Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Sunteti de acord cu o crestere de pret a abonamentului CATV DIGI TV, daca asta ar insemna o grila mai buna.

- - - - -
  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#73
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Las-o dracu' cu Discovery. Discovery sunt bune doar sa te lauzi ca le ai in grila. Le am la Dolce si in ultimile doua-trei luni, de cate ori am vrut sa pierd timpul pe ele, mai mereu erau reclame. Chiar ma gandeam cat de mult au decazut. Acum mai bine de 15 ani, cand eram prin liceu, erau posturile mele preferate. Seara adormeam pe Animal Planet.

#74
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,045
  • Înscris: 26.09.2010
Pe AP HD si Showcase HD te asigur ca nu sunt deloc reclame/promo-uri in timpul emisiunilor.


Mai nou, varianta I.D. de pe FocusSat este 16:9. Ce-i drept este varianta HU, dar cu subtitrare in lb. romana.

Edited by flobuc, 23 February 2015 - 18:55.


#75
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Cu o floare nu se face primavara.

#76
bogdan1811

bogdan1811

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 06.08.2015
Or sa bage posturile Discovery, MTV, TNT, AMC, s.a..... cand or renunta la posturile locale Digi24 sau mai scot din programele straine. Grila cu frecvente digitale nu poate fi imbunatatita deoarece lista de frecvente disponibile este ocupata cu frecvente analgocice. O alta solutie ar fi, dupa parerea mea, sa scoata versiunile SD ale posturilor duplicat cu varianta HD (de  genu ProTV, Kanal D, Eurosport, Eurosport2, AXN, HBO-urile, CInemax, SuperOne), asa s-ar mai elibera niste pozitii in grila digitala. Ca sa bage noi frecvente digitale trebuie modificate si softurile la decodoare ca alea stiu sa scaneze NUMAI frecventele pe care sunt posturile lor, s.a.m.d....problema este grava si cere multe modificari pentru niste programe care nu se stie cati abonati or sa aibe
Ca sa ofere in extraoptiune posturile Discovery, MTV, TNT, AMC  ne-ar costa uneva la 12-13 lei extraoptiunea cu toate canalele acestea si nu stiu cati ar fi dispusi sa plateasca separat acest abonament. Multi spun ca or sa faca si or sa dreaga si cand este sa scoata bani din buzunar sa le plateasca ca sa vada ce au cerut ...peste 70% se lasa pagubasi

Edited by bogdan1811, 13 February 2016 - 07:57.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate