Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Probleme cu starea psihologica

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
csgo123456

csgo123456

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 24.07.2016

View PostTestosteron, on 24 iulie 2016 - 13:44, said:

Daca nu te poti concentra e pentru ca nu trebuie sa te concentrezi si nu pentru ca esti bolnav. De ce vrei atat de mult sa te concentrezi? Ai spus ca ai zile in care te poti concentra. Multumeste-te cu alea si gata. De ce faci atata caz din chestia asta cu concentrarea.
Uite sa-ti spun un secret. Nici eu nu pot sa ma concentrez. Diferenta dintre noi e ca eu nici macar nu vreau.
Da, dar mai exista o diferenta, eu am mai mereu creierul in ceata, nu pot gandi limpede, si zic ceea ce nu gandesc. Si oricum, acele zile in care ma pot concentra si incare nu am creierul in ceata sunt foarte rare!

#38
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,902
  • Înscris: 27.01.2016

View Postsiscanumihai1999, on 24 iulie 2016 - 14:28, said:

Da, dar mai exista o diferenta, eu am mai mereu creierul in ceata, nu pot gandi limpede, si zic ceea ce nu gandesc. Si oricum, acele zile in care ma pot concentra si incare nu am creierul in ceata sunt foarte rare!
Toate creierele sunt in ceata. Uita-te putin in jurul tau si vei vedea NUMAI creiere in ceata. D-aia merg lucrurile in tara asta asa cum merg ca toate creierele sunt in ceata. Deci stai linistit in privinta asta.

#39
csgo123456

csgo123456

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 24.07.2016

View PostTestosteron, on 24 iulie 2016 - 15:08, said:

Toate creierele sunt in ceata. Uita-te putin in jurul tau si vei vedea NUMAI creiere in ceata. D-aia merg lucrurile in tara asta asa cum merg ca toate creierele sunt in ceata. Deci stai linistit in privinta asta.
Poate ai dreptate, insa acest lucru nu este normal!

View PostTestosteron, on 24 iulie 2016 - 13:44, said:

Daca nu te poti concentra e pentru ca nu trebuie sa te concentrezi si nu pentru ca esti bolnav. De ce vrei atat de mult sa te concentrezi? Ai spus ca ai zile in care te poti concentra. Multumeste-te cu alea si gata.
Uite sa-ti spun un secret. Nici eu nu pot sa ma concentrez. Diferenta dintre noi e ca eu nici macar nu vreau.


#40
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,902
  • Înscris: 27.01.2016

View Postsiscanumihai1999, on 24 iulie 2016 - 15:10, said:

Poate ai dreptate, insa acest lucru nu este normal!
Viata poate continua si in mod anormal. Si in orice caz eu unul ma indoiesc ca vreun doctor va face vreodata un creier sa functioneze normal.

#41
csgo123456

csgo123456

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 24.07.2016

View PostTestosteron, on 24 iulie 2016 - 15:13, said:

Viata poate continua si in mod anormal. Si in orice caz eu unul ma indoiesc ca vreun doctor va face vreodata un creier sa functioneze normal.
Eu cred ca sunt solutii si pentru astfel de probleme!

#42
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,902
  • Înscris: 27.01.2016

View Postsiscanumihai1999, on 24 iulie 2016 - 15:26, said:

Eu cred ca sunt solutii si pentru astfel de probleme!
Tocmai asta e problema ca tu cauti solutii. Cand vei intelege problema in mod corect si complet, solutiile vor veni de la sine. Deci importanta este intelegerea problemei si nu gasirea de solutii, dar asta e cam greu de inteles la varsta ta si de altfel la orice varsta.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate