Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 

Ilioara Apartments - pareri

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
RazvanBadita

RazvanBadita

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.06.2016
Buna seara!
In cazul in care cineva a cumparat pana la urma apartament in Faza 1,ma puteti ajuta,va rog, cu niste pareri? Sunteti multumiti dupa 2 ani?au fost ceva probleme cu blocul?
Intreb informativ deoarece sunt interesat de un apartament in faza 2.Am programat o vizionare. Din schite compartimentarea pare foarte ok. Totusi,am fost sa ma uit cand turnau fundatia si nu mi-a placut deloc cum este "inghesuit". In stanga faza 1,in dreapta un teren cu o hala in care am inteles ca este un service auto(not nice) dar care pare ca ar putea aparea oricand un alt bloc, iar in spate,case. Adica tot un posibil teren pentru un viitor bloc. (Apartamentul de care sunt interesat am inteles ca are vedere in spatele blocului).
Orice impresie este este bine-venita. Au fost probleme ulterioare cu blocul? Ati fost multumiti de finisaje? etc etc.
PS. Sincer faza 1 ca aspect din exterior nu mi a lasat o impresie foarte buna. Blocul are 2 ani,dar pare destul de "uzat",mi a dat impresia de bloc low cost.
Multumesc anticipat!

#38
MadalinG

MadalinG

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.06.2018
Salut.

Eu am rezervat in faza 2. Din ce am inteles de la unii proprietari din faza 1 au fost probleme la finisaje din cauza muncitorilor. La unele apartamente peretii prezentau denivelari dar care s-au remediat pe parcurs pana la predare.
O alta problema se pare ca o au cei de la etajul 1 deoarece parcarea nu este inchisa. Iarna au putin mai frig fata de ceilalti.

Cei cu care am vorbit mi-au spus ca sunt multumiti de zona si de vecini. Intr-adevar blocul este foarte apropiat de cladirile din jur. Dar la majoritatea ansamblurilor gasesti problema asta.

Toate cele bune,

Edited by MadalinG, 10 April 2019 - 11:54.


#39
Orrxna

Orrxna

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.10.2015
Buna ziua,
as dori informatii despre Ilioara apartments faza 2. Mai sunt persoane care au rezervat si imi pot da detalii?
- care este stadiul constructiei, credeti ca va fi gata in decembrie?
- cat ati platit avans?
- care sunt clauzele antecontractului?
- ati consultat un avocat pentru a parcurge clauzele?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate