Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 

cum aleg un soft de desenat ?

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
coca-marius

coca-marius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 11.01.2014
Attached File  Slide1.JPG   43.19K   12 downloads

#20
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,254
  • Înscris: 24.02.2007
Si unde-i miscarea buzelor in imaginea de mai sus?

#21
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

View Postdani.user, on 04 decembrie 2016 - 12:41, said:

Si unde-i miscarea buzelor in imaginea de mai sus?
Cred ca vrea sa spuna ca intr-o astfel de imagine vrea sa faca acele buze sa se miste.

Dar i-ai spus deja, Adobe animate, pare insa ca ti-a ignorat raspunsul cu succes.

#22
coca-marius

coca-marius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 11.01.2014

View PostOriginalCopy, on 04 decembrie 2016 - 12:43, said:

Cred ca vrea sa spuna ca intr-o astfel de imagine vrea sa faca acele buze sa se miste.

Dar i-ai spus deja, Adobe animate, pare insa ca ti-a ignorat raspunsul cu succes.

n-am ignorat nimic, vreau sa creez eu acel desen. asta e luat de pe net si am adaugat eu txt in ppt.

#23
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

View Postcoca-marius, on 04 decembrie 2016 - 12:47, said:


n-am ignorat nimic, vreau sa creez eu acel desen. asta e luat de pe net si am adaugat eu txt in ppt.
E o pierdere de vreme sa stam sa vorbim acum despre nimic.

Testeaza adobe animate, incearca sa ajungi la rezultatul dorit, deschide topicuri pe aria de animatie pentru fiecare provocare de care te lovesti, si abia apoi, daca chiar nu se poate si nu se poate, revino pe acest topic peste vreo saptamana cu o lista concreta a neajunsurilor acelui program, ca sa ne rafinam raspunsul.

Altfel, e doar pierdere de vreme si troleala.

Succes!

PS: ma indoiesc ca adobe animate va avea neajunsuri pentru aceste cerinte simpliste. Dar vezi tu, programul e doar un program, omul care il controleaza e raspunzator de rezultate, nu programul.

#24
coca-marius

coca-marius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 11.01.2014

View PostOriginalCopy, on 04 decembrie 2016 - 12:52, said:

E o pierdere de vreme sa stam sa vorbim acum despre nimic.

Testeaza adobe animate, incearca sa ajungi la rezultatul dorit, deschide topicuri pe aria de animatie pentru fiecare provocare de care te lovesti, si abia apoi, daca chiar nu se poate si nu se poate, revino pe acest topic peste vreo saptamana cu o lista concreta a neajunsurilor acelui program, ca sa ne rafinam raspunsul.

Altfel, e doar pierdere de vreme si troleala.

Succes!

PS: ma indoiesc ca adobe animate va avea neajunsuri pentru aceste cerinte simpliste. Dar vezi tu, programul e doar un program, omul care il controleaza e raspunzator de rezultate, nu programul.

PERFECT DE ACORD. o sa citesc, o sa incerc, nu ma feresc de asta. tutorialul e totul. acum am vazut ca desenul de baza il fac eu cu creionul pe hartie, apoi scanare, apoi editare. corect? apoi corectii si tot tacamul. sper sa fi inteles bine.

#25
coca-marius

coca-marius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 11.01.2014
paint e doar de colorat, nu?

adobe animate nu ma lasa sa-l descarc, imi da eroare, desi pe alt pc am reusit.

Attached File  adobe error.jpg   64.29K   6 downloads

desi imi cere un cloud, nu stiu de ce nu ma trimite pe animate

Edited by coca-marius, 05 December 2016 - 18:38.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate