenos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 03.03.2007

View PostKloppToKop, on 02 martie 2024 - 07:58, said:


Pe tot parcursul clipului apar secvente din meciurile de pe stadionul Steaua si cele cu Rapid din liga a 4 a. Dar fcsbist fiind, probabil confunzi Ghencea cu mall arena. Nu ma surprinde, doar sunteti adunati din Berceni si din provincie,  nu aveti treaba cu Drumul Taberei si Ghencea.

Omul traieste intr-un oras prapadit numit Brasov care are doar munti, niste cladiri medievale, o cetatuie, muzee si o istorie de aproape 1000 de ani.
Dumneata traiesti pe unde era o mahala si teren viran prin secolul 19 - de au trebuit sa vina comunistii si sa va faca blocuri pentru ca toata floarea elitei talpaniste sa aiba apa curenta.

Felicitari, l-ai distrus! :D

#1637
Basso

Basso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 26.08.2005
Noroc ca vin bucurestenii sa cheltuie bani prin Brasov si imprejurimi altfel ajungea o ruina ca Baile Herculane.

#1638
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,020
  • Înscris: 11.07.2016
Mare noroc... Ce ne-am fi facut fara bucuresteni? Eu am trait toata viata in Brasov si ne-am descurcat bine fara turisti bucuresteni...
Apropo...am locuit 2 saptamani in Bucuresti (din 20 februarie pana ieri) si m-i-am adus aminte de ce nu-mi place in Bucuresti: tiganie, mizerie, aglomeratie, claxoane...
(In 2014 am locuit aproape 3 luni in Bucuresti cu posibilitate de relocare definitiva acolo...si din fericire am refuzat, adica nu din fericire ci din cauza de tiganie, mizerie, aglomeratie, claxoane...)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate