Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Albert Camus

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,281
  • Înscris: 19.07.2008
http://www.imdb.com/...0/?ref_=nv_sr_1

uita-te si la asta personal nu l-am vazut dar am auzit ca da bine sa te lauzi la fete cand mergi la birt ca stii fellini

de la camus recomand caderea e mai absurda decat strainul

poti sa-l citesti si pe jean-sol partre la fel inca un as in maneca daca te lupti paralel cu hipstere si vodca prin bodegi

#20
Thanateros

Thanateros

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 10.08.2017

View PostJurasikMan, on 11 august 2017 - 16:33, said:

Asa , asa ..sugerati-i si filmele si piesele de teatru ...adicalea sa inteleaga omul absurdul in toate formele lui . Posted Image ( poate asa nu ne mai intreaba pe noi sa ne strice mini-vacanta de Sfanta Maria ) .

Eu doar eram curios si de alte pareri, nu doar de a mea. Nu esti obligat in a raspunde si citi postul; nu vad relevanta raspunsului tau.

View PostDarkEnemy, on 11 august 2017 - 19:39, said:

http://www.imdb.com/...0/?ref_=nv_sr_1

uita-te si la asta personal nu l-am vazut dar am auzit ca da bine sa te lauzi la fete cand mergi la birt ca stii fellini

de la camus recomand caderea e mai absurda decat strainul

poti sa-l citesti si pe jean-sol partre la fel inca un as in maneca daca te lupti paralel cu hipstere si vodca prin bodegi




Am citit strainul. Sartre e greu rau, am inteles eu ce zicea el de constiinta, dar asta doar cu ajutorul cuiva. Ne gandeam sa facem o matematica din constiinte :)).

#21
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,281
  • Înscris: 19.07.2008
citeste si femeia nisipurilor si e si un film facut dupa carte. am auzit ca e capodopera. il am in pc, dar mi-a fost lene sa-i dau play :))

#22
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Deviati de la subiect cu alte carti si alte filme. Sa pastra discutia curata.
Eu inca mai astept Caligula, varianta cu poze, ca sa pot sa vad si eu personajul principal, asa cum l-a vazut initiatorul acestei interesante discutii.
Apoi filmul si apoi piesa de teatru, nu am gasit nici macar in programul TNB cind se va mai juca piesa.
Multumesc.

#23
Thanateros

Thanateros

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 10.08.2017

View Postbuyonevideo, on 13 august 2017 - 15:18, said:

Deviati de la subiect cu alte carti si alte filme. Sa pastra discutia curata.
Eu inca mai astept Caligula, varianta cu poze, ca sa pot sa vad si eu personajul principal, asa cum l-a vazut initiatorul acestei interesante discutii.
Apoi filmul si apoi piesa de teatru, nu am gasit nici macar in programul TNB cind se va mai juca piesa.
Multumesc.




Te poti folosi de imaginatie.

#24
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Da, imaginatia mea vine dupa ce citesa cartea, vad pozele, vizionez filmul si piesa de teatru.
Cind am la indemina lucrurile reale, de ce trebuie sa incep cu imaginatia ?
Apropo, inca mai astept cartea, varianta cu poze neaparat :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate