Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!
 Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 

Teapa sau nu?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
41 replies to this topic

#37
OmulLLORT

OmulLLORT

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,756
  • Înscris: 06.09.2014

View PostWess, on 08 octombrie 2015 - 22:27, said:

http://forum.softped.../#entry17961857

http://forum.softped.../#entry17923036

http://forum.softped.../#entry17848422

Toate sunt topicuri facute de un idiot, cate mai ai de gand sa faci amice?
Asa se explica fluieratul

#38
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,380
  • Înscris: 29.07.2013

View PostWess, on 08 octombrie 2015 - 22:27, said:

Toate sunt topicuri facute de un idiot, cate mai ai de gand sa faci amice?

Probabil ca n-ai patit-o cu vreo masina in care sa-ti bagi toate economiile si sa ajungi la concluzia din titlu !

Omul e speriat si are nevoie de certitudini. Adevarat ca si-a atarnat suferinta pe mai multe garduri, dar disperarea te face sa o mai iei si razna !

Poate reuseste acum sa inteleaga ca NIMENI de pe Softpedia nu-i poate alunga temerile sau repara masina.

Prietene, cauta un mecanic priceput, stiu ca la Timisoara sau Arad, in zona aia, este un turc meserias in cutii automate. Daca se pricepe la alea, un rahat de turbosuflanta e o gluma pentru el.
Mai este unul in Bucurestii Noi, am apelat si eu la el si mi-a reconditionat turbina, cu garantie pe un an de zile. Am vandut masina dupa doi ani si turbo mergea brici.

Asa ca, lasa softpedistii, nu-i mai tracasa cu topicuri deschise pe aceeasi tema pentru ca s-ar putea ca la urmatorul care contine cuvintele "cheie", in afara de glumele mai mult sau mai putin sarate, sa-ti iei si un ban de toata frumusetea !

#39
anoniymus

anoniymus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,463
  • Înscris: 18.10.2014
D'aia ma feresc de diesel.
Prefer benzina 16v +GPL.
Am o singura masina diesel, dar nu o folosesc pentru mers urban.

#40
OmulLLORT

OmulLLORT

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,756
  • Înscris: 06.09.2014

View Postargonaut, on 08 octombrie 2015 - 22:47, said:

Probabil ca n-ai patit-o cu vreo masina in care sa-ti bagi toate economiile si sa ajungi la concluzia din titlu !

Omul e speriat si are nevoie de certitudini. Adevarat ca si-a atarnat suferinta pe mai multe garduri, dar disperarea te face sa o mai iei si razna !

Intr-adevar, saracul doarme sub cerul liber si n-are ce manca, cine stie ce o fi in sufletul lui.

#41
hightech-sys

hightech-sys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,955
  • Înscris: 23.06.2009
cam multi mistocari pe topicul asta ........ totusi nu suntem pe aria de fun

ar fi fost de bun augur niste informatii mai pertinente cu privire la problemele pe care masinuta asta le are si eventual chiar niste sfaturi cum sa si le poata remedia

#42
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,339
  • Înscris: 14.06.2006

View Posthightech-sys, on 09 octombrie 2015 - 03:56, said:

ar fi fost de bun augur niste informatii mai pertinente cu privire la problemele pe care masinuta asta le are si eventual chiar niste sfaturi cum sa si le poata remedia
De cand a deschis primul topic, pe 14 septembrie, nu prea s-a obosit sa mearga la un service. Daca lui nu-i pasa, de ce ne-ar pasa noua?

Fuego, ti-am lasat deschis primul topic deschis de tine, restul le-am inchis. Mergi la service, daca deschizi 3 topice despre turbina nu ajuta la repararea ei.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate