Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Blog-ul lui Tolontan

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
28 replies to this topic

#19
AdrianHH

AdrianHH

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,392
  • Înscris: 23.04.2007
Problema nu e la jurnalistii X sau Y ca sunt ai lui ala sau ai lui ala.Problema este ca, ce arunca pe gura sau pe hartie sunt lucruri reale si grave si alea ne impacteaza.Aviz!

Edited by AdrianHH, 27 May 2016 - 10:36.


#20
vubiv

vubiv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,687
  • Înscris: 18.02.2016
De parca trebuie sa stii.
Tu daca ai fi milionar ca ei te-ai trata in ruinele din Romania?

E ca si cum ai spune ca milionarii nu cumpara Logan ca au auzit de la servicii ca sunt probleme la sistemul de directie si franare, deaceea cumpara Clasa S.

Edited by vubiv, 27 May 2016 - 10:36.


#21
KurtKnispel

KurtKnispel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,206
  • Înscris: 27.06.2014
Sunt alte trompete infinit mai penibile decât Tolontan. Primul exemplu e Moise Guran. Un diletant mai grețos decât el nu găsești în toată mass-media românească. Absolvent de drept ce-o arde cu pretenții de erudit în economie.

#22
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016

View Postvubiv, on 27 mai 2016 - 10:35, said:

De parca trebuie sa stii.
Tu daca ai fi milionar ca ei te-ai trata in ruinele din Romania?

E ca si cum ai spune ca milionarii nu cumpara Logan ca au auzit de la servicii ca sunt probleme la sistemul de directie si franare, deaceea cumpara Clasa S.
Intr-adevar nu avem cele mai bune conditii.Dar  dau un exemplu,care dupa parerea mea este un spital decent, Spitalul Municipal.In Romania avem doctori foarte buni,doctori care in ultimul timp,datorita salariilor si conditiilor au plecat in strainatate.Totusi trebuia sa facem ceva sa ne dezvoltam,sa vina si altii la noi.Dar in teorie totul este usor. Pentru ei a fost mai usor sa isi bage cat mai mult in buzunar si sa distruga atatea vieti.Cine stie cati oameni au murit datorita infectiilor ...Dar intr-adevar daca esti milionar nu te mai gandesti la ce sistem medical avem si te duci unde iti este mai bine.

Edited by Coseriu, 27 May 2016 - 10:45.


#23
TeoriaConspiratiei

TeoriaConspiratiei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 01.01.2016

View PostCoseriu, on 27 mai 2016 - 10:18, said:

Normal ca ei stiau.In emisiunea Antenei 3 de aseara,sotia domnului Condrea (intr-adevar doamna era putin tulburata) zicea ca si doamna Udrea avea semnatura pe acele contracte.Totul este la nivel inalt. Plicurile oferite trebuiau impartite de sus la cei mai mici.

Ati ajuns din nou la Udrea ? Pai cum sa nu stie , Udrea avea un laborator secret sub casa unde testa dezinfectanti. Nu stia SRI-ul , am inteles ca totusi n-au existat informatii venite de la SRI, ca serviciile noastre sunt intotdeauna inocente si naive, nu stiu nimic, dar stia Udrea !
Oamenii tulburati nu sunt surse credibile cand vine vorba de servicii si intr-adevar doamna bate campii speculativ cam ca noi , schizofrenicii forumurolor...., dar sunt de luat in seama cand e vorba de implicarea lu Udrea.
Serviciile DE INFORMATII nu stiu , ca de aia sunt DE INFROMATII, sa nu stie , sa nu aiba informatii.In rest stie toata lumea...in special Udrea.

Edited by TeoriaConspiratiei, 27 May 2016 - 11:00.


#24
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016

View PostTeoriaConspiratiei, on 27 mai 2016 - 10:58, said:

Ati ajuns din nou la Udrea ? Pai cum sa nu stie , Udrea avea un laborator secret sub casa unde testa dezinfectanti. Nu stia SRI-ul , am inteles ca totusi n-au existat informatii venite de la SRI, ca serviciile noastre sunt intotdeauna inocente si naive, nu stiu nimic, dar stia Udrea !
Oamenii tulburati nu sunt surse credibile cand vine vorba de servicii si intr-adevar doamna bate campii speculativ cam ca noi , schizofrenicii forumurolor...., dar sunt de luat in seama cand e vorba de implicarea lu Udrea.
Serviciile DE INFORMATII nu stiu , ca de aia sunt DE INFROMATII, sa nu stie , sa nu aiba informatii.In rest stie toata lumea...in special Udrea.
Adevarul ca descurcareata a fost femeia asta.S-a bagat in tot.Sa vedem daca o sa mai ajunge la "facutate" Posted Image

#25
vubiv

vubiv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,687
  • Înscris: 18.02.2016
Are deja facultatea de Drept. Sursele imi spun ca nu vrea sa faca si alta facultate, e multumita doar cu Dreptul Posted Image
De acolo a si invatat sa isi ia Dreptul cand semna ceva :D

Edited by vubiv, 27 May 2016 - 11:30.


#26
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,073
  • Înscris: 07.11.2006

View PostPlaton, on 27 mai 2016 - 10:09, said:


APROPO ! Bine punctat, nu prea am vazut politicieni sa se trateze in spitalele romanesti, si din ce aud, nici rudele, oare astia stiau ei ceva despre acele infectii?, despre eficienta dezinfectantilor ?

SRI a declarat ca a informat pe cine trebuie inca de acum opt ani in privinta HPh.

Cum sa nu stie despre magariile facute.

#27
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007

View Postadisz, on 27 mai 2016 - 11:46, said:


SRI a declarat ca a informat pe cine trebuie inca de acum opt ani in privinta HPh.

Cum sa nu stie despre magariile facute.
Si ala informatu' ce spune?

#28
Coseriu

Coseriu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 17.04.2016
Dar cine este ala informatu'??

#29
AdrianHH

AdrianHH

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,392
  • Înscris: 23.04.2007

View PostCoseriu, on 27 mai 2016 - 14:26, said:

Dar cine este ala informatu'??
Exaaact !
Vezi?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate