Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

E timpul sa iti inchizi contul Netflix

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
eminemscu

eminemscu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 20.03.2006

 radunic, on 27 iulie 2016 - 13:27, said:

1. Păi - filme se fac de 100 de ani. Alea 500.000 pe care le vrei tu înseamnă 5.000 de filme pe an.Eu zic că nu s-a produs cantitatea asta de filme.
2. De acord, dar prețul se stabilește și funcție de costuri nu doar de puterea de cumpărare.
3. Foarte probabil au luat în calcul veniturile locale - pînă la un punct. După aia e problema ta că trăiești într-o țară a cărei economie nu-ți permite cîștiguri decente.
4. Aici de acord.


Umblă la setări și spune-i să trimită HD tot timpul; scoate-l de pe auto. Culori șterse n-am văzut, dar eu mă uit pe TV. Dacă pică netul oricum nu văd nimic - nici TV, nici Netflix. Deși abonamentul de mobil m-ar ține preț de trei filme...
Deocamdată văd că bagă, nu scot.
100% se produc atatea filme pe an. Sunt vreo 10000 pe an in care e un el si-o ea si el ii aduce pizza si ea isi scapa prosopul. Sau astea intra la scurtmetraj?

#56
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,044
  • Înscris: 09.08.2005
Omul vorbea de 500.000 de filme din care "jumatate sa fie bune, premiate  in ultimii 70 de ani cu Oscar, Globul de Aur , alea foarte mediatizate etc". Nu prea cred...

#57
eminemscu

eminemscu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 20.03.2006
Sunt premiate din ele: cel mai bun hupa-tzupa, cea mai buna clanta, cea mai buna negresa, cea mai buna (punct) etc....
Au si o gala in care vin imbracate sa isi ia premiile.

#58
herske

herske

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 26.12.2001
mie mi se pare super ok netflix-ul. pretul e ok, ma descurc perfect cu subtitrarile in engleza si deja e mai mult content decat timp liber.

nu intentionez sa renunt.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate