Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume
 Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta
 Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...
 Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...
 

Antena 3 - premianta!

- - - - -
  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#109
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009

View Postpv7722, on 16 aprilie 2015 - 19:38, said:


:) Vezi ca nu stii nimic? :) Au fost in Las Vegas! :)
Ok, vegas sa fie ca tot aia e

#110
traiannnnnn

traiannnnnn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 03.02.2015
Ora 20:42 au schimbat subiectul de la Basescu la Dacia :)):

#111
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,437
  • Înscris: 29.07.2013

View PostSucreBolivar88, on 16 aprilie 2015 - 19:28, said:

3 Acuma asa sincer lasandu l  pe langa pe Gadea si Badea, puteti spune cu mana pe inima ca nu va plac emisiuniile realizate de Carmen Avram ?

@bolovare, pe unde umblasi bre, ca-ti ferfenitiram postu' preferat !

Daca n-apareai, pe ultima suta de metri, harcea-parcea s-alegea de Aneta ta draga, ca colegii tai nu e prea combativi, saramurai, ashe ca tine !

Ia zii ... Sarbatorile, mielu, oaoale rosii, drobu' ... toate-n regula ?!

#112
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013

View Posttraiannnnnn, on 16 aprilie 2015 - 19:42, said:

Ora 20:42 au schimbat subiectul de la Basescu la Dacia Posted Image):
or sa revina in cateva minute..

#113
traiannnnnn

traiannnnnn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 03.02.2015
Scria be banda "jaf otoman, basescu sultan" "invitati tonta,rovana plumb, si altii la 21.30"

#114
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,052
  • Înscris: 31.07.2007

Quote

Antena 3 - premianta!

Merita un premiu.

[ http://www.ourbestbites.com/wp-content/uploads/2012/11/Nutella-on-Spoon.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#115
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013

View Posttraiannnnnn, on 16 aprilie 2015 - 19:50, said:

Scria be banda "jaf otoman, basescu sultan" "invitati tonta,rovana plumb, si altii la 21.30"

lasa ashea..

#116
SucreBolivar88

SucreBolivar88

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,263
  • Înscris: 03.03.2012

View Postargonaut, on 16 aprilie 2015 - 19:44, said:

@bolovare, pe unde umblasi bre, ca-ti ferfenitiram postu' preferat !

Daca n-apareai, pe ultima suta de metri, harcea-parcea s-alegea de Aneta ta draga, ca colegii tai nu e prea combativi, saramurai, ashe ca tine !

Ia zii ... Sarbatorile, mielu, oaoale rosii, drobu' ... toate-n regula ?!

toate bune si frumoase, multam de intrebare. :)
Da acuma sa ma ierti, da nu ferferitati voi nimica, doar faceti reclama A3, si aici pe forumul asta, pentru care ca simpatizant A3 , va multumesc :)

#117
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013
o televiziune asa premiata nu trebuie laudata...?!

#118
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,437
  • Înscris: 29.07.2013

View PostSucreBolivar88, on 16 aprilie 2015 - 20:00, said:

...pentru care ca simpatizant A3 , va multumesc Posted Image

@bolovare, "Timeo Danaos et dona ferentes" , nu te imbata cu apa rece, Aneta e franjuri si-a-nceput sa prinza un iz asa ... galben-maroniu, spre maro de-a dreptu' !

Io chiar ma uimesc de tine ca tii bushido ala ca saramuraii, da pe tine te cred ... eroii mor in picioare, cu fata spre dusman ! Posted Image

#119
sorinqk

sorinqk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,026
  • Înscris: 08.02.2006
Sunt 700 de castigatori. Lista completa este AICI
Daca filtrati dupa HBO se vede ca si ei au zeci de premii Posted Image
Toata lumea plateste si primeste ceva. Antena 3 a primit certificat de finalist si Antena 1 un premiu Posted Image
Se participa pentru ca te poti lauda si 90% nu se intereseaza cum se participa la concursul asta. Ei aud de un mare festival si curg laudele.
Postarile lui Gadea si Badea despre acest mare succes au fost intampinate de sute de comentarii de felicitari de la fanii Antena 3/1.
Au primit felicitari si de la cel care ne conduce aka Victor Ponta.
Reclama garantata

Edited by sorinqk, 16 April 2015 - 20:32.


#120
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013

View Postsorinqk, on 16 aprilie 2015 - 20:32, said:

Sunt 700 de castigatori. Lista completa este AICI
Daca filtrati dupa HBO se vede ca si ei au zeci de premii Posted Image
Toata lumea plateste si primeste ceva. Antena 3 a primit certificat de finalist si Antena 1 un premiu Posted Image
Se participa pentru ca te poti lauda si 90% nu se intereseaza cum se participa la concursul asta. Ei aud de un mare festival si curg laudele.
Postarile lui Gadea si Badea despre acest mare succes au fost intampinate de sute de comentarii de felicitari de la fanii Antena 3/1.
Au primit felicitari si de la cel care ne conduce aka Victor Ponta.
Reclama garantata
asta e si scopul festivalului ...platesti si iti faci reclama !

dar cine sa intelega? ca acolo toti castiga !Posted Image

#121
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009

View Postsorinqk, on 16 aprilie 2015 - 20:32, said:

Sunt 700 de castigatori. Lista completa este AICI
Pai toti castiga
Platesc participarea si castiga premii, e simplu

#122
sanderoalex

sanderoalex

    Nefumător înrăit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,653
  • Înscris: 26.03.2009
ca la daciana!scuze,daciada! toți primesc o diplomă!

#123
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013
Iată-l pe Mihăiță alături de câțiva fani care s-au emoționat peste măsură la vederea lui.
[ http://www.kmkz.ro/wp-content/uploads/2015/04/mihai-gadea-cnn-bbc-india-460x262.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#124
SucreBolivar88

SucreBolivar88

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,263
  • Înscris: 03.03.2012

View Postargonaut, on 16 aprilie 2015 - 20:13, said:

@bolovare, "Timeo Danaos et dona ferentes" , nu te imbata cu apa rece, Aneta e franjuri si-a-nceput sa prinza un iz asa ... galben-maroniu, spre maro de-a dreptu' !

Io chiar ma uimesc de tine ca tii bushido ala ca saramuraii, da pe tine te cred ... eroii mor in picioare, cu fata spre dusman ! Posted Image

Cred ca altcineva se imbata cu apa rece :) daca as avea atatea bacnote de 100 de euro de cate ori ai spus tu si prietenii tai  ca gata i cu A3 , astazi as fi milionar in euro :D

#125
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
Aseară, datorită celor scrise aici pe forum de alți forumiști am zis să mă uit și eu un pic pe A3,dar nu am prins decât sfârșitul emisiunii unuia, cred că Tudor ( parcă era și Rovana,etc), iar moderatorul spunea concluziile de final:"Noi A3 vom lupta pentru voi și vom pune presiune pe guvern pentru demascarea furtului de miliarde de euro din "avutul" statutului! Vom face anchete și vom demonstra cum guvernul Boc și ai lui au furat miliardele!" - din memorie
PS: Eu propun forumiștilor simpatizanți A3 să- le trimită o circulară ăstora și să înceapă ancheta cu domnu' profesor-mai ales că este și dovedit și cine știe ce mai găsesc ăștia- mai ales că pot avea surse din interior!

#126
SucreBolivar88

SucreBolivar88

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,263
  • Înscris: 03.03.2012

View Postmatyred, on 17 aprilie 2015 - 08:48, said:

Aseară, datorită celor scrise aici pe forum de alți forumiști am zis să mă uit și eu un pic pe A3,dar nu am prins decât sfârșitul emisiunii unuia, cred că Tudor ( parcă era și Rovana,etc), iar moderatorul spunea concluziile de final:"Noi A3 vom lupta pentru voi și vom pune presiune pe guvern pentru demascarea furtului de miliarde de euro din "avutul" statutului! Vom face anchete și vom demonstra cum guvernul Boc și ai lui au furat miliardele!" - din memorie
PS: Eu propun forumiștilor simpatizanți A3 să- le trimită o circulară ăstora și să înceapă ancheta cu domnu' profesor-mai ales că este și dovedit și cine știe ce mai găsesc ăștia- mai ales că pot avea surse din interior!

In legatura cu Voiculescu nu sa dovedit nimic, a fost condamnat pe baza de povesti nemuritoare nu de probe.
De altfel fostul patron al Antenelor macar a adus plus valoare  platind statului vreo 300 milioane de euro impozite si taxe in timp ce i se scoate ochii pentru , cica, 60 milioane $ ( calculat  conform preturilor din 2008 cand achizitia a fost facuta in ... 2001 !!! ) in timp ce altii au furat la greu si au bagat banii in conturi din strainatate, asta a bagat banii in economia Romaniei. Dar nah le cer mult oameniilor cand cer sa gandeasca cu creierul lor :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate