Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 

Acces Gratuit la Digi Online pentru clientii Digi.Mobil

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
201 replies to this topic

#91
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,359
  • Înscris: 16.04.2014
@zalxis - Salut. Comunica-mi numele titularului si adresa completa pentru verificarea sesizarii depuse.

#92
The Stressmaker

The Stressmaker

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,275
  • Înscris: 25.10.2005
Probabil are versiunea veche de aplicatie pentru ca are comportamentul tipic acesteia. Pentru aceea nu exista rezolvare, delogare pentru urmarire digi24 si logare pentru urmarire filme, raspuns dat de catre relatiile cu clientii de la RDS/RCS. Si eu am patit-o la fel, cu versiunea veche, cand am activat optiunea Digi-Film, singura disponibila pentru Digi-Mobil. Versiunea noua nu am probat-o cu logare.
@DIGI_Helper: nu credeti ca ar fi mai bine sa va dea doar codul client, dv avand acces in retea vedeti toate aceste date gen nume si adresa, pentru ca restul datelor sunt cu caracter personal. As aprecia un raspuns la aceasta problema nu de alta dar eu sunt putin mai "paranoic" cand vine vorba de acestea. Multumesc pentru intelegere.

#93
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,359
  • Înscris: 16.04.2014
@The Stressmaker - Salut. Da, in aceeasi masura mi se poate oferi cod client sau numar de contract pentru verificarea contractului, insa am solicitat numele si adresa, deoarece aceste sunt datele minime in baza carora se poate identifica abonamentul.

#94
The Stressmaker

The Stressmaker

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,275
  • Înscris: 25.10.2005
Multumesc pentru lamuriri, asa fiecare isi alege varianta cea mai convenabila.

#95
aLLLx

aLLLx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 685
  • Înscris: 15.07.2006

View Postzalxis, on 25 iulie 2017 - 14:56, said:

Cam de o săptămâna întâmpin probleme in cadrul aplicației pentru WM10 . Apare mesaj cu textul " Eroare " la toate programele, dacă mă deloghez pot viziona Digi24 si Utv . Am depus si o sesizare (nu-i mai stiu numărul) ,dar încă nu s-a rezolvat .
Si eu am aceeasi problema, ai rezolvat cu sesizarea? Telefonul e lumia 550. Am facut si eu sesizare acum, are nr. 2442737797 daca tot ne vede DIGI_Helper.

Edited by aLLLx, 27 July 2017 - 11:44.


#96
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,359
  • Înscris: 16.04.2014
@aLLLx - Ofera-mi in privat cod client sau CNP pentru verificare, deoarece dupa nr. comunicat nu am reusit identificarea.

Edited by DIGI_Helper, 27 July 2017 - 11:46.


#97
aLLLx

aLLLx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 685
  • Înscris: 15.07.2006
Am editat mesajul de mai sus, era gresit numarul sesizarii.

#98
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,359
  • Înscris: 16.04.2014
Sesizarea a fost preluata, iar in momentul de fata situatia este verificata, urmand ca in cel mai scurt timp posibil sa se revina cu raspuns.

#99
aLLLx

aLLLx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 685
  • Înscris: 15.07.2006

View PostDIGI_Helper, on 27 iulie 2017 - 11:57, said:

Sesizarea a fost preluata, iar in momentul de fata situatia este verificata, urmand ca in cel mai scurt timp posibil sa se revina cu raspuns.
Am trimis un PM in legatura cu sesizarea de mai sus.

#100
zalxis

zalxis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 03.03.2007
Încă nu. Data trecuta a fost ceva legat de serverele lor .

#101
parintily

parintily

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,571
  • Înscris: 08.01.2007

View PostNimcid25, on 15 iunie 2017 - 13:47, said:

N-ai cont Digi Online? Nici n-ai nevoie - de azi ai peste 50 de canale, inclusiv Digi Film și Digi Sport, la un Play distanță pentru ca ești abonat Digi Mobil! E atât de simplu:
1
Descarci aplicația Digi Online din  sau
2
Introduci Ă®n aplicație numărul de telefon
3
Introduci parola de 4 cifre primită prin SMS.
Dacă ai Android, activarea o facem automat!
4
Vezi ce vrei, când vrei, oriunde ai fi!

*accesul gratuit la canalele TV disponibile prin aplicația Digi Online pentru clienții Digi Mobil este valabil până la data de 30 Septembrie 2017 inclusiv.
Si de la 1 octombrie cat va costa?

#102
intel_inside

intel_inside

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 25.06.2009
Pe iOS funcționează logarea cu numărul de telefon? Citisem ceva cu swipe stânga dar nu funcționează la mine, iPhone 7 Plus. Cu swipe la stânga nu apare nimic, iar la dreapta meniul principal. Posted Image

#103
sarbulb

sarbulb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 24.09.2016
Nu-mi merge aplicatia atunci cand sant conectat la 3G / LTE de la Digi . In schimb functioneaza cu Wi-Fi de la RCS  RDS . Telefon - Iphone SE .

#104
sarbulb

sarbulb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 24.09.2016
Digi Helper : exista vreo rezolvare pt problema de mai sus ?

#105
aLLLx

aLLLx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 685
  • Înscris: 15.07.2006

View PostaLLLx, on 27 iulie 2017 - 11:27, said:


Si eu am aceeasi problema, ai rezolvat cu sesizarea? Telefonul e lumia 550. Am facut si eu sesizare acum, are nr. 2442737797 daca tot ne vede DIGI_Helper.
In sfarsit s-a rezolvat (de la "sine" cred, ca de sunat n-au vrut sa ma mai sune dupa ce am trimis numar de contact de pe un prepaid). Sper sa nu le fie de deochi asa ca nu-i laud de data asta😁

#106
zalxis

zalxis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 03.03.2007
Idem

#107
intel_inside

intel_inside

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 25.06.2009

View Postintel_inside, on 06 august 2017 - 13:38, said:

Pe iOS funcționează logarea cu numărul de telefon? Citisem ceva cu swipe stânga dar nu funcționează la mine, iPhone 7 Plus. Cu swipe la stânga nu apare nimic, iar la dreapta meniul principal. Posted Image

Nimeni cu iOS? :(

#108
Bvdan2016

Bvdan2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,922
  • Înscris: 16.11.2016
Am iPhone SE și iOS 10.3.3 și funcționează perfect

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate