Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Cainele imi calareste piciorul

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#19
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
i se trage de la mancare , de la tulburari hormonale si de la naivitatea ta absolut incredibila si nelimitata

ar "percuta" si el ceva, vrea sa se "frece" , "freqka da disk(sau rect/vulva/gura)"

#20
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014
Te iubeste Posted Image

#21
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,279
  • Înscris: 05.06.2002

 lex404, on 08 februarie 2016 - 12:12, said:

Razi tu razi, dar un fost coleg nestiutor s-a trezit cu maciuca la nas hâța hâța in somn.

Si are un rottweiler.
poate stie cineva sa-mi raspunda de ce si-a luat asta rottweiler si nu si-a luat sa zicem un labrador?

#22
Patrulescu

Patrulescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 03.09.2015

 lex404, on 08 februarie 2016 - 12:12, said:

Razi tu razi, dar un fost coleg nestiutor s-a trezit cu maciuca la nas hâța hâța in somn.
Si are un rottweiler.
L-a violat cainele?Posted Image

#23
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,979
  • Înscris: 20.10.2015

 Vegas123, on 08 februarie 2016 - 11:29, said:

Catelul imi confunda piciorul cu o catea ftw. Ce sa fac?! Deja devine extrem de enervant. Parca innebuneste. Iar daca ii zic "NU" si ii dau usor peste bot, maraie si se enerveaza si mai tare.
P.s. > are 2 luni jumate

Un sfat ar fi sa-l dai cuiva care a mai crescut catei. Tu nu esti de ciobanesc german

Alt sfat, ti s-a mai dat.
Te pui in locul maica-sii. Ce zici? L-ar fi acceptat?
Il iei de ceafa, il scuturi putin si-l pui jos in alta parte, faci operatiunea pana cand invata.

Ia-i o jucarie mai mare din plus pe care s-o sodomizeze.

Castreaza-l

#24
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,868
  • Înscris: 06.01.2008

 Patrulescu, on 08 februarie 2016 - 12:53, said:

L-a violat cainele?Posted Image
Pai, tu ce crezi?

#25
D3an

D3an

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,531
  • Înscris: 30.09.2006
ii dau una peste bot. dar sa simta nu sa creada ca te joci cu el. si eu am avut caini dar nu le-am permis sa maraie la mine. si cand manca si ma bagam pe el nu maraia. si am avut 3-4 caini.

#26
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,979
  • Înscris: 20.10.2015

 D3an, on 08 februarie 2016 - 13:23, said:

ii dau una peste bot. dar sa simta nu sa creada ca te joci cu el. si eu am avut caini dar nu le-am permis sa maraie la mine. si cand manca si ma bagam pe el nu maraia. si am avut 3-4 caini.

I-ai avut degeaba.
Aia o face din instinct nu din joaca.

daca te bateau parintii cand erai mic si faceai pipi? Cum era?

Edited by Tsunnnami, 08 February 2016 - 13:37.


#27
BB-8

BB-8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 07.02.2016
LOL, nu pot sa cred ca sunt unii care se lasa asa usor sodomizati de caini si pe picior si violati in somn.
Macar eu am avut catea  Posted Image   o femela brac german  care  se freca cu fundul pe langa mine cand ma incaltam   si mai mereu  se urca  in pat cand dormeam .

Edited by BB-8, 08 February 2016 - 13:41.


#28
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,979
  • Înscris: 20.10.2015
.

 BB-8, on 08 februarie 2016 - 13:36, said:

LOL, nu pot sa cred ca sunt unii care se lasa sodomizati de caini.
Macar eu am avut catea  Posted Image   o femela brac german  se freca cu fundul pe langa mine.

Catelusa mea (Chihuahua), calarea ca un mascum de la varste fragede. Mai mult pe mandra decat pe mine.
Nu e o lege

Edited by Tsunnnami, 08 February 2016 - 13:37.


#29
BB-8

BB-8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 07.02.2016

 Tsunnnami, on 08 februarie 2016 - 13:38, said:

.



Catelusa mea (Chihuahua), calarea ca un mascum de la varste fragede. Mai mult pe mandra decat pe mine.
Nu e o lege

Eh...... cand o scoteam la plimbare, cateaua mea calarea si un  Rottweiler si ii domina si pe  cateii aia mai mici de talie. A doua zi, dupa ce aveau vise erotice, se dadeau ei pe langa ea.Posted Image

Edited by BB-8, 08 February 2016 - 13:40.


#30
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011

 Tsunnnami, on 08 februarie 2016 - 12:54, said:

Ia-i o jucarie mai mare din plus pe care s-o sodomizeze.
[ https://i.imgur.com/6FtXmJL.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
---------------------------------------------------------------------------------------

@initiator, ai grija ce faci ca daca vrei sa pastrezi cainele trebuie sa inveti cum sa te impui in fata lui.
Altfel risti sa fi atacat de propiul caine !

#31
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010
La 2 luni cat are catelul nu sunt nici un fel de vise erotice. Pur si simplu vrea sa fie el seful. Daca ar fi avut 6-7 luni sa mai zici ca ar fi asa dar acum trebuie cpborata militaria din pod si invatat ce e aia disciplina. As scrie 3 pagini sa va povestesc ce scoala facea cateaua mea cu puii ei. De exemplu la o saptamana dupa ce i-a intarcat nu au mai avut voie decat pe hol si cand era in toane bune le dadea voie si in living. Daca incepea o joaca nebuna si o deranja intra in ei ca-n branza si ii musca de ceafa pana chiraiau. Nu aveau voie sa se urce pe canapele si fotolii iar cand trecea pe langa ei, se dadeau deoparte. I-a facut sa o respecte, lucru pe care trebuie sa-l faca si initiatorul.

#32
OriOn20

OriOn20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,683
  • Înscris: 07.04.2010
Deci cainele are 2 luni si jumatate, o nimica toata.
Il altoiesti ferm de cateva ori si ai sa vezi ca nu mai face.

#33
Vegas123

Vegas123

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 13.12.2014
+1 like pentru cei care au avut o initiativa buna.

Inca o intrebare: de ce imi face doar mie asa? Cu restul familiei n-are treaba. Ma considera pe mine o amenintare in ce priveste postura de lider sau ma considera inferior fata de toti membrii familiei?

#34
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Nu bre ! Ai tu un shmac anume , un miros ...si el tine neaparat sa il schimbe frecandu-se de tine. Asa-s cateii mici . Eu nu au retineri ca oamenii .Daca ii vine sa se frece , se freaca si daca te simte pe tine mai apropiat de el ....te-a luat la ochi. Cu timpul ii trece. Trebuie sa fii ferm cu el , sa nu ii permiti , dar nu cumva sa il agresezi sau sa il bati ca strici cainele . Da-i altceva de facut . Nu are nici o conotatie dominanta . Este doar un puiutz. Eu am un Presa Canario de 80 de kg si il mai antrenez luptandu-ma cu el . Dupa ce il smotocesc bine si il tavalesc prin iarba , daca ma vede ca ma intorc ...umbla tantos dupa mine cu coada ridicata si niste priviri tampe . Il pun la punct si ma prefac suparat si se blegeste imediat . Cateii au manifestari aferente regulilor din lumea lor . Ei nu inteleg conotatia sexuala a gestului . Pur si simplu sunt excitati si fericiti daca le acorzi atentie si nu stiu cum sa o arate altfel .

Edited by JurasikMan, 08 February 2016 - 15:22.


#35
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010
Cred ca te considera tovarasul lui de joaca dar dominanta la catei apare de cum se nasc. De exemplu, lupta de mici ca sa ajunga la mamela cea mai laptoasa.La puii pe care i-am avut, fiecare avea alta tactica. Cel mai mare se urca pe ceilalti care stateau culcati perpendicular pe burta mamei si prin greutatea lui, ii facea sa se dezlipeasca de mamelon. Cel mai mic adopta o alta tactica: se strecura pe dedesuptul lor. Totusi, nu s-au calarit niciodata . Cred ca pe catelul tau ar trebui sa-l castrezi cand va ajunge pe la un an. Daca nu are pedigree, legea te obliga sa-l castrezi.

#36
Vegas123

Vegas123

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 13.12.2014

 Freddy12, on 08 februarie 2016 - 15:42, said:

Cred ca te considera tovarasul lui de joaca dar dominanta la catei apare de cum se nasc. De exemplu, lupta de mici ca sa ajunga la mamela cea mai laptoasa.La puii pe care i-am avut, fiecare avea alta tactica. Cel mai mare se urca pe ceilalti care stateau culcati perpendicular pe burta mamei si prin greutatea lui, ii facea sa se dezlipeasca de mamelon. Cel mai mic adopta o alta tactica: se strecura pe dedesuptul lor. Totusi, nu s-au calarit niciodata . Cred ca pe catelul tau ar trebui sa-l castrezi cand va ajunge pe la un an. Daca nu are pedigree, legea te obliga sa-l castrezi.
Are pedigree.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate